Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Słowianin Grębów

    Bednarz Przemysław

    Alit Ożarów
  • Victoria Czermin

    Dubiel Patryk

    Atut Podborze
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Duda Jakub

    Barka Breń Osuchowski
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Błach Dawid

    Barka Breń Osuchowski
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Leś Piotr

    Barka Breń Osuchowski
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Zięba Filip

    Barka Breń Osuchowski
  • Grabowski Maciej

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • Hołub Dariusz

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • Biało-Czerwoni Kaszyce

    Bąk Mateusz

  • Korona Trójczyce

    Stasiła Dariusz

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • LKS Skołoszów

    Tarnawski Sylwester

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • Start Pruchnik

    Lasek Przemysław

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • Szczygieł Rafał

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Trzeciak Bartłomiej

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Bieszczady Ustrzyki Dolne

    Woźny Grzegorz

  • Ekoball Sanok

    Kuzio Mateusz

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Przełęcz Dukla

    Walaszczyk Kamil

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Sanovia Lesko

    Hawaj Dawid

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Sokół Sieniawa

    Fryc Patryk

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Włodawianka Włodawa

    Gongora valdes Dayron

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Płomień Morawsko

    Stawiarski Mariusz

    Bizon Medyka
  • Maykhrovych Artur

    Błażowianka Błażowa
  • Błażowianka Błażowa

    Ziemiński Damian

  • Izolator Boguchwała

    Wania Mikołaj

    Błażowianka Błażowa
  • Korona II Rzeszów

    Kopiec Rafał

    Błażowianka Błażowa
  • Korona II Rzeszów

    Malinowski Łukasz

    Błażowianka Błażowa
  • LZS Ździary

    Łyp Marcin

    Błękitni Modlnica
  • Hader Arkadiusz

    Błękit Żołynia
  • Pawlik Marcin

    Błękit Żołynia
  • Błękit Żołynia

    Witkowski Kamil

  • Błękit Żołynia

    Markowicz Konrad

  • Start Brzóza Stadnicka

    Sobuś Marek

    Błękit Żołynia
  • Pięta Kamil

    Bratek Bratkowice
  • Wójcik Miłosz

    Bratek Bratkowice
  • Bratek Bratkowice

    Piersiak Damian

  • Bratek Bratkowice

    Wojkowski Marcin

  • Bratek Bratkowice

    Ruszkowski Damian

  • Mrowlanka Mrowla

    Jucha Pawel

    Bratek Bratkowice
  • Tasz Kacper

    Brzozovia Brzozów
  • Tasz Mateusz

    Brzozovia Brzozów
  • Brzozovia Brzozów

    Rzepka Dawid

  • Cosmos Nowotaniec

    Wyciszkiewicz Mateusz

    Bukowianka Bukowsko
  • LKS Wiewiórka

    Szlachta Krystian

    Chemik Pustków-Osiedle
  • Cosmos Nowotaniec

    Gołda Bartosz

  • Cosmos Nowotaniec

    Michura Rafał

  • Crasnovia Krasne

    Ryzhak Maksym

  • Korona Rzeszów

    Gołda Mikołaj

    Crasnovia Krasne
  • Wisłok Czarna

    Tłuczek Patrycjan

    Crasnovia Krasne
  • Czarni 1910 Jasło

    Bałut Dariusz

  • Czarni 1910 Jasło

    Munia Wojciech

  • Czarni 1910 Jasło

    Osika Hubert

  • Kołcz Hubert

    Czarni Pawłosiów
  • Czarni Pawłosiów

    Balabukh Taras

  • Czarni Pawłosiów

    Hołowacz Jan

  • Czarni Pawłosiów

    Sikora Maciej

  • Czarni Pawłosiów

    Ozimek Hubert

  • Hetman Laszki

    Taratuła Igor

    Czarni Pawłosiów
  • Smoczanka Mielec

    Łętocha Sebastian

    Czarni Połaniec
  • Łukaszewski Kamil

    Czarnovia Czarna
  • LZS Mała

    Piekarczyk Dominik

    Czarnovia Czarna
  • Czarni Pawłosiów

