Małopolskie | Klasa A | Chrzanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
99
47.14 %
Zwycięstwa gości
80
38.1 %
Remisy
31
14.76 %

Bramki

Gospodarzy
495
średnia: 2.36
Gości
414
średnia: 1.97

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.81%
8 z 210
0.5
96.19%
202 z 210
8.57%
18 z 210
1.5
91.43%
192 z 210
20.48%
43 z 210
2.5
79.52%
167 z 210
44.29%
93 z 210
3.5
55.71%
117 z 210
56.19%
118 z 210
4.5
43.81%
92 z 210
70.48%
148 z 210
5.5
29.52%
62 z 210

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 15 7.14 %
1:2 14 6.67 %
1:1 11 5.24 %
2:1 11 5.24 %
0:3 10 4.76 %
3:1 9 4.29 %
4:1 9 4.29 %
0:0 8 3.81 %
2:0 7 3.33 %
0:2 7 3.33 %
1:3 7 3.33 %
0:1 6 2.86 %
2:3 6 2.86 %
3:2 6 2.86 %
4:2 6 2.86 %
3:3 5 2.38 %
2:2 4 1.9 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 4 1.9 %
1:4 4 1.9 %
5:1 4 1.9 %
6:1 4 1.9 %
4:4 3 1.43 %
4:3 3 1.43 %
5:2 3 1.43 %
0:4 3 1.43 %
5:0 3 1.43 %
1:6 3 1.43 %
1:7 3 1.43 %
3:4 2 0.95 %
2:4 2 0.95 %
3:5 2 0.95 %
2:5 2 0.95 %
4:0 2 0.95 %
1:5 2 0.95 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 2 0.95 %
0:5 2 0.95 %
2:7 2 0.95 %
7:1 2 0.95 %
7:0 2 0.95 %
4:5 1 0.48 %
5:3 1 0.48 %
6:4 1 0.48 %
3:6 1 0.48 %
6:3 1 0.48 %
6:0 1 0.48 %
8:1 1 0.48 %
8:0 1 0.48 %
1:9 1 0.48 %
9:1 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    71
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    43
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    45
    24%
  • 18
    16:00
    MKS Libiąż
    3
    0
    :
    Victoria Zalas
  • 18
    17:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    2
    2
    :
    Promyk Bolęcin
  • 18
    17:00
    Start Kamień
    5
    2
    :
    MKS Fablok Chrzanów
  • 18
    18:00
    Wisła Jankowice
    1
    0
    :
    UKS Dulowa
  • 19
    14:30
    Korona Lgota
    1
    2
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 19
    17:00
    SPRiN Regulice
    1
    2
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 19
    17:00
    MZKS Alwernia
    2
    2
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 22
    18:00
    Zagórzanka Zagórze
    1
    3
    :
    UKS Dulowa
  • 22
    18:00
    MKS Fablok Chrzanów
    0
    0
    :
    Wisła Jankowice
  • 22
    18:00
    Błyskawica Myślachowice
    6
    2
    :
    Start Kamień
  • 22
    18:00
    Victoria Zalas
    5
    1
    :
    Korona Lgota
  • 22
    18:00
    Promyk Bolęcin
    0
    3
    :
    MKS Libiąż
  • 22
    18:00
    Wolanka Wola Filipowska
    0
    4
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 25
    16:00
    MZKS Alwernia
    3
    0
    :
    SPRiN Regulice
  • 25
    16:00
    Korona Lgota
    0
    4
    :
    Promyk Bolęcin
  • 25
    17:00
    Tęcza Tenczynek
    3
    0
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 25
    17:00
    Start Kamień
    9
    1
    :
    Victoria Zalas
  • 25
    17:00
    Wisła Jankowice
    1
    2
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 09
    19:00
    MKS Libiąż
    5
    1
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 01
    16:00
    Błyskawica Myślachowice
    1
    1
    :
    UKS Dulowa
  • 01
    17:00
    Victoria Zalas
    4
    4
    :
    Wisła Jankowice
  • 01
    17:00
    Wolanka Wola Filipowska
    3
    1
    :
    Korona Lgota
  • 02
    17:00
    Promyk Bolęcin
    2
    5
    :
    Start Kamień
  • 02
    17:00
    SPRiN Regulice
    4
    2
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 02
    17:00
    Tęcza Tenczynek
    2
    0
    :
    MZKS Alwernia
  • 08
    16:00
    MZKS Alwernia
    0
    2
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 08
    17:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    4
    1
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 08
    17:00
    Start Kamień
    3
    1
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 08
    17:00
    Wisła Jankowice
    6
    3
    :
    Promyk Bolęcin
  • 09
    17:00
