Małopolskie | Klasa A | Kraków III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
78
42.86 %
Zwycięstwa gości
68
37.36 %
Remisy
36
19.78 %

Bramki

Gospodarzy
369
średnia: 2.03
Gości
357
średnia: 1.96

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.55%
1 z 182
0.5
99.45%
181 z 182
10.44%
19 z 182
1.5
89.56%
163 z 182
22.53%
41 z 182
2.5
77.47%
141 z 182
41.21%
75 z 182
3.5
58.79%
107 z 182
65.93%
120 z 182
4.5
34.07%
62 z 182
82.42%
150 z 182
5.5
17.58%
32 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 17 9.34 %
2:1 15 8.24 %
1:0 14 7.69 %
1:1 12 6.59 %
2:3 10 5.49 %
1:3 10 5.49 %
3:1 10 5.49 %
1:2 9 4.95 %
0:2 7 3.85 %
1:4 7 3.85 %
3:2 6 3.3 %
0:3 6 3.3 %
4:1 5 2.75 %
4:0 5 2.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 4 2.2 %
0:1 4 2.2 %
4:2 4 2.2 %
3:0 4 2.2 %
4:3 3 1.65 %
2:0 3 1.65 %
0:4 3 1.65 %
4:4 2 1.1 %
3:4 2 1.1 %
2:4 2 1.1 %
5:2 2 1.1 %
8:1 2 1.1 %
0:0 1 0.55 %
3:5 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.55 %
2:5 1 0.55 %
4:7 1 0.55 %
5:1 1 0.55 %
1:5 1 0.55 %
6:2 1 0.55 %
3:7 1 0.55 %
5:0 1 0.55 %
0:5 1 0.55 %
6:1 1 0.55 %
1:6 1 0.55 %
2:9 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    49
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    45
    31%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    17%
  • 18
    11:00
    Wawel Kraków
    2
    4
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 18
    12:00
    Podgórze Kraków
    5
    2
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 18
    17:00
    Płomień Kostrze
    3
    1
    :
    Wanda Kraków
  • 18
    17:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    2
    3
    :
    Iskra Krzęcin
  • 19
    16:00
    Strzelcy Kraków
    1
    1
    :
    Krakus Swoszowice
  • 19
    17:00
    Radziszowianka II Radziszów
    3
    0
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 17
    13:30
    Tramwaj Kraków
    0
    0
    :
    Gajowianka Gaj
  • 25
    11:00
    Bieżanowianka Kraków
    4
    2
    :
    Tramwaj Kraków
  • 25
    12:00
    Podgórze Kraków
    1
    2
    :
    Wawel Kraków
  • 25
    14:00
    Iskra Krzęcin
    1
    1
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 25
    17:00
    Gajowianka Gaj
    4
    3
    :
    Strzelcy Kraków
  • 25
    17:00
    Dąbski KS Kraków
    2
    2
    :
    Płomień Kostrze
  • 25
    17:30
    Cedronka Wola Radziszowska
    4
    2
    :
    Krakus Swoszowice
  • 25
    17:30
    Wanda Kraków
    2
    2
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 01
    16:00
    Strzelcy Kraków
    2
    2
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 01
    17:00
    Wawel Kraków
    1
    4
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 01
    17:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    1
    2
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 01
    17:00
    Tramwaj Kraków
    2
    2
    :
    Iskra Krzęcin
  • 02
    16:00
    Płomień Kostrze
    1
    1
    :
    Podgórze Kraków
  • 02
    16:00
    Radziszowianka II Radziszów
    1
    4
    :
    Wanda Kraków
  • 02
    17:00
    Krakus Swoszowice
    1
    1
    :
    Gajowianka Gaj
  • 08
    17:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    3
    4
    :
    Gajowianka Gaj
  • 08
    17:00
    Bieżanowianka Kraków
    0
    3
    :
    Krakus Swoszowice
  • 08
    17:00
    Wanda Kraków
    3
    0
    :
    Tramwaj Kraków
  • 08
    17:00
    Dąbski KS Kraków
    2
    1
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 08
    17:00
    Wawel Kraków
    1
    3
    :
    Płomień Kostrze
  • 09
    16:00
    Iskra Krzęcin
    1
    1
    :
    Strzelcy Kraków
  • 09
    17:00
    Podgórze Kraków
    1
    1
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 15
    16:30
    Zwierzyniecki KS Kraków
    1
    2
    :
    Wawel Kraków
  • 15
    16:30
    Tramwaj Kraków
    0
    3
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 16
    16:30
    Gajowianka Gaj
    1
    3
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 16
    17:00
    Płomień Kostrze
    0
    2
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 16
    17:00
    Radziszowianka II Radziszów
    3
    1
    :
    Podgórze Kraków
  • 16
    17:00
    Strzelcy Kraków
    2
