Mazowieckie | Klasa B | Siedlce
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
71
53.79 %
Zwycięstwa gości
51
38.64 %
Remisy
10
7.58 %

Bramki

Gospodarzy
334
średnia: 2.53
Gości
257
średnia: 1.95

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.76%
1 z 132
0.5
99.24%
131 z 132
5.3%
7 z 132
1.5
94.7%
125 z 132
17.42%
23 z 132
2.5
82.58%
109 z 132
45.45%
60 z 132
3.5
54.55%
72 z 132
57.58%
76 z 132
4.5
42.42%
56 z 132
69.7%
92 z 132
5.5
30.3%
40 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 15 11.36 %
2:1 10 7.58 %
2:0 7 5.3 %
0:3 7 5.3 %
3:2 6 4.55 %
0:2 6 4.55 %
1:2 5 3.79 %
2:3 5 3.79 %
0:4 5 3.79 %
5:1 5 3.79 %
3:3 4 3.03 %
0:1 4 3.03 %
1:3 4 3.03 %
1:1 3 2.27 %
3:1 3 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 3 2.27 %
5:0 3 2.27 %
2:2 2 1.52 %
1:0 2 1.52 %
4:3 2 1.52 %
4:2 2 1.52 %
2:4 2 1.52 %
2:5 2 1.52 %
4:0 2 1.52 %
6:0 2 1.52 %
9:1 2 1.52 %
0:0 1 0.76 %
3:4 1 0.76 %
5:4 1 0.76 %
3:5 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:8 1 0.76 %
4:1 1 0.76 %
1:4 1 0.76 %
5:2 1 0.76 %
6:2 1 0.76 %
7:3 1 0.76 %
1:6 1 0.76 %
6:1 1 0.76 %
1:7 1 0.76 %
8:2 1 0.76 %
7:0 1 0.76 %
0:7 1 0.76 %
10:3 1 0.76 %
0:9 1 0.76 %
10:1 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    57
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    19%
  • 22
    13:00
    Płomień II Dębe Wielkie
    9
    1
    :
    Strzelec Chodów
  • 23
    11:00
    GKS Dobre
    1
    1
    :
    Liwia Łochów
  • 23
    13:00
    Niwa Tęczki
    2
    3
    :
    Promnik Gończyce
  • 23
    15:00
    Zorza Sterdyń
    3
    4
    :
    Świt Barcząca
  • 23
    16:00
    ŁDK Łosice
    3
    2
    :
    ULKS Gołąbek
  • 20
    12:00
    Płomień II Dębe Wielkie
    2
    4
    :
    Świt Barcząca
  • 20
    15:00
    Promnik Gończyce
    5
    0
    :
    Liwia Łochów
  • 21
    11:00
    GKS Dobre
    2
    0
    :
    Zorza Sterdyń
  • 21
    13:30
    Niwa Tęczki
    0
    2
    :
    ŁDK Łosice
  • 21
    14:00
    Strzelec Chodów
    6
    2
    :
    Iskra Kotuń
  • 13
    16:30
    Promnik Gończyce
    3
    0
    :
    Zorza Sterdyń
    (walkower)
  • 14
    11:00
    Świt Barcząca
    2
    4
    :
    Iskra Kotuń
  • 14
    13:00
    Niwa Tęczki
    1
    3
    :
    ULKS Gołąbek
  • 14
    13:00
    GKS Dobre
    2
    3
    :
    Płomień II Dębe Wielkie
  • 14
    15:00
    ŁDK Łosice
    0
    2
    :
    Liwia Łochów
  • 20
    13:00
    ULKS Gołąbek
    1
    0
    :
    Świt Barcząca
  • 20
    14:00
    Płomień II Dębe Wielkie
    1
    2
    :
    Niwa Tęczki
  • 20
    15:00
    Strzelec Chodów
    5
    1
    :
    GKS Dobre
  • 20
    16:00
    Iskra Kotuń
    2
    1
    :
    ŁDK Łosice
  • 20
    16:00
    Liwia Łochów
    5
    0
    :
    Zorza Sterdyń
  • 11
    ?:?
    Zorza Sterdyń
    0
    3
    :
    ŁDK Łosice
    (walkower)
  • 12
    12:00
    Strzelec Chodów
    10
    3
    :
    ULKS Gołąbek
  • 12
    13:00
    Niwa Tęczki
    0
    4
    :
    Liwia Łochów
  • 12
    13:30
    GKS Dobre
    0
    4
    :
    Iskra Kotuń
  • 12
    15:00
    Płomień II Dębe Wielkie
    1
    6
    :
    Promnik Gończyce
  • 18
    14:00
    Promnik Gończyce
    2
    1
    :
    Strzelec Chodów
  • 18
    15:00
    Liwia Łochów
    6
    0
    :
    Płomień II Dębe Wielkie
  • 19
    14:00
    ULKS Gołąbek
    3
    0
    :
    Zorza Sterdyń
    (walkower)
  • 19
    16:00
    Świt Barcząca
    3
    2
    :
    GKS Dobre
  • 19
    17:00
    Iskra Kotuń
    5
    0
    :
    Niwa Tęczki
  • 25
    ?:?
    Rywal Ruchna
    3
    0
    :
    Zorza Sterdyń
    (walkower)
  • 25
    17:00
    Promnik Gończyce
    3
    2
    :
    ULKS Gołąbek
  • 25
    17:00
    Płomień II Dębe Wielkie
    1
    5
    :
    Iskra Kotuń
  • 26
    11:00
    Strzelec Chodów
    3
    5
    :
    Liwia Łochów
  • 26
    14:00
    Niwa Tęczki
    5
    2
    :
    Świt Barcząca
  • 26
    17:00
    GKS Dobre
    1
    5
    :
    ŁDK Łosice
  • 08
    ?:?
    Niwa Tęczki
    3
    0
    :
    Zorza Sterdyń
    (walkower)
  • 08
    11:00
    Strzelec Chodów
    6
    0
    :
    Świt Barcząca
  • 08
    14:00
    Liwia Łochów
    3
    0
    :
    ULKS Gołąbek
  • 08
    14:00
    Promnik Gończyce
    0
    4
    :
    Iskra Kotuń
  • 08
    16:00
    Płomień II Dębe Wielkie
    0
    3
    :
    ŁDK Łosice