Lubelskie | Klasa A | Lublin II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
120
50 %
Zwycięstwa gości
90
37.5 %
Remisy
30
12.5 %

Bramki

Gospodarzy
662
średnia: 2.76
Gości
516
średnia: 2.15

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.42%
1 z 240
0.5
99.58%
239 z 240
5.42%
13 z 240
1.5
94.58%
227 z 240
17.08%
41 z 240
2.5
82.92%
199 z 240
35%
84 z 240
3.5
65%
156 z 240
47.92%
115 z 240
4.5
52.08%
125 z 240
66.67%
160 z 240
5.5
33.33%
80 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 14 5.83 %
1:2 13 5.42 %
2:1 13 5.42 %
3:0 12 5 %
1:1 11 4.58 %
3:3 9 3.75 %
2:0 9 3.75 %
4:0 9 3.75 %
2:2 8 3.33 %
2:3 8 3.33 %
0:2 8 3.33 %
0:1 7 2.92 %
1:4 7 2.92 %
1:3 6 2.5 %
3:1 6 2.5 %
4:1 6 2.5 %
5:0 6 2.5 %
1:0 5 2.08 %
0:3 5 2.08 %
2:4 4 1.67 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 4 1.67 %
0:5 4 1.67 %
1:7 4 1.67 %
3:4 3 1.25 %
2:5 3 1.25 %
5:2 3 1.25 %
6:3 3 1.25 %
0:6 3 1.25 %
6:0 3 1.25 %
7:0 3 1.25 %
8:1 3 1.25 %
10:0 3 1.25 %
4:3 2 0.83 %
5:3 2 0.83 %
0:4 2 0.83 %
1:5 2 0.83 %
2:6 2 0.83 %
3:7 2 0.83 %
7:1 2 0.83 %
1:9 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 1 0.42 %
4:4 1 0.42 %
7:6 1 0.42 %
4:2 1 0.42 %
6:4 1 0.42 %
6:2 1 0.42 %
8:4 1 0.42 %
1:6 1 0.42 %
8:2 1 0.42 %
2:8 1 0.42 %
0:7 1 0.42 %
3:10 1 0.42 %
8:0 1 0.42 %
9:1 1 0.42 %
9:0 1 0.42 %
10:1 1 0.42 %
2:11 1 0.42 %
12:0 1 0.42 %
13:0 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    85
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    54
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    52
    25%
  • 12
    17:00
    Draco Kowala
    3
    3
    :
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
  • 12
    17:00
    BKS Bogucin
    1
    1
    :
    Wilki Wilków
  • 13
    11:00
    GLKS Michów
    3
    3
    :
    Serokomla Janowiec
  • 13
    12:00
    KS Góra Puławska
    1
    9
    :
    Cisowianka Drzewce
  • 13
    15:00
    Amator Rososz-Leopoldów
    3
    1
    :
    Żyrzyniak Żyrzyn
  • 13
    17:00
    Wawel Wąwolnica
    1
    3
    :
    Gabaryty Dęblin
  • 13
    17:00
    Orły Kazimierz
    1
    1
    :
    LKS Skrobów
  • 13
    18:00
    Kadet Lisów
    1
    4
    :
    Hetman Gołąb
  • 16
    17:30
    Gabaryty Dęblin
    0
    3
    :
    BKS Bogucin
  • 16
    18:00
    Kadet Lisów
    2
    0
    :
    Amator Rososz-Leopoldów
  • 16
    18:00
    LKS Skrobów
    2
    4
    :
    KS Góra Puławska
  • 16
    18:00
    Cisowianka Drzewce
    6
    0
    :
    GLKS Michów
  • 16
    18:00
    Wawel Wąwolnica
    2
    1
    :
    Serokomla Janowiec
  • 16
    18:00
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
    1
    2
    :
    Żyrzyniak Żyrzyn
  • 16
    18:30
    Wilki Wilków
    3
    2
    :
    Draco Kowala
  • 16
    19:00
    Hetman Gołąb
    2
    2
    :
    Orły Kazimierz
  • 22
    11:00
    Serokomla Janowiec
    3
    2
    :
    Gabaryty Dęblin
  • 22
    15:00
    Hetman Gołąb
    6
    2
    :
    Żyrzyniak Żyrzyn
  • 22
    17:00
    Cisowianka Drzewce
    8
    0
    :
    Wilki Wilków
  • 23
    11:00
    KS Góra Puławska
    9
    1
    :
    Wawel Wąwolnica
  • 23
    17:00
    GLKS Michów
    1
    1
    :
    Amator Rososz-Leopoldów
  • 23
    17:00
    Orły Kazimierz
    3
    0
    :
    BKS Bogucin
  • 23
