Małopolskie | Klasa A | Oświęcim
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
64
48.48 %
Zwycięstwa gości
47
35.61 %
Remisy
21
15.91 %

Bramki

Gospodarzy
319
średnia: 2.42
Gości
284
średnia: 2.15

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 132
0.5
100%
132 z 132
3.79%
5 z 132
1.5
96.21%
127 z 132
15.91%
21 z 132
2.5
84.09%
111 z 132
35.61%
47 z 132
3.5
64.39%
85 z 132
54.55%
72 z 132
4.5
45.45%
60 z 132
69.7%
92 z 132
5.5
30.3%
40 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 9 6.82 %
2:2 8 6.06 %
2:1 8 6.06 %
1:1 7 5.3 %
3:0 7 5.3 %
2:0 6 4.55 %
1:3 6 4.55 %
0:3 6 4.55 %
1:4 6 4.55 %
3:3 5 3.79 %
1:2 5 3.79 %
1:0 4 3.03 %
4:2 4 3.03 %
4:1 4 3.03 %
5:0 4 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 3 2.27 %
3:2 3 2.27 %
0:2 3 2.27 %
5:1 3 2.27 %
1:5 3 2.27 %
6:2 3 2.27 %
2:5 2 1.52 %
5:2 2 1.52 %
0:7 2 1.52 %
4:4 1 0.76 %
0:1 1 0.76 %
3:4 1 0.76 %
4:3 1 0.76 %
2:4 1 0.76 %
3:5 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:6 1 0.76 %
7:4 1 0.76 %
4:0 1 0.76 %
0:4 1 0.76 %
1:6 1 0.76 %
6:0 1 0.76 %
1:7 1 0.76 %
7:0 1 0.76 %
1:8 1 0.76 %
8:0 1 0.76 %
0:8 1 0.76 %
0:9 1 0.76 %
13:1 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    40
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    26%
  • 18
    17:00
    LKS Gorzów
    3
    1
    :
    Górnik Brzeszcze
  • 18
    17:00
    Strumień Polanka Wielka
    4
    2
    :
    LKS Bobrek
  • 18
    17:00
    LKS Piotrowice
    1
    1
    :
    Hejnał Kęty
  • 18
    17:00
    Przeciszovia Przeciszów
    4
    1
    :
    Zgoda Malec
  • 19
    11:00
    Solavia Grojec
    1
    1
    :
    Soła Łęki
  • 19
    16:00
    Orzeł Witkowice
    4
    3
    :
    LKS Bulowice
  • 25
    17:00
    Soła Łęki
    2
    3
    :
    Górnik Brzeszcze
  • 25
    17:00
    LKS Bulowice
    0
    1
    :
    Przeciszovia Przeciszów
  • 25
    17:00
    Hejnał Kęty
    2
    0
    :
    Orzeł Witkowice
  • 25
    17:00
    LKS Bobrek
    7
    4
    :
    LKS Piotrowice
  • 25
    17:00
    LKS Gorzów
    5
    2
    :
    Strumień Polanka Wielka
  • 26
    17:00
    Zgoda Malec
    3
    1
    :
    Solavia Grojec
  • 01
    16:00
    Strumień Polanka Wielka
    1
    2
    :
    Górnik Brzeszcze
  • 01
    16:00
    Orzeł Witkowice
    4
    1
    :
    LKS Bobrek
  • 01
    17:00
    LKS Piotrowice
    1
    7
    :
    LKS Gorzów
  • 01
    17:00
    Przeciszovia Przeciszów
    2
    3
    :
    Hejnał Kęty
  • 01
    17:00
    Soła Łęki
    4
    2
    :
    Zgoda Malec
  • 02
    11:00
    Solavia Grojec
    1
    3
    :
    LKS Bulowice
  • 08
    17:00
    Górnik Brzeszcze
    1
    4
    :
    Zgoda Malec
  • 08
    17:00
    LKS Bulowice
    3
    3
    :
    Soła Łęki
  • 08
