Mazowieckie | Klasa B | Warszawa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
74
47.44 %
Zwycięstwa gości
67
42.95 %
Remisy
15
9.62 %

Bramki

Gospodarzy
324
średnia: 2.08
Gości
319
średnia: 2.04

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.92%
3 z 156
0.5
98.08%
153 z 156
11.54%
18 z 156
1.5
88.46%
138 z 156
17.95%
28 z 156
2.5
82.05%
128 z 156
44.23%
69 z 156
3.5
55.77%
87 z 156
62.18%
97 z 156
4.5
37.82%
59 z 156
76.28%
119 z 156
5.5
23.72%
37 z 156

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 17 10.9 %
3:0 10 6.41 %
3:1 9 5.77 %
1:0 8 5.13 %
2:2 7 4.49 %
0:1 7 4.49 %
2:1 7 4.49 %
1:2 7 4.49 %
3:2 7 4.49 %
1:3 7 4.49 %
4:1 5 3.21 %
1:4 5 3.21 %
0:2 4 2.56 %
5:1 4 2.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 3 1.92 %
1:1 3 1.92 %
4:3 3 1.92 %
2:0 3 1.92 %
2:4 3 1.92 %
4:2 3 1.92 %
4:0 3 1.92 %
1:6 3 1.92 %
3:3 2 1.28 %
2:3 2 1.28 %
5:2 2 1.28 %
0:4 2 1.28 %
0:5 2 1.28 %
0:6 2 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:7 2 1.28 %
7:0 2 1.28 %
5:4 1 0.64 %
4:5 1 0.64 %
5:3 1 0.64 %
3:5 1 0.64 %
2:6 1 0.64 %
6:2 1 0.64 %
5:0 1 0.64 %
6:1 1 0.64 %
1:7 1 0.64 %
7:1 1 0.64 %
8:2 1 0.64 %
11:1 1 0.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    66
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    26
    18%
  • 18
    11:00
    BUKS Pruszków
    0
    3
    :
    Sarmata Warszawa
  • 18
    17:30
    Guzovia Guzów
    2
    1
    :
    GKS Podolszyn
  • 19
    12:00
    AP II Żyrardów
    0
    3
    :
    UKS Łady
  • 19
    17:00
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
    3
    1
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 19
    19:30
    Milan II Milanówek
    1
    2
    :
    KS Blizne
  • 05
    19:00
    Sokół Budki Piaseckie
    2
    3
    :
    Orion Cegłów
  • 25
    10:00
    Orion Cegłów
    2
    1
    :
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
  • 25
    14:00
    Relax Radziwiłłów
    5
    1
    :
    Milan II Milanówek
  • 26
    11:00
    KS II Teresin
    1
    3
    :
    BUKS Pruszków
  • 26
    12:00
    AP II Żyrardów
    0
    3
    :
    GKS Podolszyn
  • 26
    18:00
    KS Blizne
    1
    0
    :
    Guzovia Guzów
  • 01
    17:00
    Guzovia Guzów
    1
    0
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 02
    11:00
    Sokół Budki Piaseckie
    4
    2
    :
    BUKS Pruszków
  • 02
    14:00
    Sarmata Warszawa
    2
    2
    :
    AP II Żyrardów
  • 02
    17:00
    KS II Teresin
    0
    2
    :
    UKS Łady
  • 02
    17:00
    GKS Podolszyn
    3
    3
    :
    KS Blizne
  • 02
    17:15
    Milan II Milanówek
    2
    2
    :
    Orion Cegłów
  • 08
    11:00
    Relax Radziwiłłów
    0
    3
    :
    GKS Podolszyn
  • 08
    14:30
    Sarmata Warszawa
    3
    0
    :
    KS II Teresin
    (walkower)
  • 08
    16:30
    Orion Cegłów
    2
    0
    :
    Guzovia Guzów
  • 08
    16:30
    BUKS Pruszków
    1
    4
    :
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
  • 08
    17:00
    Sokół Budki Piaseckie
    1
    2
    :
    UKS Łady
  • 09
    12:00
    AP II Żyrardów
    0
    7
    :
    KS Blizne
  • 16
    16:00
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
    2
    2
    :
    UKS Łady
  • 16
    16:00
    GKS Podolszyn
    2
    0
    :
    Orion Cegłów
  • 16
    16:30
    KS II Teresin
    1
    3
    :
    AP II Żyrardów
  • 16
    18:00
    KS Blizne
    6
    1
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 16
    19:00
    Milan II Milanówek
    0
    1
    :
    BUKS Pruszków
  • 22
    16:00
    Orion Cegłów
    0
    7
    :
    KS Blizne
  • 22
    16:00
    BUKS Pruszków
    1
    2
    :
    Guzovia Guzów
  • 22
    17:00
    Sarmata Warszawa
    3
    1
    :
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
  • 23
    16:00
    KS II Teresin
    2
    2
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 23
    18:00
    Milan II Milanówek
    1
    2
    :
    UKS Łady
  • 26
    20:00
    AP II Żyrardów
    0
    3
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 29
    14:30
    Guzovia Guzów
    1
    1
    :
    UKS Łady
  • 29
    16:00
    Sokół Budki Piaseckie
    1
    4