    2
    :
    Wanda Kraków
  • 16
    17:00
    Krakus Swoszowice
    4
    4
    :
    Iskra Krzęcin
  • 22
    11:00
    Wanda Kraków
    4
    1
    :
    Krakus Swoszowice
  • 22
    12:00
    Podgórze Kraków
    1
    0
    :
    Tramwaj Kraków
  • 22
    15:00
    Płomień Kostrze
    2
    3
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 22
    16:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    2
    2
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 22
    16:00
    Dąbski KS Kraków
    1
    5
    :
    Strzelcy Kraków
  • 22
    16:30
    Iskra Krzęcin
    3
    2
    :
    Gajowianka Gaj
  • 22
    16:30
    Wawel Kraków
    3
    0
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 29
    12:00
    Podgórze Kraków
    1
    0
    :
    Strzelcy Kraków
  • 29
    16:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    1
    4
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 29
    16:00
    Tramwaj Kraków
    0
    1
    :
    Wawel Kraków
  • 29
    16:00
    Bieżanowianka Kraków
    2
    9
    :
    Iskra Krzęcin
  • 30
    15:00
    Radziszowianka II Radziszów
    2
    2
    :
    Płomień Kostrze
  • 30
    16:00
    Krakus Swoszowice
    1
    4
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 30
    16:30
    Gajowianka Gaj
    1
    3
    :
    Wanda Kraków
  • 06
    13:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    0
    2
    :
    Iskra Krzęcin
  • 06
    15:30
    Zwierzyniecki KS Kraków
    6
    1
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 06
    16:00
    Wanda Kraków
    1
    3
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 06
    16:00
    Dąbski KS Kraków
    2
    0
    :
    Gajowianka Gaj
  • 06
    16:00
    Wawel Kraków
    1
    2
    :
    Strzelcy Kraków
  • 07
    14:30
    Podgórze Kraków
    1
    0
    :
    Krakus Swoszowice
  • 07
    15:00
    Płomień Kostrze
    2
    1
    :
    Tramwaj Kraków
  • 13
    14:00
    Strzelcy Kraków
    2
    3
    :
    Płomień Kostrze
  • 13
    15:00
    Tramwaj Kraków
    2
    1
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 13
    15:00
    Bieżanowianka Kraków
    2
    3
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 13
    15:30
    Iskra Krzęcin
    2
    3
    :
    Wanda Kraków
  • 14
    15:00
    Radziszowianka II Radziszów
    1
    2
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 14
    15:00
    Krakus Swoszowice
    1
    1
    :
    Wawel Kraków
  • 14
    16:00
    Gajowianka Gaj
    2
    1
    :
    Podgórze Kraków
  • 20
    12:00
    Podgórze Kraków
    2
    1
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 20
    15:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    1
    2
    :
    Wanda Kraków
  • 20
    15:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    4
    0
    :
    Strzelcy Kraków
  • 20
    15:30
    Dąbski KS Kraków
    2
    2
    :
    Iskra Krzęcin
  • 20
    15:30
    Wawel Kraków
    1
    3
    :
    Gajowianka Gaj
  • 21
    14:00
    Płomień Kostrze
    1
    6
    :
    Krakus Swoszowice
  • 21
    15:00
    Radziszowianka II Radziszów
    1
    3
    :
    Tramwaj Kraków
  • 27
    11:00
    Wanda Kraków
    1
    3
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 27
    14:00
    Bieżanowianka Kraków
    3
    1
    :
    Wawel Kraków
  • 27
    14:30
    Tramwaj Kraków
    3
    2
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 27
    15:00
    Strzelcy Kraków
    0
    2
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 28
    14:00
    Krakus Swoszowice
    2
    2
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 28
    14:00
    Gajowianka Gaj
    1
    1
    :
    Płomień Kostrze
  • 28
    14:00
    Iskra Krzęcin
    4
    0
    :
    Podgórze Kraków
  • 03
    14:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    3
    1
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 03
    14:00
    Wawel Kraków
    1
    0
    :
    Iskra Krzęcin
  • 03
    14:00
    Płomień Kostrze
    4
    7
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 03
    14:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    6
    2
    :
    Gajowianka Gaj
  • 03
    14:00
    Tramwaj Kraków
    4
    1
    :
    Strzelcy Kraków