    Poliszak Mateusz

    Delin Munina
  • Łęk Ostrów

    Domszy Paweł

    Delin Munina
  • LKS Skołoszów

    Piróg Sebastian

    Delin Munina
  • Stal Łańcut

    Doroba Łukasz

    Dynovia Dynów
  • Start Rymanów

    Femin Arkadiusz

    Ekoball Sanok
  • GKS Niebylec

    Podsiadło Konrad

  • Klimek Filip

    GKS Niebylec
  • Stal II Rzeszów

    Babiarz Mateusz

    GKS Niebylec
  • GKS Orły

    Dudek Grzegorz

  • GKS Orły

    Opaluch Adrian

  • Czarni 1910 Jasło

    Szura Kacper

    Glinik Gorlice
  • Crasnovia Krasne

    Wierzbicki Karol

    Granica Stubno
  • Jedność Niechobrz

    Pogoda Adrian

    Grom Mogielnica
  • GKS Orły

    Bawoł Kamil

    Hetman Laszki
  • MKS Radymno

    Szpunar Konrad

    Hetman Laszki
  • LKS Głowaczowa

    Knych Bartosz

    Igloopol Dębica
  • Stal II Rzeszów

    Barański Jakub

    Izolator Boguchwała
  • Kamieniarz Golemki

    Przybycień Dawid

  • Kolorado Wola Chorzelowska

    Majchrowski Patryk

    Klimontowianka Klimontów
  • Rojek Bartłomiej

    Korona Majdan Królewski
  • Trzciński Damian

    Korona Majdan Królewski
  • Sokół Sokolniki

    Polit Adam

    Korona Rzeszów
  • Iwonka Iwonicz

    Kolasiński Tomasz

    Kotwica Korczyna
  • Korona Majdan Królewski

    Bieleń Jakub

    Kotwica Korczyna
  • Gazda Gabriel

    Kotwica Korczyna
  • Marcinek Jakub

    Kotwica Korczyna
  • Zych Mateusz

    Kotwica Korczyna
  • Kotwica Korczyna

    Prętnik Jakub

  • PUKS Francesco Jelna

    Leśko Mateusz

    KS Łukowa
  • Kamieniarz Golemki

    Kochan Mateusz

    KS Pilzno
  • Unia Nowa Sarzyna

    Niedbała Karol

    KS Sarzyna
  • LKS Trzebownisko

    Tomaka Przemysław

    KS Stobierna
  • Stal II Rzeszów

    Drath Szymon

    KS Stobierna
  • Oswald Jakub

    KS Zaczernie
  • Wojnarowski Jakub

    KS Zaczernie
  • Krężel Stefan

    KS Zaczernie
  • Opoń Norbert

    KS Zaczernie
  • Słowianin Grębów

    Dul Norbert

    KS Zaczernie
  • Słowianin Grębów

    Walicki Sebastian

    KS Zaczernie
  • Start Pruchnik

    Znamieńczyków Waldemar

    KS Zaczernie
  • Borowiec Straszęcin

    Maciocha Jakub

    Lechia Sędziszów Małopolski
  • Rogóż Tomasz

    Lechia Sędziszów Małopolski
  • LKS Ładna

    Chęciek Michał

    Lechia Sędziszów Małopolski
  • Sanovia Lesko

    Staszkiewicz Sebastian

    Lechia Sędziszów Małopolski
  • Stal II Rzeszów

    Lis Miłosz

    Lechia Sędziszów Małopolski
  • Biało-Czerwoni Kaszyce

    Klepacki Bartłomiej

    Łęk Ostrów
  • Hetman Laszki

    Lepszy Marcin

    Łęk Ostrów
  • Winiarski Adrian

    Łęk Ostrów
  • GKS Orły

    Sait Ernest

    LKS Batycze
  • GKS Orły

    Szmuc Dominik

    LKS Batycze
  • Burza Rogi

    Nawrocki Bartłomiej

    LKS Czeluśnica
  • Karpaty Krosno

    Stasz Szymon

    LKS Czeluśnica
  • Gajda Marcin

    LKS Czeluśnica
  • Goleń Hubert

    LKS Czeluśnica
  • Jurasz Sebastian

    LKS Czeluśnica
  • Majka Michał

    LKS Czeluśnica
  • LKS Czeluśnica

    Sury Piotr

  • LKS Czeluśnica

    Musiał Przemysław

  • Wisłok Czarna

    Bąba Michał

    LKS Łąka
  • Wisłok Czarna

    Stróż Oskar

    LKS Łąka
  • Bieszczady Ustrzyki Dolne

    Józefiak Arkadiusz

    LKS Olszanica
  • LKS Skołoszów

    Laska Łukasz

  • LKS Skołoszów

    Broda Patryk

  • LKS Skołoszów

    Kijanka Patryk

  • Polonia Przemyśl

    Broda Jacek

    LKS Skołoszów
  • Agape Białołęka

    Myśliwiec Norbert

    LKS Skołyszyn
  • LKS Skołyszyn

    Kmiotek Tomasz

  • LKS Skołyszyn

    Rodak Bartłomiej

  • Stal II Rzeszów

    Szobak Dariusz

    LKS Tarnawka
  • Stal II Rzeszów

    Chmiel Damian

    LKS Trzebownisko
  • LKS Wiewiórka

