Małopolskie | Klasa A | Tarnów IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
107
47.56 %
Zwycięstwa gości
81
36 %
Remisy
37
16.44 %

Bramki

Gospodarzy
513
średnia: 2.28
Gości
412
średnia: 1.83

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.67%
6 z 225
0.5
97.33%
219 z 225
8%
18 z 225
1.5
92%
207 z 225
19.56%
44 z 225
2.5
80.44%
181 z 225
42.67%
96 z 225
3.5
57.33%
129 z 225
64.89%
146 z 225
4.5
35.11%
79 z 225
77.33%
174 z 225
5.5
22.67%
51 z 225

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 16 7.11 %
3:0 15 6.67 %
0:3 14 6.22 %
1:1 13 5.78 %
2:1 12 5.33 %
2:2 11 4.89 %
1:2 11 4.89 %
3:2 11 4.89 %
3:1 10 4.44 %
4:0 10 4.44 %
1:0 7 3.11 %
0:2 7 3.11 %
5:1 7 3.11 %
0:0 6 2.67 %
3:3 6 2.67 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 6 2.67 %
4:1 6 2.67 %
0:1 5 2.22 %
2:3 4 1.78 %
3:4 4 1.78 %
5:0 4 1.78 %
4:5 3 1.33 %
5:2 3 1.33 %
0:4 3 1.33 %
1:5 3 1.33 %
6:2 3 1.33 %
6:1 3 1.33 %
4:3 2 0.89 %
5:3 2 0.89 %
0:5 2 0.89 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 2 0.89 %
5:5 1 0.44 %
4:2 1 0.44 %
2:4 1 0.44 %
3:5 1 0.44 %
1:4 1 0.44 %
2:5 1 0.44 %
2:6 1 0.44 %
7:2 1 0.44 %
6:0 1 0.44 %
7:0 1 0.44 %
9:2 1 0.44 %
0:8 1 0.44 %
9:0 1 0.44 %
0:9 1 0.44 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    84
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    47
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    31
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    32
    16%
  • 11
    17:00
    LKS Szynwałd
    5
    1
    :
    Biała Lubaszowa
  • 11
    17:00
    Tuchovia II Tuchów
    1
    3
    :
    Gosłavia Gosławice
    (anulowany)
  • 11
    17:00
    KS Ryglice
    0
    3
    :
    LKS Koszyce Wielkie
    (walkower)
  • 11
    18:00
    KS Radlna
    1
    2
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 12
    16:00
    Pogoria Pogórska Wola
    3
    1
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 12
    17:00
    LKS Dębina Łętowska
    4
    1
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
  • 12
    17:00
    LKS Rzuchowa
    1
    0
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 12
    18:00
    LKS Zgłobice
    1
    5
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 18
    17:00
    Olszynka Ołpiny
    3
    2
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 18
    17:00
    LKS Koszyce Wielkie
    1
    2
    :
    KS Radlna
  • 18
    17:00
    Gosłavia Gosławice
    4
    0
    :
    KS Ryglice
  • 18
    17:00
    LKS Szynwałd
    4
    0
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 18
    17:30
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    3
    2
    :
    LKS Rzuchowa
  • 18
    18:00
    Biała Lubaszowa
    2
    1
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 19
    17:00
    Dunajec Mikołajowice
    6
    2
    :
    Tuchovia II Tuchów
    (anulowany)
  • 19
    18:00
    Victoria Koszyce Małe
    5
    1
    :
    LKS Zgłobice
  • 15
    16:00
    LKS Rzuchowa
    1
    1
    :
    LKS Szynwałd
  • 22
    18:00
    LKS Dębina Łętowska
    1
    1
    :
    Biała Lubaszowa
  • 22
    18:00
    LKS Zgłobice
    0
    2
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
  • 22
    18:00
    KS Ryglice
    4
    3
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 22
    18:00
    KS Radlna
    1
    3
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 22
    18:00
    Pogoria Pogórska Wola
    5
    0
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 22
    18:00
    Orzeł Lisia Góra
    3
    3
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 22
    18:00
    Victoria Koszyce Małe
    5
    1
    :
    Tuchovia II Tuchów
    (anulowany)
  • 25
    17:30
    Biała Lubaszowa
    0
    2
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 25
    17:30
    LKS Koszyce Wielkie
    1
    0
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 25
    17:30
    Gosłavia Gosławice
    2
    1
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 25
    17:30
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    3
    0
    :
    Tuchovia II Tuchów
    (anulowany)
  • 25
    17:30
    LKS Szynwałd
    1
    0
    :
    LKS Zgłobice
  • 26
    17:00
    Dunajec Mikołajowice
    6
    1
    :
    KS Radlna
  • 26
    17:30
    Victoria Koszyce Małe
    4
    0
    :
    KS Ryglice
  • 26
    17:30
    LKS Dębina Łętowska
    3
    4
    :
    LKS Rzuchowa
