Mazowieckie | Klasa B | Siedlce
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaForma
Sezon 2020/21
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
54
60.67 %
54
60.67 %
Zwycięstwa gości
27
30.34 %
27
30.34 %
Remisy
8
8.99 %
8
8.99 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
261
średnia: 2.93
261
średnia: 2.93
Gości
185
średnia: 2.08
185
średnia: 2.08
Bramki stracone
Gospodarzy
185
średnia: 2.08
185
średnia: 2.08
Gości
261
średnia: 2.93
261
średnia: 2.93
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 89
0 z 89
0.5
100%
89 z 89
89 z 89
5.62%
5 z 89
5 z 89
1.5
94.38%
84 z 89
84 z 89
14.61%
13 z 89
13 z 89
2.5
85.39%
76 z 89
76 z 89
35.96%
32 z 89
32 z 89
3.5
64.04%
57 z 89
57 z 89
48.31%
43 z 89
43 z 89
4.5
51.69%
46 z 89
46 z 89
58.43%
52 z 89
52 z 89
5.5
41.57%
37 z 89
37 z 89
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 9 | 10.11 % |
3:2 | 6 | 6.74 % |
2:0 | 5 | 5.62 % |
1:2 | 4 | 4.49 % |
2:1 | 4 | 4.49 % |
4:2 | 4 | 4.49 % |
3:3 | 3 | 3.37 % |
0:1 | 3 | 3.37 % |
1:3 | 3 | 3.37 % |
0:4 | 3 | 3.37 % |
1:1 | 2 | 2.25 % |
2:2 | 2 | 2.25 % |
1:0 | 2 | 2.25 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:3 | 2 | 2.25 % |
4:3 | 2 | 2.25 % |
5:4 | 2 | 2.25 % |
3:1 | 2 | 2.25 % |
2:4 | 2 | 2.25 % |
5:3 | 2 | 2.25 % |
0:3 | 2 | 2.25 % |
1:5 | 2 | 2.25 % |
5:1 | 2 | 2.25 % |
1:6 | 2 | 2.25 % |
6:1 | 2 | 2.25 % |
6:0 | 2 | 2.25 % |
8:1 | 2 | 2.25 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:4 | 1 | 1.12 % |
3:4 | 1 | 1.12 % |
0:2 | 1 | 1.12 % |
6:4 | 1 | 1.12 % |
4:1 | 1 | 1.12 % |
5:2 | 1 | 1.12 % |
3:6 | 1 | 1.12 % |
9:6 | 1 | 1.12 % |
4:0 | 1 | 1.12 % |
6:2 | 1 | 1.12 % |
2:7 | 1 | 1.12 % |
7:2 | 1 | 1.12 % |
9:4 | 1 | 1.12 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2835%Wygrana przynajmniej 1 bramką2126%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1417%Wygrana 3 bramkami i więcej1822%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Santoryn Nowinki wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
-
22 sie11:00
-
23 sie16:00
-
23 sie17:00
-
23 sie17:00
-
23 sie17:00
-
29 sie17:00
-
29 sie17:00
-
30 sie11:00
-
30 sie16:00
-
30 sie16:00
-
05 wrz11:00
-
05 wrz16:00
-
05 wrz16:30
-
06 wrz16:00
-
06 wrz16:00
-
12 wrz11:00
-
13 wrz11:00
-
13 wrz15:00
-
13 wrz16:00
-
13 wrz16:30
-
19 wrz11:00
-
20 wrz15:00Tygrys II Huta Mińska43:Podlasie II Sokołów Podlaski
-
20 wrz16:00LUKS Rzakta32:Amazonka Wiśniew
-
20 wrz16:00
-
20 wrz16:00
-
26 wrz11:00(walkower)
-
26 wrz16:00Błękitni Stoczek42:Niwa Tęczki
-
27 wrz16:00Amazonka Wiśniew61:BTS Wyrozęby
