Mazowieckie | Klasa A | Płock
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
59
44.7 %
Zwycięstwa gości
58
43.94 %
Remisy
15
11.36 %

Bramki

Gospodarzy
283
średnia: 2.14
Gości
277
średnia: 2.1

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.27%
3 z 132
0.5
97.73%
129 z 132
14.39%
19 z 132
1.5
85.61%
113 z 132
25.76%
34 z 132
2.5
74.24%
98 z 132
41.67%
55 z 132
3.5
58.33%
77 z 132
56.82%
75 z 132
4.5
43.18%
57 z 132
70.45%
93 z 132
5.5
29.55%
39 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 9 6.82 %
1:0 7 5.3 %
2:1 7 5.3 %
3:0 7 5.3 %
4:0 6 4.55 %
0:5 6 4.55 %
1:1 5 3.79 %
0:2 5 3.79 %
2:0 5 3.79 %
0:4 5 3.79 %
5:1 5 3.79 %
2:2 4 3.03 %
1:2 4 3.03 %
3:4 4 3.03 %
6:0 4 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 3 2.27 %
4:4 3 2.27 %
2:3 3 2.27 %
3:1 3 2.27 %
0:3 3 2.27 %
1:4 3 2.27 %
5:0 3 2.27 %
4:3 2 1.52 %
1:3 2 1.52 %
4:2 2 1.52 %
4:1 2 1.52 %
2:5 2 1.52 %
1:6 2 1.52 %
0:9 2 1.52 %
3:2 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 1 0.76 %
2:4 1 0.76 %
5:3 1 0.76 %
3:5 1 0.76 %
4:6 1 0.76 %
5:2 1 0.76 %
2:6 1 0.76 %
6:1 1 0.76 %
2:7 1 0.76 %
0:6 1 0.76 %
7:1 1 0.76 %
0:7 1 0.76 %
9:1 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    67
    56%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    17%
  • 26
    11:00
    Wisła Główina-Sobowo
    2
    6
    :
    GKS Góra
  • 26
    13:00
    Mazowia Słubice
    0
    3
    :
    Polonia Radzanowo
  • 26
    15:00
    Wicher Cieszewo
    3
    0
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 26
    17:00
    Szopen Sanniki
    2
    0
    :
    Wisła Nowy Duninów
  • 26
    18:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    4
    3
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 01
    11:00
    Bzura Chodaków
    5
    1
    :
    Szopen Sanniki
  • 01
    17:00
    Błękitni Gąbin
    4
    0
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 01
    17:00
    Wisła Nowy Duninów
    1
    1
    :
    Wisła Główina-Sobowo
  • 02
    11:00
    Polonia Radzanowo
    2
    5
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 02
    11:00
    ULKS Ciółkowo
    1
    0
    :
    Mazowia Słubice
  • 02
    14:00
    GKS Góra
    0
    4
    :
    Wicher Cieszewo
  • 08
    17:00
    Wicher Cieszewo
    5
    0
    :
    Wisła Nowy Duninów
  • 08
    17:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    0
    1
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 09
    11:00
    Wisła Główina-Sobowo
    1
    6
    :
    Bzura Chodaków
  • 09
    11:00
    Spójnia Mała Wieś
    3
    0
    :
    Polonia Radzanowo
  • 09
    13:00
    Mazowia Słubice
    2
    1
    :
    GKS Góra
  • 09
    16:30
    Szopen Sanniki
    0
    4
    :
    Błękitni Gąbin
  • 15
    16:00
    Wisła Nowy Duninów
    0
    1
    :
    Mazowia Słubice
  • 16
    11:00
    ULKS Ciółkowo
    0
    3
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 16
    14:00
    Błękitni Gąbin
    2
    0
    :
    Polonia Radzanowo
  • 16
    14:00
    GKS Góra
    3
    0
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 16
    16:00
    Szopen Sanniki
    3
    4
    :
    Wisła Główina-Sobowo
  • 16
    16:30
    Bzura Chodaków
    4
    1
    :
    Wicher Cieszewo
  • 22
    16:30
    Zorza Szczawin Kościelny
    3
    0
    :
    Wisła Nowy Duninów
    (walkower)
  • 23
    11:00
    Wisła Główina-Sobowo
    3
    4
    :
    Błękitni Gąbin
  • 23
    11:00
    Spójnia Mała Wieś
    0
    1
    :
    GKS Góra
  • 23
    11:00
    Polonia Radzanowo
    2
    2
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 23
    12:30
    Wicher Cieszewo
    2
    7
    :
    Szopen Sanniki
  • 23
    13:00
    Mazowia Słubice
    1
    4
    :
    Bzura Chodaków
  • 29
    16:00
    Błękitni Gąbin
    1
    1
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 29
    16:00
    Wisła Nowy Duninów
    0
    7
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 30
    11:00