  • 04
    14:00
    Radziszowianka II Radziszów
    2
    5
    :
    Krakus Swoszowice
  • 04
    18:30
    Podgórze Kraków
    4
    1
    :
    Wanda Kraków
  • 10
    14:00
    Krakus Swoszowice
    3
    1
    :
    Tramwaj Kraków
  • 10
    14:00
    Gajowianka Gaj
    5
    3
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 10
    14:00
    Bieżanowianka Kraków
    3
    4
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 10
    14:00
    Iskra Krzęcin
    4
    0
    :
    Płomień Kostrze
  • 10
    14:00
    Wanda Kraków
    2
    3
    :
    Wawel Kraków
  • 10
    14:00
    Dąbski KS Kraków
    3
    3
    :
    Podgórze Kraków
  • 11
    13:00
    Strzelcy Kraków
    3
    2
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 30
    15:00
    Iskra Krzęcin
    1
    0
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 30
    16:00
    Dąbski KS Kraków
    1
    0
    :
    Wawel Kraków
  • 30
    16:00
    Wanda Kraków
    2
    0
    :
    Płomień Kostrze
  • 30
    16:30
    Bieżanowianka Kraków
    2
    1
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 31
    14:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    1
    1
    :
    Podgórze Kraków
  • 31
    16:00
    Krakus Swoszowice
    4
    3
    :
    Strzelcy Kraków
  • 31
    17:00
    Gajowianka Gaj
    1
    2
    :
    Tramwaj Kraków
  • 06
    15:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    4
    0
    :
    Wanda Kraków
  • 06
    15:00
    Płomień Kostrze
    0
    3
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 06
    16:30
    Tramwaj Kraków
    2
    2
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 06
    16:30
    Radziszowianka II Radziszów
    0
    2
    :
    Iskra Krzęcin
  • 06
    17:00
    Strzelcy Kraków
    2
    1
    :
    Gajowianka Gaj
  • 07
    11:00
    Wawel Kraków
    0
    3
    :
    Podgórze Kraków
  • 07
    17:00
    Krakus Swoszowice
    2
    3
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 13
    14:30
    Podgórze Kraków
    2
    1
    :
    Płomień Kostrze
  • 13
    16:00
    Iskra Krzęcin
    1
    1
    :
    Tramwaj Kraków
  • 13
    17:00
    Dąbski KS Kraków
    3
    3
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 13
    17:00
    Wanda Kraków
    3
    1
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 13
    17:00
    Bieżanowianka Kraków
    2
    2
    :
    Strzelcy Kraków
  • 14
    17:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    3
    1
    :
    Wawel Kraków
  • 14
    17:00
    Gajowianka Gaj
    0
    2
    :
    Krakus Swoszowice
  • 17
    17:45
    Gajowianka Gaj
    1
    4
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 20
    11:00
    Krakus Swoszowice
    2
    4
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 20
    11:00
    Tramwaj Kraków
    0
    1
    :
    Wanda Kraków
  • 20
    11:00
    Radziszowianka II Radziszów
    0
    3
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 20
    14:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    1
    0
    :
    Podgórze Kraków
  • 20
    16:00
    Płomień Kostrze
    3
    0
    :
    Wawel Kraków
  • 27
    16:00
    Iskra Krzęcin
    2
    2
    :
    Krakus Swoszowice
  • 27
    17:00
    Dąbski KS Kraków
    3
    2
    :
    Tramwaj Kraków
  • 27
    17:00
    Bieżanowianka Kraków
    4
    4
    :
    Gajowianka Gaj
  • 28
    12:00
    Podgórze Kraków
    2
    1
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 28
    17:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    3
    1
    :
    Płomień Kostrze
  • 28
    17:00
    Wanda Kraków
    1
    2
    :
    Strzelcy Kraków
  • 30
    17:45
    Bieżanowianka Kraków
    1
    0
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 01
    11:30
    Tramwaj Kraków
    1
    3
    :
    Podgórze Kraków
  • 01
    14:00
    Gajowianka Gaj
    2
    2
    :
    Iskra Krzęcin
  • 01
    15:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    1
    0
    :
    Płomień Kostrze
  • 01
    17:00
    Strzelcy Kraków
    0
    4
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 01
    17:00
    Radziszowianka II Radziszów
    8
    1
    :
    Wawel Kraków
  • 29
    18:00
    Krakus Swoszowice
    1
    3
    :
