Małopolskie | Klasa B | Chrzanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
45
50 %
Zwycięstwa gości
30
33.33 %
Remisy
15
16.67 %

Bramki

Gospodarzy
204
średnia: 2.27
Gości
152
średnia: 1.69

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.22%
2 z 90
0.5
97.78%
88 z 90
13.33%
12 z 90
1.5
86.67%
78 z 90
31.11%
28 z 90
2.5
68.89%
62 z 90
45.56%
41 z 90
3.5
54.44%
49 z 90
62.22%
56 z 90
4.5
37.78%
34 z 90
72.22%
65 z 90
5.5
27.78%
25 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 8 8.89 %
1:1 7 7.78 %
2:1 6 6.67 %
3:1 6 6.67 %
2:0 5 5.56 %
2:4 5 5.56 %
5:1 5 5.56 %
2:2 4 4.44 %
0:2 4 4.44 %
1:2 3 3.33 %
3:2 3 3.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 3 3.33 %
1:3 3 3.33 %
3:0 3 3.33 %
0:0 2 2.22 %
3:3 2 2.22 %
1:0 2 2.22 %
2:3 2 2.22 %
4:2 2 2.22 %
5:3 2 2.22 %
4:1 2 2.22 %
4:0 2 2.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 1.11 %
0:3 1 1.11 %
2:5 1 1.11 %
6:3 1 1.11 %
7:3 1 1.11 %
3:7 1 1.11 %
5:0 1 1.11 %
0:5 1 1.11 %
6:0 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    30
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    23%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    14%
  • 01
    16:00
    Jutrzenka Ostrężnica
    3
    3
    :
    Lew Olszyny
  • 01
    17:00
    Polonia Luszowice
    3
    1
    :
    Korona Mętków
  • 01
    17:00
    Wisełka Rozkochów
    5
    1
    :
    Nadwiślanka Okleśna
  • 01
    17:00
    Unia Kwaczała
    2
    1
    :
    Ruch Młoszowa
  • 02
    17:00
    Górnik Siersza
    1
    1
    :
    Zryw Brodła
  • 08
    17:00
    Korona Mętków
    3
    1
    :
    Lew Olszyny
  • 08
    17:00
    Ruch Młoszowa
    0
    1
    :
    Górnik Siersza
  • 08
    17:00
    Nadwiślanka Okleśna
    1
    1
    :
    Unia Kwaczała
  • 08
    17:00
    Polonia Luszowice
    2
    0
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 09
    17:00
    Zryw Brodła
    0
    3
    :
    Jutrzenka Ostrężnica
  • 15
    16:00
    Jutrzenka Ostrężnica
    2
    3
    :
    Ruch Młoszowa
  • 15
    17:00
    Wisełka Rozkochów
    1
    1
    :
    Korona Mętków
  • 15
    17:00
    Unia Kwaczała
    4
    3
    :
    Polonia Luszowice
  • 15
    17:00
    Górnik Siersza
    1
    2
    :
    Nadwiślanka Okleśna
  • 15
    17:00
    Lew Olszyny
    6
    0
    :
    Zryw Brodła
  • 22
    11:00
    Ruch Młoszowa
    5
    1
    :
    Lew Olszyny
  • 22
    16:30
    Korona Mętków
    0
    2
    :
    Zryw Brodła
  • 22
    16:30
    Nadwiślanka Okleśna
    6
    3
    :
    Jutrzenka Ostrężnica
  • 22
    16:30
    Wisełka Rozkochów
    4
    1
    :
    Unia Kwaczała
  • 23
    16:30
    Polonia Luszowice
    1
    3
    :
    Górnik Siersza
  • 29
    16:00
    Unia Kwaczała
    0
    1
    :
    Korona Mętków
  • 29
    16:00
    Górnik Siersza
    0
    0
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 29
    16:00
    Lew Olszyny
    4
    1
    :
    Nadwiślanka Okleśna
  • 30
    16:00
    Jutrzenka Ostrężnica
    2
    0
    :
    Polonia Luszowice
  • 30
    16:00
    Zryw Brodła
    4
    2
    :
    Ruch Młoszowa
  • 06
    16:00
    Nadwiślanka Okleśna
    1
    2
    :
    Zryw Brodła
  • 06
    16:00
    Polonia Luszowice
    3
    1
    :
    Lew Olszyny
  • 06
    16:00
    Wisełka Rozkochów
    5
    3
    :
    Jutrzenka Ostrężnica
  • 06
    16:00
    Unia Kwaczała
    2
    2
    :
    Górnik Siersza
  • 07
    16:00
    Korona Mętków
    0
    1
    :
    Ruch Młoszowa
  • 13
    15:30
    Górnik Siersza
    0
    1
    :
    Korona Mętków
  • 13
    15:30
    Jutrzenka Ostrężnica
    2
    1
    :
    Unia Kwaczała
  • 13
    15:30
    Lew Olszyny
    2
    5
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 13
    15:30
    Ruch Młoszowa
    0
    2
    :
    Nadwiślanka Okleśna
  • 14
    15:30
    Zryw Brodła
    3
    1
    :
    Polonia Luszowice
  • 20
    15:00
    Polonia Luszowice
    7
    3
    :
    Ruch Młoszowa
  • 20
    15:00
    Wisełka Rozkochów
    1
    0
    :
    Zryw Brodła
  • 20
    15:00
    Unia Kwaczała