  • 01
    17:00
    KS Radlna
    4
    5
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 01
    17:00
    Pogoria Pogórska Wola
    2
    0
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 01
    17:00
    Orzeł Lisia Góra
    4
    1
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 01
    17:00
    LKS Koszyce Wielkie
    2
    2
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 02
    11:00
    Tuchovia II Tuchów
    0
    2
    :
    LKS Szynwałd
    (anulowany)
  • 02
    17:00
    LKS Rzuchowa
    0
    0
    :
    Biała Lubaszowa
  • 02
    17:00
    LKS Zgłobice
    2
    2
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 02
    17:00
    KS Ryglice
    1
    3
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
  • 08
    17:00
    Biała Lubaszowa
    0
    2
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 08
    17:00
    Gosłavia Gosławice
    1
    1
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 08
    17:00
    Victoria Koszyce Małe
    3
    0
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 08
    17:00
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    4
    2
    :
    KS Radlna
  • 08
    17:00
    LKS Szynwałd
    3
    1
    :
    KS Ryglice
  • 09
    17:00
    Dunajec Mikołajowice
    3
    1
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 09
    17:00
    LKS Dębina Łętowska
    3
    0
    :
    Tuchovia II Tuchów
    (anulowany)
  • 09
    17:00
    LKS Rzuchowa
    1
    3
    :
    LKS Zgłobice
  • 15
    17:00
    KS Ryglice
    1
    1
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 15
    17:00
    KS Radlna
    1
    3
    :
    LKS Szynwałd
  • 15
    17:00
    Orzeł Lisia Góra
    1
    3
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 15
    17:00
    Olszynka Ołpiny
    2
    1
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 15
    17:00
    LKS Koszyce Wielkie
    3
    2
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 16
    14:00
    Pogoria Pogórska Wola
    4
    0
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
  • 16
    17:00
    LKS Zgłobice
    3
    0
    :
    Biała Lubaszowa
  • 16
    17:00
    Tuchovia II Tuchów
    3
    2
    :
    LKS Rzuchowa
    (anulowany)
  • 22
    16:30
    Biała Lubaszowa
    2
    2
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 22
    16:30
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    4
    5
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 22
    16:30
    LKS Szynwałd
    5
    0
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 23
    13:00
    Victoria Koszyce Małe
    0
    0
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 23
    16:00
    Dunajec Mikołajowice
    0
    0
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 23
    16:00
    LKS Rzuchowa
    7
    0
    :
    KS Ryglice
  • 23
    16:30
    LKS Dębina Łętowska
    3
    2
    :
    KS Radlna
  • 23
    16:30
    LKS Zgłobice
    3
    1
    :
    Tuchovia II Tuchów
    (anulowany)
  • 29
    16:00
    KS Ryglice
    2
    2
    :
    LKS Zgłobice
  • 29
    16:00
    KS Radlna
    1
    2
    :
    LKS Rzuchowa
  • 29
    16:00
    Orzeł Lisia Góra
    3
    2
    :
    LKS Szynwałd
  • 29
    16:00
    Olszynka Ołpiny
    5
    1
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
  • 29
    16:00
    LKS Koszyce Wielkie
    1
    1
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 29
    16:00
    Gosłavia Gosławice
    2
    3
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 30
    15:00
    Pogoria Pogórska Wola
    9
    0
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 30
    16:00
    Tuchovia II Tuchów
    0
    8
    :
    Biała Lubaszowa
    (anulowany)
  • 06
    16:00
    Biała Lubaszowa
    3
    0
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 06
    16:00
    Victoria Koszyce Małe
    1
    2
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 06
    16:00
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    2
    3
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 06
    16:00
    LKS Szynwałd
    2
    2
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 06
    16:00
    KS Ryglice
    2
    5
    :
    Tuchovia II Tuchów
    (anulowany)
  • 07
    16:00
    LKS Dębina Łętowska
    0
    9
    :
    Orzeł Lisia Góra
    (walkower)
  • 07
    16:00
    LKS Rzuchowa
    1
    2