    UKS Dulowa
    0
    3
    :
    Victoria Zalas
  • 17
    13:00
    MKS Libiąż
    3
    0
    :
    SPRiN Regulice
  • 09
    17:00
    Tęcza Tenczynek
    0
    3
    :
    MKS Libiąż
  • 12
    17:00
    Zagórzanka Zagórze
    2
    1
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 12
    17:00
    Promyk Bolęcin
    4
    1
    :
    UKS Dulowa
  • 12
    17:00
    Wolanka Wola Filipowska
    2
    1
    :
    Wisła Jankowice
  • 12
    17:00
    SPRiN Regulice
    5
    3
    :
    Korona Lgota
  • 12
    17:00
    MZKS Alwernia
    0
    1
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 15
    15:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    1
    0
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 15
    17:00
    Start Kamień
    8
    1
    :
    SPRiN Regulice
  • 15
    17:00
    Błyskawica Myślachowice
    4
    2
    :
    Victoria Zalas
  • 16
    14:30
    Korona Lgota
    0
    2
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 16
    17:00
    UKS Dulowa
    4
    1
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 24
    19:00
    MKS Libiąż
    1
    2
    :
    MZKS Alwernia
  • 22
    11:00
    MZKS Alwernia
    6
    1
    :
    Korona Lgota
  • 22
    16:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    0
    0
    :
    MKS Libiąż
  • 22
    16:30
    Zagórzanka Zagórze
    4
    1
    :
    Victoria Zalas
  • 22
    16:30
    Tęcza Tenczynek
    1
    5
    :
    Start Kamień
  • 23
    16:30
    Promyk Bolęcin
    0
    3
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 23
    16:30
    SPRiN Regulice
    0
    1
    :
    Wisła Jankowice
  • 29
    16:00
    MKS Libiąż
    2
    0
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 29
    16:00
    Korona Lgota
    1
    4
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 29
    16:00
    Start Kamień
    6
    1
    :
    MZKS Alwernia
  • 29
    16:00
    Błyskawica Myślachowice
    3
    0
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 30
    13:00
    Victoria Zalas
    1
    7
    :
    Promyk Bolęcin
  • 30
    16:00
    Wisła Jankowice
    4
    2
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 30
    16:00
    UKS Dulowa
    3
    3
    :
    SPRiN Regulice
  • 06
    16:00
    Wolanka Wola Filipowska
    1
    2
    :
    Victoria Zalas
  • 06
    16:00
    Tęcza Tenczynek
    2
    3
    :
    UKS Dulowa
  • 06
    16:00
    MZKS Alwernia
    3
    1
    :
    Wisła Jankowice
  • 06
    16:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    2
    0
    :
    Start Kamień
  • 06
    16:00
    MKS Libiąż
    1
    0
    :
    Korona Lgota
  • 07
    16:00
    Zagórzanka Zagórze
    2
    1
    :
    Promyk Bolęcin
  • 13
    11:00
    Start Kamień
    0
    0
    :
    MKS Libiąż
  • 13
    15:30
    Wisła Jankowice
    2
    2
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 14
    14:30
    Korona Lgota
    0
    5
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 14
    15:30
    UKS Dulowa
    0
    1
    :
    MZKS Alwernia
  • 14
    15:30
    Błyskawica Myślachowice
    7
    0
    :
    SPRiN Regulice
  • 14
    15:30
    Promyk Bolęcin
    4
    4
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 20
    15:00
    Zagórzanka Zagórze
    6
    2
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 20
    15:00
    Tęcza Tenczynek
    1
    2
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 20
    15:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    2
    0
    :
    UKS Dulowa
  • 20
    15:00
    MKS Libiąż
    3
    0
    :
    Wisła Jankowice
  • 21
    15:00
    SPRiN Regulice
    3
    3
    :
    Victoria Zalas
  • 21
    15:00
    Korona Lgota
    1
    2
    :
    Start Kamień
  • 27
    11:00
    UKS Dulowa
    0
    3
    :
    MKS Libiąż
  • 27
    14:30
    Start Kamień
    4
    3
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 27
    14:30