    17:00
    Hejnał Kęty
    6
    0
    :
    Solavia Grojec
  • 08
    17:00
    LKS Bobrek
    0
    2
    :
    Przeciszovia Przeciszów
  • 08
    17:00
    LKS Gorzów
    3
    1
    :
    Orzeł Witkowice
  • 09
    17:00
    Strumień Polanka Wielka
    3
    1
    :
    LKS Piotrowice
  • 15
    12:00
    Orzeł Witkowice
    3
    3
    :
    Strumień Polanka Wielka
  • 15
    17:00
    LKS Piotrowice
    0
    3
    :
    Górnik Brzeszcze
  • 15
    17:00
    LKS Gorzów
    2
    1
    :
    Przeciszovia Przeciszów
  • 15
    17:00
    Soła Łęki
    2
    2
    :
    Hejnał Kęty
  • 16
    11:00
    Solavia Grojec
    4
    2
    :
    LKS Bobrek
  • 16
    17:00
    Zgoda Malec
    6
    2
    :
    LKS Bulowice
  • 21
    17:00
    Strumień Polanka Wielka
    3
    0
    :
    Przeciszovia Przeciszów
  • 22
    11:00
    LKS Piotrowice
    3
    6
    :
    Orzeł Witkowice
  • 22
    16:30
    Górnik Brzeszcze
    1
    2
    :
    LKS Bulowice
  • 22
    16:30
    Hejnał Kęty
    2
    2
    :
    Zgoda Malec
  • 22
    16:30
    LKS Gorzów
    5
    1
    :
    Solavia Grojec
  • 23
    16:00
    LKS Bobrek
    0
    7
    :
    Soła Łęki
  • 29
    16:00
    Przeciszovia Przeciszów
    3
    0
    :
    LKS Piotrowice
  • 29
    16:00
    Soła Łęki
    1
    3
    :
    LKS Gorzów
  • 29
    16:00
    LKS Bulowice
    0
    3
    :
    Hejnał Kęty
  • 30
    11:00
    Solavia Grojec
    0
    7
    :
    Strumień Polanka Wielka
  • 30
    16:00
    Orzeł Witkowice
    3
    4
    :
    Górnik Brzeszcze
  • 30
    16:00
    Zgoda Malec
    5
    0
    :
    LKS Bobrek
  • 06
    16:00
    Górnik Brzeszcze
    1
    2
    :
    Hejnał Kęty
  • 06
    16:00
    LKS Bobrek
    4
    1
    :
    LKS Bulowice
  • 06
    16:00
    LKS Gorzów
    2
    1
    :
    Zgoda Malec
  • 06
    16:00
    Strumień Polanka Wielka
    2
    3
    :
    Soła Łęki
  • 06
    16:00
    LKS Piotrowice
    1
    5
    :
    Solavia Grojec
  • 07
    15:00
    Orzeł Witkowice
    2
    0
    :
    Przeciszovia Przeciszów
  • 13
    11:00
    Hejnał Kęty
    5
    1
    :
    LKS Bobrek
  • 13
    15:30
    Przeciszovia Przeciszów
    1
    0
    :
    Górnik Brzeszcze
  • 13
    15:30
    Soła Łęki
    4
    4
    :
    LKS Piotrowice
  • 13
    15:30
    LKS Bulowice
    0
    3
    :
    LKS Gorzów
  • 14
    11:00
    Solavia Grojec
    1
    2
    :
    Orzeł Witkowice
  • 14
    15:30
    Zgoda Malec
    1
    2
    :
    Strumień Polanka Wielka
  • 20
    15:00
    Górnik Brzeszcze
    3
    2
    :
    LKS Bobrek
  • 20
    15:00
    LKS Gorzów
    2
    0
    :
    Hejnał Kęty
  • 20
    15:00
    LKS Piotrowice
    2
    2
    :
    Zgoda Malec
  • 20
    15:00
    Orzeł Witkowice