    Wisła Główina-Sobowo
    0
    4
    :
    Wicher Cieszewo
  • 30
    13:00
    Szopen Sanniki
    1
    1
    :
    Mazowia Słubice
  • 30
    14:00
    GKS Góra
    0
    0
    :
    Polonia Radzanowo
  • 30
    16:00
    Bzura Chodaków
    5
    0
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 06
    16:00
    ULKS Ciółkowo
    4
    2
    :
    GKS Góra
  • 06
    16:30
    Zorza Szczawin Kościelny
    2
    1
    :
    Szopen Sanniki
  • 07
    11:00
    Wicher Cieszewo
    2
    4
    :
    Błękitni Gąbin
  • 07
    11:00
    Spójnia Mała Wieś
    3
    4
    :
    Bzura Chodaków
  • 07
    11:00
    Polonia Radzanowo
    6
    0
    :
    Wisła Nowy Duninów
  • 07
    13:00
    Mazowia Słubice
    0
    1
    :
    Wisła Główina-Sobowo
  • 13
    15:30
    Błękitni Gąbin
    2
    0
    :
    GKS Góra
  • 14
    10:00
    Wisła Główina-Sobowo
    1
    4
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 14
    11:00
    Wicher Cieszewo
    2
    1
    :
    Mazowia Słubice
  • 14
    16:00
    Szopen Sanniki
    4
    4
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 11
    13:00
    Wisła Nowy Duninów
    1
    2
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 20
    13:00
    Polonia Radzanowo
    1
    2
    :
    Szopen Sanniki
  • 20
    15:30
    Zorza Szczawin Kościelny
    1
    0
    :
    Wicher Cieszewo
  • 20
    15:30
    GKS Góra
    3
    0
    :
    Wisła Nowy Duninów
  • 21
    11:00
    Spójnia Mała Wieś
    3
    1
    :
    Wisła Główina-Sobowo
  • 21
    11:00
    ULKS Ciółkowo
    0
    4
    :
    Bzura Chodaków
  • 21
    13:00
    Mazowia Słubice
    0
    1
    :
    Błękitni Gąbin
  • 27
    13:30
    Szopen Sanniki
    0
    0
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 27
    14:30
    Błękitni Gąbin
    6
    0
    :
    Wisła Nowy Duninów
  • 28
    11:00
    Wisła Główina-Sobowo
    1
    0
    :
    Polonia Radzanowo
  • 28
    11:00
    Wicher Cieszewo
    0
    3
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 28
    13:00
    Mazowia Słubice
    0
    5
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 28
    13:30
    Bzura Chodaków
    5
    1
    :
    GKS Góra
  • 03
    13:30
    Zorza Szczawin Kościelny
    0
    5
    :
    Błękitni Gąbin
  • 03
    13:30
    Wisła Nowy Duninów
    0
    9
    :
    Bzura Chodaków
  • 04
    11:00
    Spójnia Mała Wieś
    9
    1
    :
    Mazowia Słubice
  • 04
    11:00
    Polonia Radzanowo
    2
    3
    :
    Wicher Cieszewo
  • 04
    11:00
    ULKS Ciółkowo
    2
    2
    :
    Wisła Główina-Sobowo
  • 04
    14:00
    GKS Góra
    4
    4
    :
    Szopen Sanniki
  • 30
    16:00
    Błękitni Gąbin
    2
    1
    :
    Bzura Chodaków
  • 30
    16:00
    GKS Góra
    5
    3
    :
    Wisła Główina-Sobowo
  • 30
    16:00
    ULKS Ciółkowo
    0
    5
    :
    Wicher Cieszewo
  • 31
    11:00
    Polonia Radzanowo
    3
    5
    :
    Mazowia Słubice
  • 31
    11:00
    Spójnia Mała Wieś
    4
    4
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 31
    13:00
    Wisła Nowy Duninów
    4
    6
    :
    Szopen Sanniki
  • 06
    16:30
    Zorza Szczawin Kościelny
    1
    0
    :
    Polonia Radzanowo
  • 07
    11:00
    Spójnia Mała Wieś
    2
    1
    :
    Błękitni Gąbin
  • 07
    11:00
    Wisła Główina-Sobowo
    4
    0
    :
    Wisła Nowy Duninów
  • 07
    11:00
    Szopen Sanniki
    1
    4
    :
    Bzura Chodaków
  • 07
    13:00
    Wicher Cieszewo
    2
    1
    :
    GKS Góra
  • 07
    16:00
    Mazowia Słubice
    5
    1
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 13
    16:30
    Błękitni Gąbin
    5
    1
    :
    Szopen Sanniki
  • 14
    11:00
    ULKS Ciółkowo
    0
    2
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 14
    11:00
    Polonia Radzanowo
    2
    1
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 14
    13:00
    Wisła Nowy Duninów
    0
    4
    :
    Wicher Cieszewo