    Wisła Jankowice
    1
    4
    :
    Korona Lgota
  • 27
    14:30
    MKS Fablok Chrzanów
    1
    3
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 27
    14:30
    Victoria Zalas
    3
    1
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 28
    13:00
    Błyskawica Myślachowice
    3
    0
    :
    MZKS Alwernia
  • 28
    13:30
    Promyk Bolęcin
    0
    0
    :
    SPRiN Regulice
  • 10
    13:00
    Wisła Jankowice
    1
    1
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 10
    13:00
    UKS Dulowa
    0
    5
    :
    Start Kamień
  • 10
    13:00
    Błyskawica Myślachowice
    2
    3
    :
    MKS Libiąż
  • 10
    13:00
    Victoria Zalas
    1
    5
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 10
    13:00
    Promyk Bolęcin
    1
    1
    :
    MZKS Alwernia
  • 10
    13:00
    Wolanka Wola Filipowska
    1
    3
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 23
    13:00
    UKS Dulowa
    1
    6
    :
    Wisła Jankowice
  • 23
    15:00
    Zagórzanka Zagórze
    4
    0
    :
    SPRiN Regulice
  • 23
    15:00
    Wolanka Wola Filipowska
    1
    1
    :
    MZKS Alwernia
  • 23
    15:00
    Promyk Bolęcin
    1
    2
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 24
    11:00
    Victoria Zalas
    1
    3
    :
    MKS Libiąż
  • 24
    15:00
    Błyskawica Myślachowice
    0
    3
    :
    Korona Lgota
  • 30
    15:00
    MKS Libiąż
    3
    0
    :
    Promyk Bolęcin
  • 30
    15:30
    UKS Dulowa
    1
    2
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 30
    15:30
    Start Kamień
    3
    3
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 30
    15:30
    Ciężkowianka Jaworzno
    3
    1
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 30
    15:30
    Tęcza Tenczynek
    3
    2
    :
    SPRiN Regulice
  • 31
    13:00
    Korona Lgota
    5
    1
    :
    Victoria Zalas
  • 06
    15:00
    Victoria Zalas
    1
    3
    :
    Start Kamień
  • 06
    16:00
    Zagórzanka Zagórze
    3
    2
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 06
    16:00
    Wolanka Wola Filipowska
    0
    0
    :
    MKS Libiąż
  • 06
    16:00
    Promyk Bolęcin
    6
    1
    :
    Korona Lgota
  • 06
    16:00
    Błyskawica Myślachowice
    6
    1
    :
    Wisła Jankowice
  • 07
    16:00
    SPRiN Regulice
    3
    6
    :
    MZKS Alwernia
  • 13
    15:00
    Korona Lgota
    0
    1
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 13
    16:00
    Wisła Jankowice
    1
    2
    :
    Victoria Zalas
  • 13
    16:00
    Start Kamień
    3
    0
    :
    Promyk Bolęcin
  • 13
    16:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    3
    1
    :
    SPRiN Regulice
  • 14
    16:00
    UKS Dulowa
    1
    4
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 14
    16:00
    MZKS Alwernia
    0
    2
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 20
    14:00
    Promyk Bolęcin
    0
    3
    :
    Wisła Jankowice
  • 20
    16:00
    Zagórzanka Zagórze
    0
    0
    :
    MZKS Alwernia
  • 20
    16:00
    Tęcza Tenczynek
    1
    6
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 20
    16:00
    SPRiN Regulice
    2
    7
    :
    MKS Libiąż
  • 20
    16:00
    Wolanka Wola Filipowska
    2
    4
    :
    Start Kamień
  • 20
    16:00
    Victoria Zalas
    0
    2
    :
    UKS Dulowa
  • 27
    16:30
    Błyskawica Myślachowice
    4
    1
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 27
    16:30
    Wisła Jankowice
    2
    3
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 27
    16:30
    Ciężkowianka Jaworzno
    5
    0
    :
    MZKS Alwernia
  • 27
    17:00
    MKS Libiąż
    3
    0
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 28
    15:00
    Korona Lgota
    4
    1
    :
    SPRiN Regulice
  • 28
    17:00
    UKS Dulowa
    4
    2
    :
    Promyk Bolęcin
  • 01
    16:00