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 07
    16:00
    LKS Zgłobice
    0
    2
    :
    KS Radlna
  • 13
    15:30
    KS Ryglice
    3
    1
    :
    Biała Lubaszowa
  • 13
    15:30
    KS Radlna
    2
    1
    :
    Tuchovia II Tuchów
    (anulowany)
  • 13
    15:30
    Orzeł Lisia Góra
    5
    1
    :
    LKS Rzuchowa
  • 13
    15:30
    Olszynka Ołpiny
    3
    0
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 13
    15:30
    LKS Koszyce Wielkie
    2
    2
    :
    LKS Szynwałd
  • 13
    15:30
    Gosłavia Gosławice
    3
    3
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
  • 14
    14:00
    Pogoria Pogórska Wola
    0
    0
    :
    LKS Zgłobice
  • 14
    15:00
    Dunajec Mikołajowice
    1
    2
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 20
    14:00
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    4
    3
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 20
    15:00
    Biała Lubaszowa
    0
    1
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 20
    15:00
    LKS Szynwałd
    2
    0
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 20
    15:00
    KS Ryglice
    3
    2
    :
    KS Radlna
  • 21
    14:00
    LKS Zgłobice
    1
    3
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 21
    15:00
    LKS Dębina Łętowska
    0
    3
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 21
    15:00
    LKS Rzuchowa
    1
    0
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 21
    15:00
    Tuchovia II Tuchów
    0
    3
    :
    Pogoria Pogórska Wola
    (anulowany)
  • 27
    12:30
    KS Radlna
    4
    1
    :
    Biała Lubaszowa
  • 27
    14:00
    Orzeł Lisia Góra
    2
    1
    :
    Tuchovia II Tuchów
    (anulowany)
  • 27
    14:00
    Olszynka Ołpiny
    1
    0
    :
    LKS Zgłobice
  • 27
    14:00
    LKS Koszyce Wielkie
    1
    5
    :
    LKS Rzuchowa
  • 27
    14:00
    Gosłavia Gosławice
    9
    2
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 27
    14:00
    Victoria Koszyce Małe
    3
    1
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
  • 28
    13:00
    Pogoria Pogórska Wola
    4
    1
    :
    KS Ryglice
  • 28
    13:00
    Dunajec Mikołajowice
    1
    3
    :
    LKS Szynwałd
  • 03
    13:00
    Biała Lubaszowa
    3
    3
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
  • 03
    13:00
    LKS Szynwałd
    5
    1
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 03
    13:00
    Olszynka Ołpiny
    2
    1
    :
    Tuchovia II Tuchów
    (anulowany)
  • 03
    13:00
    KS Ryglice
    5
    2
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 04
    13:00
    LKS Dębina Łętowska
    1
    1
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 04
    13:00
    LKS Rzuchowa
    5
    2
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 04
    13:00
    LKS Zgłobice
    2
    0
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 04
    13:00
    KS Radlna
    3
    2
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 10
    13:00
    Olszynka Ołpiny
    1
    1
    :
    KS Ryglice
  • 10
    13:00
    LKS Koszyce Wielkie
    4
    5
    :
    Tuchovia II Tuchów
    (anulowany)
  • 10
    13:00
    Gosłavia Gosławice
    1
    0
    :
    LKS Zgłobice
  • 10
    13:00
    Victoria Koszyce Małe
    2
    1
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 10
    13:00
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    1
    2
    :
    LKS Szynwałd
  • 11
    13:00
    Pogoria Pogórska Wola
    3
    0
    :
    Biała Lubaszowa
  • 11
    13:00
    Orzeł Lisia Góra
    0
    1
    :
    KS Radlna
  • 11
    13:00
    Dunajec Mikołajowice
    1
    1
    :
    LKS Rzuchowa
  • 16
    15:00
    Biała Lubaszowa
    1
    3
    :
    LKS Szynwałd
  • 16
    15:30
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    0
    3
    :
    LKS Dębina Łętowska
    (walkower)
  • 16
    15:30
    Victoria Koszyce Małe
    2
    2
    :
    LKS Rzuchowa
  • 17
    15:30
    Dunajec Mikołajowice
    1
    2
    :
    LKS Zgłobice
  • 17
    15:30
    LKS Koszyce Wielkie
    2
    2
    :
    KS Ryglice
  • 17
    15:30
    Orzeł Lisia Góra
    3
    4
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 29
    18:00
    Olszynka Ołpiny
    0
    1
    :
    KS Radlna
  • 23
    15:00
    KS Radlna
    2
    3
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 23