    17:00
    Kadet Lisów
    2
    1
    :
    Draco Kowala
  • 23
    17:00
    LKS Skrobów
    3
    3
    :
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
  • 29
    17:00
    Amator Rososz-Leopoldów
    5
    0
    :
    Serokomla Janowiec
  • 29
    17:00
    Cisowianka Drzewce
    10
    0
    :
    Gabaryty Dęblin
  • 29
    17:00
    Wilki Wilków
    2
    2
    :
    LKS Skrobów
  • 29
    17:00
    BKS Bogucin
    3
    4
    :
    KS Góra Puławska
  • 29
    17:30
    Żyrzyniak Żyrzyn
    3
    0
    :
    Kadet Lisów
  • 29
    18:00
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
    1
    2
    :
    Hetman Gołąb
  • 30
    16:00
    Draco Kowala
    2
    5
    :
    Orły Kazimierz
  • 30
    17:00
    Wawel Wąwolnica
    1
    2
    :
    GLKS Michów
  • 02
    17:00
    Orły Kazimierz
    0
    2
    :
    Żyrzyniak Żyrzyn
  • 02
    17:30
    Wawel Wąwolnica
    0
    7
    :
    Amator Rososz-Leopoldów
  • 02
    18:00
    GLKS Michów
    2
    1
    :
    BKS Bogucin
  • 02
    18:00
    KS Góra Puławska
    9
    0
    :
    Draco Kowala
  • 02
    18:00
    Kadet Lisów
    4
    0
    :
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
  • 02
    18:00
    Hetman Gołąb
    4
    0
    :
    Wilki Wilków
  • 02
    18:00
    LKS Skrobów
    2
    6
    :
    Gabaryty Dęblin
  • 02
    18:00
    Cisowianka Drzewce
    5
    0
    :
    Serokomla Janowiec
  • 05
    17:00
    Serokomla Janowiec
    3
    0
    :
    LKS Skrobów
  • 05
    17:00
    Wilki Wilków
    7
    0
    :
    Kadet Lisów
  • 05
    17:00
    BKS Bogucin
    2
    2
    :
    Wawel Wąwolnica
  • 06
    11:00
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
    2
    1
    :
    Orły Kazimierz
  • 06
    15:00
    Amator Rososz-Leopoldów
    1
    7
    :
    Cisowianka Drzewce
  • 06
    18:00
    Gabaryty Dęblin
    2
    8
    :
    Hetman Gołąb
  • 06
    18:00
    Żyrzyniak Żyrzyn
    1
    2
    :
    KS Góra Puławska
  • 06
    18:00
    Draco Kowala
    5
    0
    :
    GLKS Michów
  • 19
    11:00
    Hetman Gołąb
    4
    1
    :
    Serokomla Janowiec
  • 19
    16:00
    Wawel Wąwolnica
    1
    2
    :
    Draco Kowala
  • 19
    17:00
    BKS Bogucin
    1
    4
    :
    Amator Rososz-Leopoldów
  • 19
    18:00
    GLKS Michów
    1
    2
    :
    Żyrzyniak Żyrzyn
  • 19
    18:00
    Orły Kazimierz
    2
    2
    :
    Wilki Wilków
  • 19
    18:00
    Kadet Lisów
    4
    1
    :
    Gabaryty Dęblin
  • 20
    11:00
    KS Góra Puławska
    8
    4
    :
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
  • 20
    18:00
    LKS Skrobów
    0
    3
    :
    Cisowianka Drzewce
  • 26
    14:00
    Cisowianka Drzewce
    6
    3
    :
    Hetman Gołąb
  • 26
    17:30
    Amator Rososz-Leopoldów
    3
    1
    :
    LKS Skrobów
  • 26
    17:30
    Serokomla Janowiec
    4
    1
    :
    Kadet Lisów
  • 26
    17:30
    Gabaryty Dęblin
    2
    5
    :
    Orły Kazimierz
  • 26
    17:30
    Wilki Wilków
    1
    2
    :
    KS Góra Puławska
  • 26
    17:30
    Wodniak Piotrawin-Łaziska
    5
    2
    :
    GLKS Michów
  • 26
    17:30
    Żyrzyniak Żyrzyn
    3
    2
    :
    Wawel Wąwolnica
  • 26
    17:30
    Draco Kowala
    3
    3
    :
    BKS Bogucin