    Zagórzanka Zagórze
    1
    1
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 01
    17:00
    MZKS Alwernia
    0
    3
    :
    MKS Libiąż
  • 01
    17:00
    Tęcza Tenczynek
    4
    1
    :
    Korona Lgota
  • 01
    17:00
    SPRiN Regulice
    2
    2
    :
    Start Kamień
  • 01
    17:00
    Wolanka Wola Filipowska
    7
    0
    :
    UKS Dulowa
  • 01
    17:00
    Victoria Zalas
    0
    4
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 04
    14:00
    Start Kamień
    4
    2
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 04
    17:00
    Victoria Zalas
    1
    7
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 04
    17:00
    Błyskawica Myślachowice
    1
    1
    :
    Promyk Bolęcin
  • 04
    17:00
    Wisła Jankowice
    4
    2
    :
    SPRiN Regulice
  • 04
    17:00
    Korona Lgota
    0
    2
    :
    MZKS Alwernia
  • 04
    17:00
    MKS Libiąż
    0
    0
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 11
    17:00
    Zagórzanka Zagórze
    5
    2
    :
    MKS Libiąż
  • 11
    17:00
    MZKS Alwernia
    1
    2
    :
    Start Kamień
  • 11
    17:00
    Tęcza Tenczynek
    5
    2
    :
    Wisła Jankowice
  • 11
    17:00
    Wolanka Wola Filipowska
    3
    2
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 12
    15:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    1
    2
    :
    Korona Lgota
  • 12
    15:00
    Promyk Bolęcin
    3
    1
    :
    Victoria Zalas
  • 12
    17:00
    SPRiN Regulice
    4
    3
    :
    UKS Dulowa
  • 15
    17:00
    Promyk Bolęcin
    2
    7
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 15
    17:00
    UKS Dulowa
    1
    4
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 15
    17:00
    Wisła Jankowice
    1
    0
    :
    MZKS Alwernia
  • 15
    17:00
    Korona Lgota
    3
    5
    :
    MKS Libiąż
  • 15
    17:30
    Start Kamień
    3
    2
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 29
    17:30
    Victoria Zalas
    2
    4
    :
    Wolanka Wola Filipowska
  • 18
    16:00
    MKS Libiąż
    2
    1
    :
    Start Kamień
  • 18
    17:00
    Ciężkowianka Jaworzno
    3
    1
    :
    Wisła Jankowice
  • 18
    17:00
    Wolanka Wola Filipowska
    5
    0
    :
    Promyk Bolęcin
  • 19
    15:00
    Zagórzanka Zagórze
    6
    0
    :
    Korona Lgota
  • 19
    17:00
    MZKS Alwernia
    3
    5
    :
    UKS Dulowa
  • 19
    17:00
    SPRiN Regulice
    1
    7
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 25
    17:00
    Błyskawica Myślachowice
    3
    0
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 26
    16:00
    Wisła Jankowice
    4
    3
    :
    MKS Libiąż
  • 26
    17:00
    UKS Dulowa
    2
    3
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 05
    18:00
    Wolanka Wola Filipowska
    0
    2
    :
    Zagórzanka Zagórze
  • 05
    18:00
    Victoria Zalas
    2
    0
    :
    SPRiN Regulice
  • 05
    18:00
    Start Kamień
    4
    0
    :
    Korona Lgota
  • 01
    17:00
    Zagórzanka Zagórze
    5
    0
    :
    Start Kamień
  • 01
    17:00
    Korona Lgota
    1
    3
    :
    Wisła Jankowice
  • 01
    17:30
    MZKS Alwernia
    1
    2
    :
    Błyskawica Myślachowice
  • 01
    18:00
    Tęcza Tenczynek
    7
    1
    :
    Victoria Zalas
  • 02
    14:00
    SPRiN Regulice
    2
    1
    :
    Promyk Bolęcin
  • 30
    15:00
    MKS Libiąż
    3
    0
    :
    UKS Dulowa
  • 08
    17:00
    Błyskawica Myślachowice
    3
    3
    :
    Ciężkowianka Jaworzno
  • 08
    17:00
    Wisła Jankowice
    1
    6
    :
    Start Kamień
  • 08
    17:30
    Wolanka Wola Filipowska
    7
    1
    :
    SPRiN Regulice
  • 08
    17:30
    Promyk Bolęcin
    1
    1
    :
    Tęcza Tenczynek
  • 08
    17:30
    Victoria Zalas
    1
    2
    :
    MZKS Alwernia
  • 09
    17:00
    UKS Dulowa
    2
    1
    :
    Korona Lgota