Małopolskie | Klasa A | Tarnów IV
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WPWWWWPWWWPWWWWWWWRRPWWWWWRW
-
WWWWWWWRWWWWPRWPWWWPRRWWWWWP
-
RWWRRRWWRWRPWRRWWWPPWWPRWPRW
-
WRWPWPWWPRPWWRPPWRWRRWWRWPPW
-
WPWPRPWRPWRPPWRWPWRWRWRRWRWW
-
RWWPRPPWPRWPPWWPWRWWPWPWPWPW
-
WWPWWWPWPWPRWPWWWPWPPPPPPPWP
-
PPWRPWWPPPWWWPPPWWWWWPPWPRPP
-
RRPWPWWPWWRRWPRRPPPPWRPWPWPW
-
WPPWWPPWPPWPPPWPWPRWPRPRPWWW
-
PPPPWPWPRWWWWWPWPPRPRWWRPPPP
-
PWPPRPPWPWPPWRRWPWWRPRPPPWPP
-
PRPPRWWPPPRWPWPRPPPPPWRRPRPW
-
RPWPRPPWWPWPPPPRPPPWRPPRPRWP
-
PPPPPPPPPPPPPPPRPWRPPPPWWWWP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
107
47.56 %
107
47.56 %
Zwycięstwa gości
81
36 %
81
36 %
Remisy
37
16.44 %
37
16.44 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.67%
6 z 225
6 z 225
0.5
97.33%
219 z 225
219 z 225
8%
18 z 225
18 z 225
1.5
92%
207 z 225
207 z 225
19.56%
44 z 225
44 z 225
2.5
80.44%
181 z 225
181 z 225
42.67%
96 z 225
96 z 225
3.5
57.33%
129 z 225
129 z 225
64.89%
146 z 225
146 z 225
4.5
35.11%
79 z 225
79 z 225
77.33%
174 z 225
174 z 225
5.5
22.67%
51 z 225
51 z 225
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:3 | 16 | 7.11 % |
3:0 | 15 | 6.67 % |
0:3 | 14 | 6.22 % |
1:1 | 13 | 5.78 % |
2:1 | 12 | 5.33 % |
2:2 | 11 | 4.89 % |
1:2 | 11 | 4.89 % |
3:2 | 11 | 4.89 % |
3:1 | 10 | 4.44 % |
4:0 | 10 | 4.44 % |
1:0 | 7 | 3.11 % |
0:2 | 7 | 3.11 % |
5:1 | 7 | 3.11 % |
0:0 | 6 | 2.67 % |
3:3 | 6 | 2.67 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:0 | 6 | 2.67 % |
4:1 | 6 | 2.67 % |
0:1 | 5 | 2.22 % |
2:3 | 4 | 1.78 % |
3:4 | 4 | 1.78 % |
5:0 | 4 | 1.78 % |
4:5 | 3 | 1.33 % |
5:2 | 3 | 1.33 % |
0:4 | 3 | 1.33 % |
1:5 | 3 | 1.33 % |
6:2 | 3 | 1.33 % |
6:1 | 3 | 1.33 % |
4:3 | 2 | 0.89 % |
5:3 | 2 | 0.89 % |
0:5 | 2 | 0.89 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:6 | 2 | 0.89 % |
5:5 | 1 | 0.44 % |
4:2 | 1 | 0.44 % |
2:4 | 1 | 0.44 % |
3:5 | 1 | 0.44 % |
1:4 | 1 | 0.44 % |
2:5 | 1 | 0.44 % |
2:6 | 1 | 0.44 % |
7:2 | 1 | 0.44 % |
6:0 | 1 | 0.44 % |
7:0 | 1 | 0.44 % |
9:2 | 1 | 0.44 % |
0:8 | 1 | 0.44 % |
9:0 | 1 | 0.44 % |
0:9 | 1 | 0.44 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8443%Wygrana przynajmniej 1 bramką4724%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3116%Wygrana 3 bramkami i więcej3216%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie17:00LKS Szynwałd51:Biała Lubaszowa
-
11 sie17:00Tuchovia II Tuchów13:Gosłavia Gosławice(anulowany)
-
11 sie17:00KS Ryglice03:LKS Koszyce Wielkie(walkower)
-
11 sie18:00KS Radlna12:Olszynka Ołpiny
-
12 sie16:00Pogoria Pogórska Wola31:Orzeł Lisia Góra
-
12 sie17:00LKS Dębina Łętowska41:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
-
12 sie17:00LKS Rzuchowa10:Victoria Koszyce Małe
-
12 sie18:00LKS Zgłobice15:Dunajec Mikołajowice
-
18 sie17:00Olszynka Ołpiny32:Pogoria Pogórska Wola
-
18 sie17:00LKS Koszyce Wielkie12:KS Radlna
-
18 sie17:00Gosłavia Gosławice40:KS Ryglice
-
18 sie17:00LKS Szynwałd40:LKS Dębina Łętowska