  • 14
    15:00
    GKS Góra
    2
    2
    :
    Mazowia Słubice
  • 14
    16:00
    Bzura Chodaków
    4
    0
    :
    Wisła Główina-Sobowo
  • 28
    11:00
    Polonia Radzanowo
    2
    0
    :
    Błękitni Gąbin
  • 28
    11:00
    Spójnia Mała Wieś
    0
    2
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 28
    11:00
    Wicher Cieszewo
    2
    3
    :
    Bzura Chodaków
  • 28
    11:00
    Wisła Główina-Sobowo
    2
    5
    :
    Szopen Sanniki
  • 28
    14:00
    Mazowia Słubice
    4
    0
    :
    Wisła Nowy Duninów
  • 28
    17:30
    Zorza Szczawin Kościelny
    3
    0
    :
    GKS Góra
  • 01
    11:00
    Wisła Nowy Duninów
    1
    3
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 04
    17:00
    Błękitni Gąbin
    5
    2
    :
    Wisła Główina-Sobowo
  • 05
    14:00
    Szopen Sanniki
    0
    6
    :
    Wicher Cieszewo
  • 05
    14:00
    GKS Góra
    1
    0
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 05
    16:00
    Bzura Chodaków
    4
    0
    :
    Mazowia Słubice
  • 05
    17:00
    ULKS Ciółkowo
    1
    1
    :
    Polonia Radzanowo
  • 11
    16:00
    ULKS Ciółkowo
    0
    2
    :
    Błękitni Gąbin
  • 11
    17:30
    Zorza Szczawin Kościelny
    0
    1
    :
    Bzura Chodaków
  • 11
    17:30
    Mazowia Słubice
    1
    0
    :
    Szopen Sanniki
  • 12
    11:00
    Polonia Radzanowo
    1
    2
    :
    GKS Góra
  • 12
    11:00
    Spójnia Mała Wieś
    5
    0
    :
    Wisła Nowy Duninów
  • 12
    13:00
    Wicher Cieszewo
    4
    0
    :
    Wisła Główina-Sobowo
  • 18
    17:00
    Błękitni Gąbin
    2
    0
    :
    Wicher Cieszewo
  • 19
    11:00
    Wisła Główina-Sobowo
    0
    0
    :
    Mazowia Słubice
  • 19
    13:00
    Wisła Nowy Duninów
    0
    5
    :
    Polonia Radzanowo
  • 19
    14:00
    Szopen Sanniki
    0
    5
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 19
    14:00
    GKS Góra
    1
    3
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 19
    16:30
    Bzura Chodaków
    3
    2
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 25
    15:00
    GKS Góra
    0
    1
    :
    Błękitni Gąbin
  • 25
    16:00
    Polonia Radzanowo
    2
    3
    :
    Bzura Chodaków
  • 25
    17:30
    Zorza Szczawin Kościelny
    6
    1
    :
    Wisła Główina-Sobowo
  • 26
    10:00
    ULKS Ciółkowo
    4
    1
    :
    Wisła Nowy Duninów
  • 26
    17:00
    Mazowia Słubice
    0
    1
    :
    Wicher Cieszewo
  • 01
    17:00
    Błękitni Gąbin
    6
    0
    :
    Mazowia Słubice
  • 02
    11:00
    Wisła Główina-Sobowo
    0
    1
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 02
    13:00
    Wisła Nowy Duninów
    1
    6
    :
    GKS Góra
  • 02
    14:00
    Szopen Sanniki
    4
    3
    :
    Polonia Radzanowo
  • 02
    16:00
    Wicher Cieszewo
    0
    2
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 02
    16:00
    Bzura Chodaków
    5
    1
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 09
    11:00
    Polonia Radzanowo
    1
    0
    :
    Wisła Główina-Sobowo
  • 09
    13:00
    Wisła Nowy Duninów
    0
    9
    :
    Błękitni Gąbin
  • 09
    14:00
    ULKS Ciółkowo
    6
    0
    :
    Szopen Sanniki
  • 09
    17:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    1
    2
    :
    Mazowia Słubice
  • 09
    17:30
    GKS Góra
    0
    5
    :
    Bzura Chodaków
  • 14
    18:30
    Błękitni Gąbin
    3
    1
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 15
    17:00
    Szopen Sanniki
    3
    1
    :
    GKS Góra
  • 16
    17:00
    Mazowia Słubice
    4
    2
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 16
    17:00
    Wicher Cieszewo
    0
    2
    :
    Polonia Radzanowo
  • 16
    17:00
    Wisła Główina-Sobowo
    2
    2
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 16
    17:00
    Bzura Chodaków
    3
    0
    :
    Wisła Nowy Duninów