    1
    3
    :
    Soła Łęki
  • 20
    15:30
    Przeciszovia Przeciszów
    1
    5
    :
    Solavia Grojec
  • 21
    15:00
    Strumień Polanka Wielka
    4
    0
    :
    LKS Bulowice
  • 27
    14:30
    Soła Łęki
    3
    0
    :
    Przeciszovia Przeciszów
  • 27
    14:30
    LKS Bulowice
    2
    0
    :
    LKS Piotrowice
  • 27
    14:30
    Hejnał Kęty
    2
    0
    :
    Strumień Polanka Wielka
  • 28
    11:00
    Solavia Grojec
    0
    3
    :
    Górnik Brzeszcze
  • 28
    14:30
    Zgoda Malec
    6
    2
    :
    Orzeł Witkowice
  • 28
    14:30
    LKS Bobrek
    1
    6
    :
    LKS Gorzów
  • 06
    16:00
    Górnik Brzeszcze
    1
    0
    :
    LKS Gorzów
  • 06
    16:00
    Hejnał Kęty
    1
    1
    :
    LKS Piotrowice
  • 06
    16:00
    LKS Bulowice
    1
    1
    :
    Orzeł Witkowice
  • 07
    15:00
    Soła Łęki
    6
    2
    :
    Solavia Grojec
  • 07
    16:00
    LKS Bobrek
    2
    2
    :
    Strumień Polanka Wielka
  • 07
    16:00
    Zgoda Malec
    5
    2
    :
    Przeciszovia Przeciszów
  • 13
    16:00
    Przeciszovia Przeciszów
    5
    0
    :
    LKS Bulowice
  • 13
    16:00
    Orzeł Witkowice
    1
    4
    :
    Hejnał Kęty
  • 13
    16:00
    LKS Piotrowice
    2
    1
    :
    LKS Bobrek
  • 13
    16:00
    Strumień Polanka Wielka
    2
    2
    :
    LKS Gorzów
  • 13
    17:00
    Górnik Brzeszcze
    3
    1
    :
    Soła Łęki
  • 14
    11:00
    Solavia Grojec
    2
    5
    :
    Zgoda Malec
  • 20
    13:00
    Górnik Brzeszcze
    3
    0
    :
    Strumień Polanka Wielka
  • 20
    13:00
    LKS Gorzów
    5
    0
    :
    LKS Piotrowice
  • 20
    13:00
    LKS Bobrek
    4
    1
    :
    Orzeł Witkowice
  • 20
    13:00
    Hejnał Kęty
    2
    0
    :
    Przeciszovia Przeciszów
  • 20
    13:00
    LKS Bulowice
    0
    2
    :
    Solavia Grojec
  • 20
    13:00
    Zgoda Malec
    2
    2
    :
    Soła Łęki
  • 25
    17:00
    LKS Piotrowice
    0
    3
    :
    Strumień Polanka Wielka
  • 27
    13:00
    Przeciszovia Przeciszów
    5
    1
    :
    LKS Bobrek
  • 27
    16:00
    Orzeł Witkowice
    1
    3
    :
    LKS Gorzów
  • 28
    11:00
    Solavia Grojec
    1
    5
    :
    Hejnał Kęty
  • 28
    16:00
    Zgoda Malec
    1
    4
    :
    Górnik Brzeszcze
  • 28
    16:00
    Soła Łęki
    13
    1
    :
    LKS Bulowice
  • 01
    15:00
    Strumień Polanka Wielka
    2
    2
    :
    Orzeł Witkowice
  • 04
    17:00
    Górnik Brzeszcze
    7
    0
    :
    LKS Piotrowice
  • 04
    17:00
    Przeciszovia Przeciszów
    2
    2
    :
    LKS Gorzów
  • 04
    17:00
    LKS Bobrek
    3
    3
    :
    Solavia Grojec
  • 04
    17:00
    Hejnał Kęty