-
18 sie17:30Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe32:LKS Rzuchowa
-
18 sie18:00Biała Lubaszowa21:Orzeł Lisia Góra
-
19 sie17:00Dunajec Mikołajowice62:Tuchovia II Tuchów(anulowany)
-
19 sie18:00Victoria Koszyce Małe51:LKS Zgłobice
-
15 sie16:00LKS Rzuchowa11:LKS Szynwałd
-
22 sie18:00LKS Dębina Łętowska11:Biała Lubaszowa
-
22 sie18:00LKS Zgłobice02:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
-
22 sie18:00KS Ryglice43:Dunajec Mikołajowice
-
22 sie18:00KS Radlna13:Gosłavia Gosławice
-
22 sie18:00Pogoria Pogórska Wola50:LKS Koszyce Wielkie
-
22 sie18:00Orzeł Lisia Góra33:Olszynka Ołpiny
-
22 sie18:00Victoria Koszyce Małe51:Tuchovia II Tuchów(anulowany)
-
25 sie17:30Biała Lubaszowa02:Olszynka Ołpiny
-
25 sie17:30LKS Koszyce Wielkie10:Orzeł Lisia Góra
-
25 sie17:30Gosłavia Gosławice21:Pogoria Pogórska Wola
-
25 sie17:30Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe30:Tuchovia II Tuchów(anulowany)
-
25 sie17:30LKS Szynwałd10:LKS Zgłobice
-
26 sie17:00Dunajec Mikołajowice61:KS Radlna
-
26 sie17:30Victoria Koszyce Małe40:KS Ryglice
-
26 sie17:30LKS Dębina Łętowska34:LKS Rzuchowa
-
01 wrz17:00KS Radlna45:Victoria Koszyce Małe
-
01 wrz17:00Pogoria Pogórska Wola20:Dunajec Mikołajowice
-
01 wrz17:00Orzeł Lisia Góra41:Gosłavia Gosławice
-
01 wrz17:00LKS Koszyce Wielkie22:Olszynka Ołpiny
-
02 wrz11:00Tuchovia II Tuchów02:LKS Szynwałd(anulowany)
-
02 wrz17:00LKS Rzuchowa00:Biała Lubaszowa
-
02 wrz17:00LKS Zgłobice22:LKS Dębina Łętowska
-
02 wrz17:00KS Ryglice13:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
-
08 wrz17:00Biała Lubaszowa02:LKS Koszyce Wielkie
-
08 wrz17:00Gosłavia Gosławice11:Olszynka Ołpiny
-
08 wrz17:00Victoria Koszyce Małe30:Pogoria Pogórska Wola
-
08 wrz17:00Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe42:KS Radlna
-
08 wrz17:00LKS Szynwałd31:KS Ryglice
-
09 wrz17:00Dunajec Mikołajowice31:Orzeł Lisia Góra
-
09 wrz17:00LKS Dębina Łętowska30:Tuchovia II Tuchów(anulowany)
-
09 wrz17:00LKS Rzuchowa13:LKS Zgłobice
-
15 wrz17:00KS Ryglice11:LKS Dębina Łętowska
-
15 wrz17:00KS Radlna13:LKS Szynwałd
-
15 wrz17:00Orzeł Lisia Góra13:Victoria Koszyce Małe
-
15 wrz17:00Olszynka Ołpiny21:Dunajec Mikołajowice
-
15 wrz17:00LKS Koszyce Wielkie32:Gosłavia Gosławice
-
16 wrz14:00Pogoria Pogórska Wola40:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
-
16 wrz17:00LKS Zgłobice30:Biała Lubaszowa
-
16 wrz17:00Tuchovia II Tuchów32:LKS Rzuchowa(anulowany)
-
22 wrz16:30Biała Lubaszowa22:Gosłavia Gosławice
-
22 wrz16:30Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe45:Orzeł Lisia Góra
-
22 wrz16:30LKS Szynwałd50:Pogoria Pogórska Wola
-
23 wrz13:00Victoria Koszyce Małe00:Olszynka Ołpiny
-
23 wrz16:00Dunajec Mikołajowice00:LKS Koszyce Wielkie
-
23 wrz16:00LKS Rzuchowa70:KS Ryglice
-
23 wrz16:30LKS Dębina Łętowska32:KS Radlna
-
23 wrz16:30LKS Zgłobice31:Tuchovia II Tuchów(anulowany)
-
29 wrz16:00KS Ryglice22:LKS Zgłobice