    Kloc Bartosz

  • LKS Wiewiórka

    Rzeźnik Piotr

  • LKS Wiewiórka

    Kulas Patryk

    LKS Zasów-Mokre
  • LKS Wiewiórka

    Zioło Bartosz

    LKS Zasów-Mokre
  • Bieszczady Ustrzyki Dolne

    Krzaczkowski Konrad

    Lotnik Ustjanowa
  • Gonet Jonasz

    Markiewicza Krosno
  • Łach Dariusz

    Markiewicza Krosno
  • Markiewicza Krosno

    Telesz Wojciech

  • Markiewicza Krosno

    Wiśniewski Błażej

  • Markiewicza Krosno

    Kurek Mikołaj

  • Nafta Jedlicze

    Czaja Lech

    Markiewicza Krosno
  • Stal Łańcut

    Pernal Maciej

    Markiewicza Krosno
  • Karakuszka Paweł

    MKS Radymno
  • MKS Radymno

    Borkowski Mateusz

  • Polonia Przemyśl

    Stysiał Jarosław

    MKS Radymno
  • Sanovia Michałówka

    Stopa Sebastian

    MKS Radymno
  • Zorza Zarzecze

    Luft Krzysztof

    MKS Radymno
  • Zorza Zarzecze

    Sierżęga Bogusław

    MKS Radymno
  • Zorza Zarzecze

    Wyczawski Mateusz

    MKS Radymno
  • Czuwaj Przemyśl

    Fudali Maciej

    Motor Grochowce
  • Kotwica Korczyna

    Mularz Przemysław

    Nafta Jedlicze
  • Nafta Jedlicze

    Stodolak Jakub

  • Nafta Jedlicze

    Smoła Arkadiusz

  • Sobniów Jasło

    Klich Bartosz

    Nafta Jedlicze
  • Gród Będziemyśl

    Daniel Grzegorz

    Olchovia Olchowa
  • Świst Patryk

    Olchovia Olchowa
  • Olchovia Olchowa

    Kozicki Bartosz

  • Olchovia Olchowa

    Wojdon Jakub

  • Mikus Andrzej

    Orzeł Przeworsk
  • Piątek Marcin

    Orzeł Przeworsk
  • Sokół Sieniawa

    Andreasik Patryk

    Orzeł Przeworsk
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Grabiec Tomasz

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Kowalik Roman

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Muryjas Krzysztof

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Radoń Martin

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Sokis Chorzelów

    Pięta Jacek

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Przełom Besko

    Jucha Krystian

    Partyzant Targowiska
  • KS Stobierna

    Oczoś Marcin

    Piast Nowa Wieś
  • Orzeł Wólka Niedźwiedzka

    Czerwonka Krystian

    Piast Nowa Wieś
  • Smoczanka Mielec

    Strycharz Damian

    Piast Wadowice Górne
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Pezdan Jakub

  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Ofiara Piotr

  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Dobosz Sebastian

  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Bąk Jakub

  • Płomień Morawsko

    Mazur Dawid

  • Płomień Morawsko

    Stokłosa Błażej

  • Pogoń Leżajsk

    Baranowski Piotr

  • Łęk Ostrów

    Stopa Bernard

    Polonia Przemyśl
  • Orzeł Lubla

    Hendzel Krzysztof

    Przełęcz Dukla
  • Orzeł Lubla

    Łukaczyński Marcin

    Przełęcz Dukla
  • Przełęcz Dukla

    Kuryj Łukasz

  • Wisłok Sieniawa

    Sereda Bartosz

    Przełęcz Dukla
  • Karpaty Krosno

    Wojtoń Sebastian

    Przełom Besko
  • LKS Milcza

    Zając Gracjan

    Przełom Besko
  • Ostach Bartłomiej

    Przełom Besko
  • Przełom Besko

    Błaż Szymon

  • Szarotka Nowosielce

    Kielar Kamil

    Przełom Besko
  • Wisłok Sieniawa

    Folcik Mateusz

    Przełom Besko
  • PUKS Francesco Jelna

    Bączek Łukasz

  • Apollo Dulcza Mała

    Wiącek Grzegorz

    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • Igloopol Dębica

    Rokita Dawid

    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • LKS Zasów-Mokre

    Dudek Mateusz

    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • Bajger Tomasz

    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • Radomyślanka Radomyśl Wielki