    15:30
    KS Ryglice
    3
    2
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 23
    15:30
    LKS Zgłobice
    6
    0
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 24
    15:00
    Pogoria Pogórska Wola
    0
    2
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 24
    15:30
    Orzeł Lisia Góra
    3
    1
    :
    Biała Lubaszowa
  • 24
    15:30
    LKS Rzuchowa
    3
    0
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    (walkower)
  • 24
    15:30
    LKS Dębina Łętowska
    0
    5
    :
    LKS Szynwałd
  • 30
    15:00
    LKS Szynwałd
    2
    1
    :
    LKS Rzuchowa
  • 30
    16:00
    Biała Lubaszowa
    3
    5
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 30
    16:00
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    0
    3
    :
    LKS Zgłobice
    (walkower)
  • 30
    16:00
    Gosłavia Gosławice
    0
    1
    :
    KS Radlna
  • 30
    16:00
    Olszynka Ołpiny
    1
    5
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 31
    16:00
    Dunajec Mikołajowice
    4
    0
    :
    KS Ryglice
  • 31
    16:00
    LKS Koszyce Wielkie
    3
    0
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 06
    16:00
    Olszynka Ołpiny
    0
    2
    :
    Biała Lubaszowa
  • 06
    17:00
    KS Radlna
    0
    0
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 06
    17:00
    KS Ryglice
    0
    4
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 07
    16:00
    Orzeł Lisia Góra
    3
    1
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 07
    16:00
    Pogoria Pogórska Wola
    7
    2
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 07
    17:00
    LKS Zgłobice
    2
    0
    :
    LKS Szynwałd
  • 07
    17:00
    LKS Rzuchowa
    1
    1
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 13
    16:00
    Olszynka Ołpiny
    2
    2
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 13
    16:00
    Gosłavia Gosławice
    6
    1
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 13
    17:00
    Biała Lubaszowa
    1
    2
    :
    LKS Rzuchowa
  • 13
    17:00
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    0
    3
    :
    KS Ryglice
    (walkower)
  • 13
    17:00
    Victoria Koszyce Małe
    2
    0
    :
    KS Radlna
  • 14
    16:00
    Dunajec Mikołajowice
    2
    2
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 14
    17:00
    LKS Dębina Łętowska
    0
    5
    :
    LKS Zgłobice
  • 20
    13:00
    KS Radlna
    3
    0
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    (walkower)
  • 20
    14:00
    Olszynka Ołpiny
    4
    0
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 20
    15:00
    Orzeł Lisia Góra
    1
    3
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 20
    15:00
    KS Ryglice
    1
    2
    :
    LKS Szynwałd
  • 20
    15:00
    LKS Zgłobice
    1
    1
    :
    LKS Rzuchowa
  • 20
    16:00
    LKS Koszyce Wielkie
    1
    3
    :
    Biała Lubaszowa
  • 20
    16:00
    Pogoria Pogórska Wola
    0
    3
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 27
    16:30
    LKS Szynwałd
    6
    1
    :
    KS Radlna
  • 27
    17:00
    Biała Lubaszowa
    4
    0
    :
    LKS Zgłobice
  • 27
    17:00
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    0
    3
    :
    Pogoria Pogórska Wola
    (walkower)
  • 27
    17:00
    Victoria Koszyce Małe
    5
    2
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 27
    17:00
    Gosłavia Gosławice
    3
    4
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 28
    16:00
    LKS Dębina Łętowska
    1
    3
    :
    KS Ryglice
  • 28
    16:00
    Dunajec Mikołajowice
    3
    2
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 01
    15:00
    KS Ryglice
    2
    3
    :
    LKS Rzuchowa
  • 01
    17:00
    Olszynka Ołpiny
    2
    2
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 01
    17:00
    Pogoria Pogórska Wola
    0
    3
    :
    LKS Szynwałd
  • 01
    17:30
    Gosłavia Gosławice
    6
    2
    :
    Biała Lubaszowa
  • 01
    17:30
    LKS Koszyce Wielkie
    4
    1
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 01
    17:30
    Orzeł Lisia Góra
    3
    0
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    (walkower)
  • 01
    17:30
    KS Radlna
    2
    1
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 04