-
29 wrz16:00KS Radlna12:LKS Rzuchowa
-
29 wrz16:00Orzeł Lisia Góra32:LKS Szynwałd
-
29 wrz16:00Olszynka Ołpiny51:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
-
29 wrz16:00LKS Koszyce Wielkie11:Victoria Koszyce Małe
-
29 wrz16:00Gosłavia Gosławice23:Dunajec Mikołajowice
-
30 wrz15:00Pogoria Pogórska Wola90:LKS Dębina Łętowska
-
30 wrz16:00Tuchovia II Tuchów08:Biała Lubaszowa(anulowany)
-
06 paź16:00Biała Lubaszowa30:Dunajec Mikołajowice
-
06 paź16:00Victoria Koszyce Małe12:Gosłavia Gosławice
-
06 paź16:00Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe23:LKS Koszyce Wielkie
-
06 paź16:00LKS Szynwałd22:Olszynka Ołpiny
-
06 paź16:00KS Ryglice25:Tuchovia II Tuchów(anulowany)
-
07 paź16:00LKS Dębina Łętowska09:Orzeł Lisia Góra(walkower)
-
07 paź16:00LKS Rzuchowa12:Pogoria Pogórska Wola
-
07 paź16:00LKS Zgłobice02:KS Radlna
-
13 paź15:30KS Ryglice31:Biała Lubaszowa
-
13 paź15:30KS Radlna21:Tuchovia II Tuchów(anulowany)
-
13 paź15:30Orzeł Lisia Góra51:LKS Rzuchowa
-
13 paź15:30Olszynka Ołpiny30:LKS Dębina Łętowska
-
13 paź15:30LKS Koszyce Wielkie22:LKS Szynwałd
-
13 paź15:30Gosłavia Gosławice33:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
-
14 paź14:00Pogoria Pogórska Wola00:LKS Zgłobice
-
14 paź15:00Dunajec Mikołajowice12:Victoria Koszyce Małe
-
20 paź14:00Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe43:Dunajec Mikołajowice
-
20 paź15:00Biała Lubaszowa01:Victoria Koszyce Małe
-
20 paź15:00LKS Szynwałd20:Gosłavia Gosławice
-
20 paź15:00KS Ryglice32:KS Radlna
-
21 paź14:00LKS Zgłobice13:Orzeł Lisia Góra
-
21 paź15:00LKS Dębina Łętowska03:LKS Koszyce Wielkie
-
21 paź15:00LKS Rzuchowa10:Olszynka Ołpiny
-
21 paź15:00Tuchovia II Tuchów03:Pogoria Pogórska Wola(anulowany)
-
27 paź12:30KS Radlna41:Biała Lubaszowa
-
27 paź14:00Orzeł Lisia Góra21:Tuchovia II Tuchów(anulowany)
-
27 paź14:00Olszynka Ołpiny10:LKS Zgłobice
-
27 paź14:00LKS Koszyce Wielkie15:LKS Rzuchowa
-
27 paź14:00Gosłavia Gosławice92:LKS Dębina Łętowska
-
27 paź14:00Victoria Koszyce Małe31:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
-
28 paź13:00Pogoria Pogórska Wola41:KS Ryglice
-
28 paź13:00Dunajec Mikołajowice13:LKS Szynwałd
-
03 lis13:00Biała Lubaszowa33:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
-
03 lis13:00LKS Szynwałd51:Victoria Koszyce Małe
-
03 lis13:00Olszynka Ołpiny21:Tuchovia II Tuchów(anulowany)
-
03 lis13:00KS Ryglice52:Orzeł Lisia Góra
-
04 lis13:00LKS Dębina Łętowska11:Dunajec Mikołajowice
-
04 lis13:00LKS Rzuchowa52:Gosłavia Gosławice
-
04 lis13:00LKS Zgłobice20:LKS Koszyce Wielkie
-
04 lis13:00KS Radlna32:Pogoria Pogórska Wola
-
10 lis13:00Olszynka Ołpiny11:KS Ryglice
-
10 lis13:00LKS Koszyce Wielkie45:Tuchovia II Tuchów(anulowany)
-
10 lis13:00Gosłavia Gosławice10:LKS Zgłobice
-
10 lis13:00Victoria Koszyce Małe21:LKS Dębina Łętowska
-
10 lis13:00Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe12:LKS Szynwałd
-
11 lis13:00Pogoria Pogórska Wola30:Biała Lubaszowa