    Wanda Kraków
  • 03
    17:00
    Iskra Krzęcin
    4
    2
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 05
    16:00
    Płomień Kostrze
    2
    0
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 05
    17:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    3
    2
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 05
    17:00
    Wawel Kraków
    0
    2
    :
    Tramwaj Kraków
  • 05
    17:00
    Strzelcy Kraków
    2
    2
    :
    Podgórze Kraków
  • 05
    17:00
    Dąbski KS Kraków
    0
    4
    :
    Krakus Swoszowice
  • 05
    17:00
    Wanda Kraków
    4
    0
    :
    Gajowianka Gaj
  • 11
    17:00
    Bieżanowianka Kraków
    2
    1
    :
    Wanda Kraków
  • 11
    17:30
    Tramwaj Kraków
    1
    0
    :
    Płomień Kostrze
  • 12
    14:00
    Krakus Swoszowice
    1
    1
    :
    Podgórze Kraków
  • 12
    17:00
    Iskra Krzęcin
    2
    3
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 12
    17:00
    Radziszowianka II Radziszów
    2
    1
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 12
    18:00
    Gajowianka Gaj
    0
    3
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 12
    18:00
    Strzelcy Kraków
    3
    1
    :
    Wawel Kraków
  • 18
    11:00
    Wanda Kraków
    1
    2
    :
    Iskra Krzęcin
  • 18
    12:00
    Podgórze Kraków
    1
    1
    :
    Gajowianka Gaj
  • 18
    16:00
    Płomień Kostrze
    0
    4
    :
    Strzelcy Kraków
  • 18
    17:00
    Dąbski KS Kraków
    2
    1
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 18
    17:30
    Cedronka Wola Radziszowska
    4
    1
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 18
    18:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    5
    0
    :
    Tramwaj Kraków
  • 19
    17:00
    Wawel Kraków
    0
    2
    :
    Krakus Swoszowice
  • 25
    17:30
    Tramwaj Kraków
    1
    4
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 26
    17:00
    Bieżanowianka Kraków
    3
    2
    :
    Podgórze Kraków
  • 26
    17:00
    Krakus Swoszowice
    0
    1
    :
    Płomień Kostrze
  • 26
    17:00
    Strzelcy Kraków
    3
    3
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 26
    18:00
    Gajowianka Gaj
    2
    1
    :
    Wawel Kraków
  • 05
    18:00
    Iskra Krzęcin
    1
    4
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 13
    18:00
    Wanda Kraków
    1
    3
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 01
    12:00
    Podgórze Kraków
    1
    0
    :
    Iskra Krzęcin
  • 01
    17:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    2
    1
    :
    Krakus Swoszowice
  • 01
    17:00
    Dąbski KS Kraków
    5
    2
    :
    Wanda Kraków
  • 01
    17:30
    Cedronka Wola Radziszowska
    8
    1
    :
    Tramwaj Kraków
  • 02
    17:00
    Radziszowianka II Radziszów
    0
    1
    :
    Strzelcy Kraków
  • 02
    18:00
    Wawel Kraków
    2
    2
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 05
    18:00
    Płomień Kostrze
    2
    2
    :
    Gajowianka Gaj
  • 08
    17:00
    Dąbski KS Kraków
    5
    1
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 08
    17:00
    Iskra Krzęcin
    3
    1
    :
    Wawel Kraków
  • 08
    18:00
    Bieżanowianka Kraków
    2
    2
    :
    Płomień Kostrze
  • 09
    11:00
    Strzelcy Kraków
    1
    0
    :
    Tramwaj Kraków
  • 09
    16:00
    Wanda Kraków
    2
    3
    :
    Podgórze Kraków
  • 09
    17:00
    Krakus Swoszowice
    2
    1
    :
    Radziszowianka II Radziszów
  • 09
    18:00
    Gajowianka Gaj
    1
    0
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 13
    18:30
    Tramwaj Kraków
    4
    1
    :
    Krakus Swoszowice
  • 15
    11:00
    Podgórze Kraków
    3
    7
    :
    Dąbski KS Kraków
  • 15
    18:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    4
    2
    :
    Strzelcy Kraków
  • 15
    18:00
    Radziszowianka II Radziszów
    2
    3
    :
    Gajowianka Gaj
  • 15
    18:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    4
    3
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 15
    18:00
    Płomień Kostrze
    1
    0
    :
    Iskra Krzęcin
  • 15
    18:00
    Wawel Kraków
    3
    5
    :
    Wanda Kraków