    :
    AP II Żyrardów
  • 29
    16:00
    Relax Radziwiłłów
    0
    0
    :
    Orion Cegłów
  • 30
    16:00
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
    4
    1
    :
    KS II Teresin
  • 30
    16:30
    Milan II Milanówek
    1
    4
    :
    Sarmata Warszawa
  • 06
    15:00
    BUKS Pruszków
    0
    3
    :
    KS Blizne
  • 06
    15:00
    UKS Łady
    1
    0
    :
    GKS Podolszyn
  • 06
    15:30
    Sokół Budki Piaseckie
    0
    2
    :
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
  • 07
    15:30
    KS II Teresin
    3
    5
    :
    Milan II Milanówek
  • 07
    17:00
    Sarmata Warszawa
    3
    1
    :
    Guzovia Guzów
  • 07
    18:00
    AP II Żyrardów
    0
    3
    :
    Orion Cegłów
  • 13
    12:00
    Guzovia Guzów
    6
    2
    :
    KS II Teresin
  • 13
    15:30
    Relax Radziwiłłów
    5
    1
    :
    BUKS Pruszków
  • 14
    14:00
    KS Blizne
    4
    1
    :
    UKS Łady
  • 14
    15:30
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
    4
    1
    :
    AP II Żyrardów
  • 14
    15:30
    Milan II Milanówek
    7
    1
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 14
    15:30
    GKS Podolszyn
    4
    3
    :
    Sarmata Warszawa
  • 20
    14:30
    BUKS Pruszków
    3
    1
    :
    Orion Cegłów
  • 20
    15:00
    UKS Łady
    1
    3
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 20
    15:00
    KS II Teresin
    1
    6
    :
    GKS Podolszyn
  • 20
    18:00
    Sokół Budki Piaseckie
    1
    3
    :
    Guzovia Guzów
  • 21
    15:00
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
    2
    1
    :
    Milan II Milanówek
  • 21
    16:30
    Sarmata Warszawa
    1
    0
    :
    KS Blizne
  • 27
    13:30
    Relax Radziwiłłów
    1
    2
    :
    Sarmata Warszawa
  • 27
    14:30
    Guzovia Guzów
    0
    2
    :
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
  • 27
    15:00
    Orion Cegłów
    0
    1
    :
    UKS Łady
  • 28
    13:00
    GKS Podolszyn
    11
    1
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 28
    18:45
    Milan II Milanówek
    4
    2
    :
    AP II Żyrardów
  • 03
    13:00
    Milan II Milanówek
    3
    1
    :
    Guzovia Guzów
  • 03
    13:30
    Sarmata Warszawa
    3
    0
    :
    Orion Cegłów
  • 03
    18:00
    Sokół Budki Piaseckie
    0
    6
    :
    KS Blizne
  • 04
    13:30
    KS II Teresin
    3
    1
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 04
    13:30
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
    2
    2
    :
    GKS Podolszyn
  • 04
    18:30
    AP II Żyrardów
    0
    3
    :
    BUKS Pruszków
  • 10
    11:30
    Guzovia Guzów
    3
    2
    :
    AP II Żyrardów
  • 10
    13:00
    Relax Radziwiłłów
    5
    3
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 10
    13:30
    BUKS Pruszków
    2
    3
    :
    UKS Łady
  • 10
    14:00
    Orion Cegłów
    1
    3
    :
    KS II Teresin
  • 11
    13:00
    GKS Podolszyn
    3
    2
    :
    Milan II Milanówek
  • 11
    14:00
    KS Blizne
    1
    4
    :
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
  • 23
    ?:?
    UKS Łady
    3
    0
    :
    AP II Żyrardów
    (walkower)
  • 23
    15:00
    Relax Radziwiłłów
    0
    0
    :
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
  • 23
    16:00
    Sarmata Warszawa
    4
    0
    :
    BUKS Pruszków
  • 24
    15:00
    Orion Cegłów
    2
    4
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 24
    16:00
    KS Blizne
    0
    3
    :
    Milan II Milanówek
  • 24
    17:00
    GKS Podolszyn
    1
    1
    :
    Guzovia Guzów
  • 30
    ?:?
    GKS Podolszyn
    3
    0
    :
    AP II Żyrardów
    (walkower)
  • 30
    11:00
    BUKS Pruszków
    5
    0
    :
    KS II Teresin
  • 30
    16:00
    Guzovia Guzów
    1
    0
    :
    KS Blizne
  • 31
    13:00
    Milan II Milanówek
    3
    0
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 31
    16:00
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
    3
    1
    :
    Orion Cegłów
  • 31
    16:00
    UKS Łady
    1
    2
    :
    Sarmata Warszawa
  • 06
    ?:?