    Motyka Bartłomiej

  • Sokół Kolbuszowa Dolna

    Giermata Dawid

    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • Resovia II

    Wilk Oskar

  • Siarka II Tarnobrzeg

    Porzeżyński Jakub

    RKS Radomsko
  • Korona Tuchla

    Czemerda Adrian

    Sanoczanka Święte
  • Piast Tuczempy

    Świecarz Adrian

    Sanoczanka Święte
  • Sanoczanka Święte

    Sebastyanka Wiktor

  • Strażak Sośnica

    Lach Mariusz

    Sanoczanka Święte
  • Bieszczady Ustrzyki Dolne

    Galant Miłosz

    Sanovia Lesko
  • Pogoń Leżajsk

    Wawrzaszek Erwin

    San Wierzawice
  • PUKS Francesco Jelna

    Fimiarz Patryk

    San Wierzawice
  • Litwin Dawid

    Sawa Sonina
  • Sawa Sonina

    Szylar Bartosz

  • Mazur Jakub

    Siarka II Tarnobrzeg
  • LKS Zasów-Mokre

    Szlachetka Michał

    Smoczanka Mielec
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Lubacz Maciej

    Smoczanka Mielec
  • Niemczuk Patryk

    Smoczanka Mielec
  • Stal II Mielec

    Małek Piotr

    Smoczanka Mielec
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Cisło Marcin

    Sokis Chorzelów
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Gilar Piotr

    Sokis Chorzelów
  • Smoczanka Mielec

    Walczak Maciej

    Sokis Chorzelów
  • Taran Jacek

    Sokis Chorzelów
  • Rzeszutek Wiktor

    Sokis Chorzelów
  • Sokis Chorzelów

    Ziółkowski Filip

  • Kolorado Wola Chorzelowska

    Szalony Bartłomiej

    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • Stal II Rzeszów

    Kowal Maciej

    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • Kolorado Wola Chorzelowska