-
11 lis13:00Orzeł Lisia Góra01:KS Radlna
-
11 lis13:00Dunajec Mikołajowice11:LKS Rzuchowa
-
16 mar15:00Biała Lubaszowa13:LKS Szynwałd
-
16 mar15:30Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe03:LKS Dębina Łętowska(walkower)
-
16 mar15:30Victoria Koszyce Małe22:LKS Rzuchowa
-
17 mar15:30Dunajec Mikołajowice12:LKS Zgłobice
-
17 mar15:30LKS Koszyce Wielkie22:KS Ryglice
-
17 mar15:30Orzeł Lisia Góra34:Pogoria Pogórska Wola
-
29 maj18:00Olszynka Ołpiny01:KS Radlna
-
23 mar15:00KS Radlna23:LKS Koszyce Wielkie
-
23 mar15:30KS Ryglice32:Gosłavia Gosławice
-
23 mar15:30LKS Zgłobice60:Victoria Koszyce Małe
-
24 mar15:00Pogoria Pogórska Wola02:Olszynka Ołpiny
-
24 mar15:30Orzeł Lisia Góra31:Biała Lubaszowa
-
24 mar15:30LKS Rzuchowa30:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe(walkower)
-
24 mar15:30LKS Dębina Łętowska05:LKS Szynwałd
-
30 mar15:00LKS Szynwałd21:LKS Rzuchowa
-
30 mar16:00Biała Lubaszowa35:LKS Dębina Łętowska
-
30 mar16:00Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe03:LKS Zgłobice(walkower)
-
30 mar16:00Gosłavia Gosławice01:KS Radlna
-
30 mar16:00Olszynka Ołpiny15:Orzeł Lisia Góra
-
31 mar16:00Dunajec Mikołajowice40:KS Ryglice
-
31 mar16:00LKS Koszyce Wielkie30:Pogoria Pogórska Wola
-
06 kwi16:00Olszynka Ołpiny02:Biała Lubaszowa
-
06 kwi17:00KS Radlna00:Dunajec Mikołajowice
-
06 kwi17:00KS Ryglice04:Victoria Koszyce Małe
-
07 kwi16:00Orzeł Lisia Góra31:LKS Koszyce Wielkie
-
07 kwi16:00Pogoria Pogórska Wola72:Gosłavia Gosławice
-
07 kwi17:00LKS Zgłobice20:LKS Szynwałd
-
07 kwi17:00LKS Rzuchowa11:LKS Dębina Łętowska
-
13 kwi16:00Olszynka Ołpiny22:LKS Koszyce Wielkie
-
13 kwi16:00Gosłavia Gosławice61:Orzeł Lisia Góra
-
13 kwi17:00Biała Lubaszowa12:LKS Rzuchowa
-
13 kwi17:00Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe03:KS Ryglice(walkower)
-
13 kwi17:00Victoria Koszyce Małe20:KS Radlna
-
14 kwi16:00Dunajec Mikołajowice22:Pogoria Pogórska Wola
-
14 kwi17:00LKS Dębina Łętowska05:LKS Zgłobice
-
20 kwi13:00KS Radlna30:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe(walkower)
-
20 kwi14:00Olszynka Ołpiny40:Gosłavia Gosławice
-
20 kwi15:00Orzeł Lisia Góra13:Dunajec Mikołajowice
-
20 kwi15:00KS Ryglice12:LKS Szynwałd
-
20 kwi15:00LKS Zgłobice11:LKS Rzuchowa
-
20 kwi16:00LKS Koszyce Wielkie13:Biała Lubaszowa
-
20 kwi16:00Pogoria Pogórska Wola03:Victoria Koszyce Małe
-
27 kwi16:30LKS Szynwałd61:KS Radlna
-
27 kwi17:00Biała Lubaszowa40:LKS Zgłobice
-
27 kwi17:00Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe03:Pogoria Pogórska Wola(walkower)
-
27 kwi17:00Victoria Koszyce Małe52:Orzeł Lisia Góra
-
27 kwi17:00Gosłavia Gosławice34:LKS Koszyce Wielkie
-
28 kwi16:00LKS Dębina Łętowska13:KS Ryglice
-
28 kwi16:00Dunajec Mikołajowice32:Olszynka Ołpiny
-
01 maj15:00KS Ryglice23:LKS Rzuchowa
-
01 maj17:00Olszynka Ołpiny22:Victoria Koszyce Małe
-
01 maj17:00Pogoria Pogórska Wola03:LKS Szynwałd
-
01 maj17:30Gosłavia Gosławice62:Biała Lubaszowa