    AP II Żyrardów
    0
    3
    :
    Sarmata Warszawa
    (walkower)
  • 06
    16:00
    Orion Cegłów
    0
    4
    :
    Milan II Milanówek
  • 06
    17:00
    Relax Radziwiłłów
    4
    0
    :
    Guzovia Guzów
  • 07
    16:00
    UKS Łady
    4
    3
    :
    KS II Teresin
  • 07
    16:00
    BUKS Pruszków
    4
    1
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 07
    17:00
    KS Blizne
    5
    4
    :
    GKS Podolszyn
  • 13
    ?:?
    KS Blizne
    3
    0
    :
    AP II Żyrardów
    (walkower)
  • 14
    16:00
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
    1
    0
    :
    BUKS Pruszków
  • 14
    16:00
    UKS Łady
    1
    2
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 14
    16:30
    KS II Teresin
    1
    4
    :
    Sarmata Warszawa
  • 14
    17:00
    Guzovia Guzów
    4
    0
    :
    Orion Cegłów
  • 14
    18:30
    GKS Podolszyn
    5
    1
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 19
    ?:?
    AP II Żyrardów
    0
    3
    :
    KS II Teresin
    (walkower)
  • 19
    15:00
    Sokół Budki Piaseckie
    1
    7
    :
    Sarmata Warszawa
  • 20
    10:00
    Relax Radziwiłłów
    0
    1
    :
    KS Blizne
  • 20
    15:00
    BUKS Pruszków
    4
    5
    :
    Milan II Milanówek
  • 22
    18:00
    Orion Cegłów
    0
    5
    :
    GKS Podolszyn
  • 27
    ?:?
    Relax Radziwiłłów
    3
    0
    :
    AP II Żyrardów
    (walkower)
  • 27
    11:00
    Sokół Budki Piaseckie
    2
    4
    :
    KS II Teresin
  • 27
    17:00
    Guzovia Guzów
    1
    0
    :
    BUKS Pruszków
  • 28
    16:00
    UKS Łady
    1
    1
    :
    Milan II Milanówek
  • 28
    17:00
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
    0
    1
    :
    Sarmata Warszawa
  • 28
    18:00
    KS Blizne
    7
    0
    :
    Orion Cegłów
  • 11
    ?:?
    Orion Cegłów
    3
    0
    :
    AP II Żyrardów
    (walkower)
  • 11
    17:30
    Guzovia Guzów
    0
    3
    :
    Sarmata Warszawa
  • 12
    17:00
    KS Blizne
    5
    2
    :
    BUKS Pruszków
  • 12
    17:00
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
    5
    1
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 12
    17:15
    Milan II Milanówek
    2
    1
    :
    KS II Teresin
  • 12
    17:30
    GKS Podolszyn
    2
    1
    :
    UKS Łady
  • 18
    ?:?
    AP II Żyrardów
    0
    3
    :
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
    (walkower)
  • 18
    18:00
    Sokół Budki Piaseckie
    1
    6
    :
    Milan II Milanówek
  • 19
    11:00
    BUKS Pruszków
    0
    5
    :
    Relax Radziwiłłów
  • 19
    16:00
    UKS Łady
    2
    1
    :
    KS Blizne
  • 19
    18:00
    KS II Teresin
    0
    0
    :
    Guzovia Guzów
  • 25
    18:00
    Orion Cegłów
    2
    2
    :
    BUKS Pruszków
  • 25
    18:00
    Relax Radziwiłłów
    0
    1
    :
    UKS Łady
  • 26
    15:15
    Milan II Milanówek
    0
    1
    :
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
  • 26
    17:30
    Guzovia Guzów
    3
    0
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 26
    18:00
    GKS Podolszyn
    2
    1
    :
    KS II Teresin
  • 01
    ?:?
    AP II Żyrardów
    0
    3
    :
    Milan II Milanówek
    (walkower)
  • 01
    12:00
    UKS Łady
    7
    0
    :
    Orion Cegłów
  • 01
    16:00
    Sokół Budki Piaseckie
    2
    6
    :
    GKS Podolszyn
  • 02
    17:00
    Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki
    3
    2
    :
    Guzovia Guzów
  • 02
    18:00
    KS II Teresin
    1
    6
    :
    KS Blizne
  • 06
    20:00
    KS Blizne
    8
    2
    :
    Sokół Budki Piaseckie
  • 08
    ?:?
    BUKS Pruszków
    3
    0
    :
    AP II Żyrardów
    (walkower)
  • 08
    16:00
    Relax Radziwiłłów
    3
    1
    :
    KS II Teresin
  • 08
    16:30
    Guzovia Guzów
    2
    4
    :
    Milan II Milanówek
  • 08
    17:00
    Orion Cegłów
    1
    3
    :
    Sarmata Warszawa