    2
    1
    :
    Soła Łęki
  • 04
    17:00
    LKS Bulowice
    0
    4
    :
    Zgoda Malec
  • 11
    16:00
    Solavia Grojec
    0
    8
    :
    LKS Gorzów
  • 11
    16:00
    Przeciszovia Przeciszów
    0
    2
    :
    Strumień Polanka Wielka
  • 11
    17:00
    Górnik Brzeszcze
    8
    0
    :
    LKS Bulowice
  • 11
    17:00
    Orzeł Witkowice
    3
    1
    :
    LKS Piotrowice
  • 12
    17:00
    Zgoda Malec
    1
    8
    :
    Hejnał Kęty
  • 12
    17:00
    Soła Łęki
    2
    1
    :
    LKS Bobrek
  • 18
    16:00
    LKS Piotrowice
    2
    1
    :
    Przeciszovia Przeciszów
  • 18
    17:00
    Górnik Brzeszcze
    3
    1
    :
    Orzeł Witkowice
  • 18
    17:00
    Strumień Polanka Wielka
    4
    2
    :
    Solavia Grojec
  • 18
    17:00
    LKS Gorzów
    1
    1
    :
    Soła Łęki
  • 18
    17:00
    Hejnał Kęty
    3
    1
    :
    LKS Bulowice
  • 19
    17:00
    LKS Bobrek
    2
    5
    :
    Zgoda Malec
  • 25
    17:00
    Hejnał Kęty
    1
    0
    :
    Górnik Brzeszcze
  • 25
    17:00
    Soła Łęki
    3
    1
    :
    Strumień Polanka Wielka
  • 26
    11:00
    Solavia Grojec
    2
    1
    :
    LKS Piotrowice
  • 26
    16:00
    LKS Bulowice
    0
    9
    :
    LKS Bobrek
  • 26
    17:00
    Zgoda Malec
    2
    4
    :
    LKS Gorzów
  • 05
    18:00
    Przeciszovia Przeciszów
    1
    4
    :
    Orzeł Witkowice
  • 01
    16:00
    Orzeł Witkowice
    5
    0
    :
    Solavia Grojec
  • 01
    17:00
    Górnik Brzeszcze
    1
    1
    :
    Przeciszovia Przeciszów
  • 01
    17:00
    LKS Piotrowice
    3
    2
    :
    Soła Łęki
  • 01
    17:00
    Strumień Polanka Wielka
    3
    5
    :
    Zgoda Malec
  • 01
    17:00
    LKS Gorzów
    3
    0
    :
    LKS Bulowice
  • 02
    17:00
    LKS Bobrek
    0
    3
    :
    Hejnał Kęty
  • 05
    18:00
    Zgoda Malec
    1
    3
    :
    LKS Piotrowice
  • 07
    18:00
    LKS Bulowice
    3
    3
    :
    Strumień Polanka Wielka
  • 08
    17:00
    LKS Bobrek
    2
    1
    :
    Górnik Brzeszcze
  • 08
    17:00
    Hejnał Kęty
    1
    1
    :
    LKS Gorzów
  • 09
    16:00
    Solavia Grojec
    1
    4
    :
    Przeciszovia Przeciszów
  • 09
    17:00
    Soła Łęki
    1
    0
    :
    Orzeł Witkowice
  • 15
    14:00
    Orzeł Witkowice
    3
    3
    :
    Zgoda Malec
  • 15
    17:00
    Górnik Brzeszcze
    3
    0
    :
    Solavia Grojec
  • 15
    17:00
    Przeciszovia Przeciszów
    1
    3
    :
    Soła Łęki
  • 15
    17:00
    LKS Piotrowice
    3
    0
    :
    LKS Bulowice
  • 15
    17:00
    Strumień Polanka Wielka
    1
    4
    :
    Hejnał Kęty
  • 15
    17:00
    LKS Gorzów
    3
    2
    :
    LKS Bobrek