Małopolskie | Klasa B | Myślenice I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
26
46.43 %
Zwycięstwa gości
24
42.86 %
Remisy
6
10.71 %

Bramki

Gospodarzy
110
średnia: 1.96
Gości
98
średnia: 1.75

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.36%
3 z 56
0.5
94.64%
53 z 56
12.5%
7 z 56
1.5
87.5%
49 z 56
26.79%
15 z 56
2.5
73.21%
41 z 56
53.57%
30 z 56
3.5
46.43%
26 z 56
66.07%
37 z 56
4.5
33.93%
19 z 56
80.36%
45 z 56
5.5
19.64%
11 z 56

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 7 12.5 %
1:2 4 7.14 %
2:0 4 7.14 %
4:0 4 7.14 %
0:0 3 5.36 %
2:3 3 5.36 %
0:3 3 5.36 %
1:1 2 3.57 %
0:1 2 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 2 3.57 %
0:2 2 3.57 %
2:4 2 3.57 %
4:1 2 3.57 %
1:4 2 3.57 %
6:1 2 3.57 %
5:5 1 1.79 %
3:4 1 1.79 %
4:3 1 1.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 1 1.79 %
3:1 1 1.79 %
4:2 1 1.79 %
3:0 1 1.79 %
2:5 1 1.79 %
0:4 1 1.79 %
1:5 1 1.79 %
0:5 1 1.79 %
6:0 1 1.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    24
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    30%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    5
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    8
    15%
  • 08
    16:00
    Sęp Droginia
    1
    2
    :
    Orzeł II Myślenice
  • 08
    17:00
    Wicher Stróża
    2
    0
    :
    Górki II Myślenice
  • 09
    15:00
    Szczebel Lubień
    2
    4
    :
    Grodzisko Raciechowice
  • 09
    16:00
    Sokół Borzęta
    6
    1
    :
    Karpaty II Siepraw
  • 15
    15:00
    Grodzisko Raciechowice
    0
    2
    :
    Sokół Borzęta
  • 15
    17:00
    Górki II Myślenice
    0
    5
    :
    Orzeł II Myślenice
  • 15
    17:00
    Wicher Stróża
    3
    1
    :
    Szczebel Lubień
  • 16
    16:00
    Karpaty II Siepraw
    0
    3
    :
    Sęp Droginia
  • 22
    16:00
    Sokół Borzęta
    1
    0
    :
    Wicher Stróża
  • 22
    16:00
    Sęp Droginia
    2
    1
    :
    Grodzisko Raciechowice
  • 23
    15:00
    Szczebel Lubień
    2
    1
    :
    Górki II Myślenice
  • 23
    17:00
    Orzeł II Myślenice
    6
    1
    :
    Karpaty II Siepraw
  • 29
    15:00
    Grodzisko Raciechowice
    3
    0
    :
    Orzeł II Myślenice
  • 29
    16:00
    Górki II Myślenice
    2
    4
    :
    Karpaty II Siepraw
  • 29
    16:00
    Wicher Stróża
    2
    0
    :
    Sęp Droginia
  • 30
    15:00
    Szczebel Lubień
    1
    2
    :
    Sokół Borzęta
  • 06
    15:30
    Sokół Borzęta
    4
    0
    :
    Górki II Myślenice
  • 06
    16:00
    Orzeł II Myślenice
    0
    3
    :
    Wicher Stróża
  • 06
    16:00
    Karpaty II Siepraw
    1
    4
    :
    Grodzisko Raciechowice
  • 06
    16:30
    Sęp Droginia
    3
    4
    :
    Szczebel Lubień
  • 13
    15:30
    Sokół Borzęta
    2
    1
    :
    Sęp Droginia
  • 13
    16:00
    Wicher Stróża
    4
    0
    :
    Karpaty II Siepraw
  • 14
    15:00
    Szczebel Lubień
    2
    3
    :
    Orzeł II Myślenice
  • 14
    16:00
    Górki II Myślenice
    0
    1
    :
    Grodzisko Raciechowice
  • 20
    15:00
    Sęp Droginia
    1
    0
    :
    Górki II Myślenice
  • 20
    15:00
    Orzeł II Myślenice
    1
    2
    :
    Sokół Borzęta
  • 21
    15:00
    Karpaty II Siepraw
    2
    1
    :
    Szczebel Lubień
  • 21
    15:00
    Grodzisko Raciechowice
    2
    1
    :
    Wicher Stróża
  • 13
    17:00
    Grodzisko Raciechowice
    0
    0
    :
    Szczebel Lubień
  • 20
    12:00
    Orzeł II Myślenice
    4
    0
    :
    Sęp Droginia
  • 20
    13:00
    Górki II Myślenice
    1
    1
    :
    Wicher Stróża
  • 22
    16:00
    Karpaty II Siepraw
    1
    4
    :
    Sokół Borzęta
  • 27
    15:30
    Sokół Borzęta
    0
    0
    :
    Grodzisko Raciechowice
  • 28
    15:00
    Sęp Droginia
    2
    0
    :
    Karpaty II Siepraw
  • 28
    16:00
    Orzeł II Myślenice
    5
    5
    :
    Górki II Myślenice
  • 28
    16:00
    Szczebel Lubień
    2
    1
    :
    Wicher Stróża
  • 08
    15:00
    Górki II Myślenice
    1
    2
    :
    Szczebel Lubień
  • 08
    18:00
    Wicher Stróża
    2
    5
    :
    Sokół Borzęta
  • 08
    18:00
    Karpaty II Siepraw
    1
    3
    :
    Orzeł II Myślenice
  • 09
    17:00
    Grodzisko Raciechowice
    0
    0
    :
    Sęp Droginia
  • 11
    17:00
    Sęp Droginia
    0
    4
    :
    Wicher Stróża
  • 11
    18:00
    Orzeł II Myślenice
    0
    3
    :
    Grodzisko Raciechowice
  • 12
    16:00
    Sokół Borzęta
    2
    0
    :
    Szczebel Lubień
  • 12
    17:00
    Karpaty II Siepraw
    2
    1
    :
    Górki II Myślenice
  • 18
    17:00
    Wicher Stróża
    4
    2
    :
    Orzeł II Myślenice
  • 19
    16:00
    Górki II Myślenice
    0
    1
    :
    Sokół Borzęta
  • 19
    17:00
    Grodzisko Raciechowice
    4
    1
    :
    Karpaty II Siepraw
  • 19
    18:00
    Szczebel Lubień
    6
    0
    :
    Sęp Droginia
  • 15
    17:00
    Grodzisko Raciechowice
    4
    1
    :
    Górki II Myślenice
  • 15
    17:00
    Sęp Droginia
    1
    5
    :
    Sokół Borzęta
  • 16
    17:00
    Karpaty II Siepraw
    1
    1
    :
    Wicher Stróża
  • 16
    17:00
    Orzeł II Myślenice
    2
    3
    :
    Szczebel Lubień
  • 01
    17:00
    Górki II Myślenice
    2
    3
    :
    Sęp Droginia
  • 01
    17:00
    Sokół Borzęta
    4
    3
    :
    Orzeł II Myślenice
  • 01
    17:00
    Szczebel Lubień
    0
    2
    :
    Karpaty II Siepraw
  • 01
    17:00
    Wicher Stróża
    4
    0
    :
    Grodzisko Raciechowice