-
01 maj17:30LKS Koszyce Wielkie41:Dunajec Mikołajowice
-
01 maj17:30Orzeł Lisia Góra30:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe(walkower)
-
01 maj17:30KS Radlna21:LKS Dębina Łętowska
-
04 maj17:00LKS Zgłobice40:KS Ryglice
-
04 maj17:00LKS Szynwałd01:Orzeł Lisia Góra
-
04 maj17:00Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe03:Olszynka Ołpiny(walkower)
-
04 maj17:30Victoria Koszyce Małe21:LKS Koszyce Wielkie
-
05 maj16:00Dunajec Mikołajowice53:Gosłavia Gosławice
-
05 maj17:00LKS Rzuchowa53:KS Radlna
-
05 maj17:00LKS Dębina Łętowska30:Pogoria Pogórska Wola
-
11 maj16:00Orzeł Lisia Góra34:LKS Dębina Łętowska
-
11 maj17:00Gosłavia Gosławice24:Victoria Koszyce Małe
-
11 maj17:00Olszynka Ołpiny03:LKS Szynwałd
-
11 maj17:00Pogoria Pogórska Wola00:LKS Rzuchowa
-
11 maj18:00KS Radlna40:LKS Zgłobice
-
12 maj16:00Dunajec Mikołajowice21:Biała Lubaszowa
-
12 maj17:30LKS Koszyce Wielkie30:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe(walkower)
-
18 maj17:00LKS Szynwałd41:LKS Koszyce Wielkie
-
18 maj17:00Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe03:Gosłavia Gosławice(walkower)
-
18 maj18:00Biała Lubaszowa11:KS Ryglice
-
18 maj18:00Victoria Koszyce Małe51:Dunajec Mikołajowice
-
19 maj17:00LKS Rzuchowa11:Orzeł Lisia Góra
-
19 maj17:30LKS Zgłobice50:Pogoria Pogórska Wola
-
19 maj18:00LKS Dębina Łętowska55:Olszynka Ołpiny
-
25 maj16:00Orzeł Lisia Góra62:LKS Zgłobice
-
25 maj17:00Dunajec Mikołajowice30:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe(walkower)
-
26 maj18:00LKS Koszyce Wielkie31:LKS Dębina Łętowska
-
26 maj18:00KS Radlna31:KS Ryglice
-
05 cze17:30Olszynka Ołpiny13:LKS Rzuchowa
-
05 cze18:00Victoria Koszyce Małe20:Biała Lubaszowa
-
05 cze18:00Gosłavia Gosławice16:LKS Szynwałd
-
01 cze17:00Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe03:Victoria Koszyce Małe(walkower)
-
01 cze17:30LKS Szynwałd50:Dunajec Mikołajowice
-
01 cze18:00KS Ryglice13:Pogoria Pogórska Wola
-
01 cze18:00LKS Zgłobice14:Olszynka Ołpiny
-
02 cze17:00LKS Rzuchowa33:LKS Koszyce Wielkie
-
02 cze18:00LKS Dębina Łętowska26:Gosłavia Gosławice
-
12 cze18:00Biała Lubaszowa13:KS Radlna
-
08 cze17:00Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe03:Biała Lubaszowa(walkower)
-
08 cze17:00Dunajec Mikołajowice33:LKS Dębina Łętowska
-
08 cze17:00Orzeł Lisia Góra13:KS Ryglice
-
08 cze17:00Pogoria Pogórska Wola21:KS Radlna
-
08 cze17:30Victoria Koszyce Małe40:LKS Szynwałd
-
08 cze17:30Gosłavia Gosławice04:LKS Rzuchowa
-
09 cze18:00LKS Koszyce Wielkie32:LKS Zgłobice
-
15 cze17:00Biała Lubaszowa11:Pogoria Pogórska Wola
-
15 cze17:00KS Radlna10:Orzeł Lisia Góra
-
15 cze17:00KS Ryglice16:Olszynka Ołpiny
-
15 cze17:00LKS Zgłobice12:Gosłavia Gosławice
-
15 cze17:00LKS Rzuchowa33:Dunajec Mikołajowice
-
15 cze17:00LKS Dębina Łętowska04:Victoria Koszyce Małe
-
15 cze17:00LKS Szynwałd30:Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe(walkower)