    3
    2
    :
    Lew Olszyny
  • 20
    15:00
    Górnik Siersza
    2
    1
    :
    Jutrzenka Ostrężnica
  • 21
    15:00
    Korona Mętków
    3
    0
    :
    Nadwiślanka Okleśna
  • 27
    14:30
    Jutrzenka Ostrężnica
    0
    1
    :
    Korona Mętków
  • 27
    14:30
    Lew Olszyny
    0
    1
    :
    Górnik Siersza
  • 27
    14:30
    Ruch Młoszowa
    2
    4
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 27
    14:30
    Nadwiślanka Okleśna
    4
    2
    :
    Polonia Luszowice
  • 28
    14:30
    Zryw Brodła
    2
    4
    :
    Unia Kwaczała
  • 06
    16:00
    Nadwiślanka Okleśna
    0
    0
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 06
    16:00
    Ruch Młoszowa
    1
    1
    :
    Unia Kwaczała
  • 06
    16:00
    Lew Olszyny
    1
    3
    :
    Jutrzenka Ostrężnica
  • 07
    15:00
    Zryw Brodła
    2
    1
    :
    Górnik Siersza
  • 07
    16:00
    Korona Mętków
    0
    1
    :
    Polonia Luszowice
  • 13
    13:30
    Jutrzenka Ostrężnica
    4
    0
    :
    Zryw Brodła
  • 13
    16:00
    Lew Olszyny
    1
    3
    :
    Korona Mętków
  • 13
    16:00
    Unia Kwaczała
    2
    2
    :
    Nadwiślanka Okleśna
  • 13
    16:00
    Wisełka Rozkochów
    1
    1
    :
    Polonia Luszowice
  • 14
    16:00
    Górnik Siersza
    2
    4
    :
    Ruch Młoszowa
  • 27
    16:00
    Polonia Luszowice
    3
    7
    :
    Unia Kwaczała
  • 27
    17:00
    Nadwiślanka Okleśna
    2
    2
    :
    Górnik Siersza
  • 27
    17:00
    Ruch Młoszowa
    2
    4
    :
    Jutrzenka Ostrężnica
  • 28
    15:00
    Korona Mętków
    4
    0
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 28
    16:00
    Zryw Brodła
    3
    1
    :
    Lew Olszyny
  • 03
    17:00
    Unia Kwaczała
    3
    4
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 04
    17:00
    Lew Olszyny
    5
    1
    :
    Ruch Młoszowa
  • 04
    17:00
    Jutrzenka Ostrężnica
    3
    2
    :
    Nadwiślanka Okleśna
  • 04
    17:00
    Górnik Siersza
    2
    0
    :
    Polonia Luszowice
  • 05
    17:00
    Zryw Brodła
    1
    2
    :
    Korona Mętków
  • 11
    17:00
    Ruch Młoszowa
    5
    1
    :
    Zryw Brodła
  • 11
    17:30
    Polonia Luszowice
    4
    3
    :
    Jutrzenka Ostrężnica
  • 12
    11:00
    Wisełka Rozkochów
    3
    1
    :
    Górnik Siersza
  • 12
    16:00
    Korona Mętków
    2
    0
    :
    Unia Kwaczała
  • 12
    17:00
    Nadwiślanka Okleśna
    3
    3
    :
    Lew Olszyny
  • 18
    14:00
    Górnik Siersza
    2
    4
    :
    Unia Kwaczała
  • 18
    15:00
    Jutrzenka Ostrężnica
    1
    1
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 18
    17:00
    Ruch Młoszowa
    1
    0
    :
    Korona Mętków
  • 18
    17:00
    Lew Olszyny
    0
    2
    :
    Polonia Luszowice
  • 29
    18:00
    Zryw Brodła
    0
    2
    :
    Nadwiślanka Okleśna
  • 25
    17:00
    Unia Kwaczała
    2
    1
    :
    Jutrzenka Ostrężnica
  • 25
    17:00
    Nadwiślanka Okleśna
    2
    1
    :
    Ruch Młoszowa
  • 26
    16:00
    Korona Mętków
    5
    1
    :
    Górnik Siersza
  • 26
    17:00
    Polonia Luszowice
    5
    0
    :
    Zryw Brodła
  • 05
    18:00
    Wisełka Rozkochów
    3
    0
    :
    Lew Olszyny
  • 01
    15:00
    Nadwiślanka Okleśna
    0
    5
    :
    Korona Mętków
  • 01
    17:00
    Lew Olszyny
    3
    0
    :
    Unia Kwaczała
  • 01
    17:00
    Jutrzenka Ostrężnica
    2
    2
    :
    Górnik Siersza
  • 02
    15:00
    Zryw Brodła
    0
    1
    :
    Wisełka Rozkochów
  • 02
    16:00
    Ruch Młoszowa
    1
    1
    :
    Polonia Luszowice
  • 08
    17:00
    Korona Mętków
    2
    0
    :
    Jutrzenka Ostrężnica
  • 08
    17:00
    Górnik Siersza
    3
    2
    :
    Lew Olszyny
  • 08
    17:00
    Unia Kwaczała
    5
    3
    :
    Zryw Brodła
  • 08
    17:00
    Wisełka Rozkochów
    4
    3
    :
    Ruch Młoszowa
  • 08
    17:00
    Polonia Luszowice
    2
    3
    :
    Nadwiślanka Okleśna