    Podpora Mateusz

    Sokół Nisko
  • Sokół Kolbuszowa Dolna

    Miśko Kamil

    Sokół Nisko
  • Tur Marcin

    Sokół Nisko
  • Sokół Nisko

    Buda Patryk

  • Sokół Sokołów Małopolski

    Panek Konrad

  • Smoczanka Mielec

    Jagoda Hubert

    Sprint Żarówka
  • Stal II Rzeszów

    Dzimira Łukasz

  • Stal II Rzeszów

    Dzik Jakob

  • Stal II Rzeszów

    Szary Damian

  • Kolorado Wola Chorzelowska

    Popek Maksymilian

    Stal II Stalowa Wola
  • Kolorado Wola Chorzelowska

    Nieradka Wojciech

    Stal II Stalowa Wola
  • Kolorado Wola Chorzelowska

    Świerad Robert

    Stal II Stalowa Wola
  • LKS Wola Dalsza

    Miś Grzegorz

    Stal Łańcut
  • Sokół Kolbuszowa Dolna

    Wójcik Sławomir

    Stal Łańcut
  • Stal Łańcut

    Chmiel Michał

  • Strug Tyczyn

    Góra Bartosz

    Stal Łańcut
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Walków Bartosz

    Stal Łańcut
  • LZS Krzątka

    Adamczyk Patryk

    Stal Nowa Dęba
  • Zryw Dzikowiec

    Michałek Mateusz

    Stal Nowa Dęba
  • Orzeł Przeworsk

    Strączek Radosław

    Start Pruchnik
  • Start Rymanów

    Sołtysik Filip

  • Szarotka Nowosielce

    Burczyk Dominik

    Start Rymanów
  • Tempo Nienaszów

    Kiełtyka Wojciech

    Start Rymanów
  • Wisłok Sieniawa

    Stanisz Daniel

    Start Rymanów
  • Sokół Sieniawa

    Brocki Sebastian

    Strug Tyczyn
  • Strug Tyczyn

    Maślanka Oskar

  • LKS Nakło

    Kierepka Dawid

    Strumyk Malawa
  • Stal Łańcut

    Wisz Patryk

    Strumyk Malawa
  • Laskoś Wojciech

    Strumyk Malawa
  • Strumyk Malawa

    Paśkiewicz Łukasz

  • Strumyk Malawa

    Tryczyński Damian

  • Strumyk Malawa

    Ziemiński Marcin

  • Wisłok Czarna

    Odrzywolski Paweł

    Strumyk Malawa
  • Korona Majdan Królewski

    Hajduk Przemysław

    Strzelec Dąbrowica
  • Korona Majdan Królewski

    Hajduk Michał

    Strzelec Dąbrowica
  • Korona Majdan Królewski

    Hajduk Damian

    Strzelec Dąbrowica
  • Czerkowicz Piotr

    Strzelec Frysztak
  • Niekowal Franciszek

    Strzelec Frysztak
  • Włodyka Michał

    Strzelec Frysztak
  • GKS Orły

    Pańczyszyn Krzysztof

    Tęcza Kosienice
  • Sanoczanka Święte

    Woźnica Bartłomiej

    Tęcza Wysocko
  • Tempo Nienaszów

    Kisielewicz Konrad

  • Tempo Nienaszów

    Słota Euzebiusz

  • KS Sarzyna

    Kusy Mateusz

    Unia Nowa Sarzyna
  • Czechowicz Wojciech

    Unia Nowa Sarzyna
  • Kusy Mateusz

    Unia Nowa Sarzyna
  • Proczek Daniel

    Victoria Ocieka
  • Tyczyński Szymon

    Victoria Ocieka
  • Czarnik Wiktor

    Victoria Ocieka
  • Victoria Ocieka

    Molek Dominik

  • Bratek Bratkowice

    Tarczyński Marcin

    Wisłok Czarna
  • Dąb Kosina

    Bomfim dos santos Paulo

    Wisłok Czarna
  • GKS Niebylec

    Wojtowicz Paweł

    Wisłok Czarna
  • Stal II Rzeszów

    Kuźmiak Krystian

    Wisłok Czarna
  • Pasierb Michał

    Wisłok Czarna
  • Sołtys Grzegorz

    Wisłok Czarna
  • Wisłok Czarna

    Staroń Maciej

  • Wisłok Czarna

    Kozak Patryk

  • Karpaty Krosno

    Partuta Nazar

    Wisłok Sieniawa
  • Olchovia Olchowa

    Ząbik Kacper

    Wisłok Wiśniowa
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Peret Patryk

    Wisłok Wiśniowa
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Kovotok Ruslan

    Wisłok Wiśniowa
  • Strzelec Frysztak

    Winiarski Dariusz

    Zamczysko Odrzykoń
  • Ziobro Mirosław

    Zamczysko Odrzykoń
  • Zamczysko Odrzykoń

    Frużyński Sebastian

  • Jedność Niechobrz

    Lelek Mariusz

    Zorza Trzeboś
  • ŁKS Łowisko

    Szeliga Adrian

    Zorza Trzeboś
  • Sokół Sokołów Małopolski

    Mika Bartosz

    Zorza Trzeboś
  • Błyskawica Rozbórz

    Krajnik Marek

    Zorza Zarzecze
  • Start Pruchnik

    Barszczak Jakub

    Zorza Zarzecze
  • Czerwiński Adrian

    Zorza Zarzecze
  • Gołąb Grzegorz

    Zorza Zarzecze
  • Pinda Norbert

    Zorza Zarzecze
  • Kałamarz Marcin

    Zorza Zarzecze
  • Kopeć Damian

    Zorza Zarzecze
  • Kudła Krzysztof

    Zorza Zarzecze
  • Kuras Łukasz

    Zorza Zarzecze
  • Kurdybacha Adrian

    Zorza Zarzecze
  • Płocica Norbert

    Zorza Zarzecze
  • Żygadło Dawid

    Zorza Zarzecze
  • Zorza Zarzecze

    Nykiel Bartosz

    Zorza Zarzecze
  • Zorza Zarzecze

    Mroszczyk Patryk

  • Zorza Zarzecze

    Wołowiec Przemysław

  • Zorza Zarzecze

    Młodnicki Kacper

  • Zorza Zarzecze

    Krzanowski Kacper