    17:00
    LKS Zgłobice
    4
    0
    :
    KS Ryglice
  • 04
    17:00
    LKS Szynwałd
    0
    1
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 04
    17:00
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    0
    3
    :
    Olszynka Ołpiny
    (walkower)
  • 04
    17:30
    Victoria Koszyce Małe
    2
    1
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 05
    16:00
    Dunajec Mikołajowice
    5
    3
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 05
    17:00
    LKS Rzuchowa
    5
    3
    :
    KS Radlna
  • 05
    17:00
    LKS Dębina Łętowska
    3
    0
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 11
    16:00
    Orzeł Lisia Góra
    3
    4
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 11
    17:00
    Gosłavia Gosławice
    2
    4
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 11
    17:00
    Olszynka Ołpiny
    0
    3
    :
    LKS Szynwałd
  • 11
    17:00
    Pogoria Pogórska Wola
    0
    0
    :
    LKS Rzuchowa
  • 11
    18:00
    KS Radlna
    4
    0
    :
    LKS Zgłobice
  • 12
    16:00
    Dunajec Mikołajowice
    2
    1
    :
    Biała Lubaszowa
  • 12
    17:30
    LKS Koszyce Wielkie
    3
    0
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    (walkower)
  • 18
    17:00
    LKS Szynwałd
    4
    1
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 18
    17:00
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    0
    3
    :
    Gosłavia Gosławice
    (walkower)
  • 18
    18:00
    Biała Lubaszowa
    1
    1
    :
    KS Ryglice
  • 18
    18:00
    Victoria Koszyce Małe
    5
    1
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 19
    17:00
    LKS Rzuchowa
    1
    1
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 19
    17:30
    LKS Zgłobice
    5
    0
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 19
    18:00
    LKS Dębina Łętowska
    5
    5
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 25
    16:00
    Orzeł Lisia Góra
    6
    2
    :
    LKS Zgłobice
  • 25
    17:00
    Dunajec Mikołajowice
    3
    0
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    (walkower)
  • 26
    18:00
    LKS Koszyce Wielkie
    3
    1
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 26
    18:00
    KS Radlna
    3
    1
    :
    KS Ryglice
  • 05
    17:30
    Olszynka Ołpiny
    1
    3
    :
    LKS Rzuchowa
  • 05
    18:00
    Victoria Koszyce Małe
    2
    0
    :
    Biała Lubaszowa
  • 05
    18:00
    Gosłavia Gosławice
    1
    6
    :
    LKS Szynwałd
  • 01
    17:00
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    0
    3
    :
    Victoria Koszyce Małe
    (walkower)
  • 01
    17:30
    LKS Szynwałd
    5
    0
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 01
    18:00
    KS Ryglice
    1
    3
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 01
    18:00
    LKS Zgłobice
    1
    4
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 02
    17:00
    LKS Rzuchowa
    3
    3
    :
    LKS Koszyce Wielkie
  • 02
    18:00
    LKS Dębina Łętowska
    2
    6
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 12
    18:00
    Biała Lubaszowa
    1
    3
    :
    KS Radlna
  • 08
    17:00
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    0
    3
    :
    Biała Lubaszowa
    (walkower)
  • 08
    17:00
    Dunajec Mikołajowice
    3
    3
    :
    LKS Dębina Łętowska
  • 08
    17:00
    Orzeł Lisia Góra
    1
    3
    :
    KS Ryglice
  • 08
    17:00
    Pogoria Pogórska Wola
    2
    1
    :
    KS Radlna
  • 08
    17:30
    Victoria Koszyce Małe
    4
    0
    :
    LKS Szynwałd
  • 08
    17:30
    Gosłavia Gosławice
    0
    4
    :
    LKS Rzuchowa
  • 09
    18:00
    LKS Koszyce Wielkie
    3
    2
    :
    LKS Zgłobice
  • 15
    17:00
    Biała Lubaszowa
    1
    1
    :
    Pogoria Pogórska Wola
  • 15
    17:00
    KS Radlna
    1
    0
    :
    Orzeł Lisia Góra
  • 15
    17:00
    KS Ryglice
    1
    6
    :
    Olszynka Ołpiny
  • 15
    17:00
    LKS Zgłobice
    1
    2
    :
    Gosłavia Gosławice
  • 15
    17:00
    LKS Rzuchowa
    3
    3
    :
    Dunajec Mikołajowice
  • 15
    17:00
    LKS Dębina Łętowska
    0
    4
    :
    Victoria Koszyce Małe
  • 15
    17:00
    LKS Szynwałd
    3
    0
    :
    Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
    (walkower)