-
27 wrz16:00
-
25 paź11:00Świt Barcząca21:Płomień II Dębe Wielkie
-
03 paź15:30
-
04 paź11:00Płomień II Dębe Wielkie20:Błękitni Stoczek
-
04 paź14:00Tygrys II Huta Mińska10:Świt Barcząca
-
04 paź16:00LUKS Rzakta10:GKS Dobre
-
04 paź16:00Niwa Tęczki02:Amazonka Wiśniew
-
10 paź15:30
-
11 paź11:00Świt Barcząca21:Błękitni Stoczek
-
11 paź14:00GKS Dobre32:BTS Wyrozęby
-
11 paź14:00Tygrys II Huta Mińska51:LUKS Rzakta
-
11 paź15:00Podlasie II Sokołów Podlaski33:Niwa Tęczki
-
17 paź15:00
-
17 paź15:00Płomień II Dębe Wielkie31:Podlasie II Sokołów Podlaski
-
17 paź15:00Błękitni Stoczek23:Amazonka Wiśniew
-
18 paź15:00
-
18 paź15:00
-
12 cze14:00Płomień II Dębe Wielkie60:GKS Dobre
-
12 cze17:00Błękitni Stoczek60:Podlasie II Sokołów Podlaski
-
12 cze17:00Niwa Tęczki36:Tygrys II Huta Mińska
-
13 cze11:00Świt Barcząca12:Amazonka Wiśniew
-
13 cze18:00BTS Wyrozęby81:LUKS Rzakta
-
19 cze18:00
-
20 cze15:30BTS Wyrozęby30:Świt Barcząca
-
20 cze16:00Tygrys II Huta Mińska44:Płomień II Dębe Wielkie
-
20 cze17:00LUKS Rzakta30:Niwa Tęczki
-
20 cze17:00Podlasie II Sokołów Podlaski42:Amazonka Wiśniew
-
26 cze13:00Płomień II Dębe Wielkie81:LUKS Rzakta
-
26 cze17:30Błękitni Stoczek30:Tygrys II Huta Mińska(walkower)
-
27 cze13:00Świt Barcząca--:Podlasie II Sokołów Podlaski
-
27 cze13:00Amazonka Wiśniew01:GKS Dobre
-
27 cze13:00Niwa Tęczki13:BTS Wyrozęby
-
24 kwi16:00
-
25 kwi12:00
-
25 kwi15:00LUKS Rzakta41:Błękitni Stoczek
-
25 kwi16:00
-
25 kwi16:00Tygrys II Huta Mińska22:Amazonka Wiśniew
-
08 maj16:00Amazonka Wiśniew40:LUKS Rzakta
-
08 maj17:00
-
09 maj11:00Świt Barcząca11:GKS Dobre
-
09 maj14:00Płomień II Dębe Wielkie61:Niwa Tęczki
-
09 maj17:00Podlasie II Sokołów Podlaski96:Tygrys II Huta Mińska
-
16 maj12:00Niwa Tęczki30:Błękitni Stoczek(walkower)
-
16 maj14:30Płomień II Dębe Wielkie20:Świt Barcząca
-
16 maj16:00
-
16 maj16:00Tygrys II Huta Mińska03:GKS Dobre
-
16 maj17:00LUKS Rzakta30:Podlasie II Sokołów Podlaski(walkower)
-
22 maj15:00Amazonka Wiśniew32:Niwa Tęczki
-
22 maj17:00Błękitni Stoczek24:Płomień II Dębe Wielkie
-
23 maj11:00Świt Barcząca23:Tygrys II Huta Mińska
-
23 maj11:00
-
23 maj17:00GKS Dobre15:LUKS Rzakta
-
29 maj16:00LUKS Rzakta32:Tygrys II Huta Mińska
-
29 maj17:00Błękitni Stoczek52:Świt Barcząca
-
30 maj12:00
-
30 maj15:30Płomień II Dębe Wielkie42:Amazonka Wiśniew
-
30 maj15:30
-
05 cze15:00Amazonka Wiśniew01:Błękitni Stoczek
-
05 cze17:00
-
06 cze11:00Świt Barcząca27:LUKS Rzakta
-
06 cze16:00Tygrys II Huta Mińska32:BTS Wyrozęby
-
06 cze17:00Podlasie II Sokołów Podlaski13:Płomień II Dębe Wielkie