Mazowieckie | Liga okręgowa | Radom
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
126
52.5 %
Zwycięstwa gości
78
32.5 %
Remisy
36
15 %

Bramki

Gospodarzy
488
średnia: 2.03
Gości
369
średnia: 1.54

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.5%
6 z 240
0.5
97.5%
234 z 240
12.5%
30 z 240
1.5
87.5%
210 z 240
29.58%
71 z 240
2.5
70.42%
169 z 240
52.92%
127 z 240
3.5
47.08%
113 z 240
70.42%
169 z 240
4.5
29.58%
71 z 240
85.83%
206 z 240
5.5
14.17%
34 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 19 7.92 %
2:0 19 7.92 %
1:1 17 7.08 %
3:0 16 6.67 %
1:0 15 6.25 %
3:1 15 6.25 %
1:2 12 5 %
2:2 10 4.17 %
2:3 10 4.17 %
0:1 9 3.75 %
0:3 9 3.75 %
1:3 8 3.33 %
3:2 7 2.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 7 2.92 %
1:4 7 2.92 %
0:0 6 2.5 %
4:0 6 2.5 %
0:2 5 2.08 %
5:0 5 2.08 %
5:2 4 1.67 %
2:4 3 1.25 %
4:2 3 1.25 %
2:5 3 1.25 %
0:4 3 1.25 %
5:1 3 1.25 %
6:1 3 1.25 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 2 0.83 %
3:4 2 0.83 %
6:0 2 0.83 %
4:4 1 0.42 %
4:3 1 0.42 %
5:3 1 0.42 %
3:5 1 0.42 %
3:6 1 0.42 %
1:5 1 0.42 %
0:5 1 0.42 %
1:6 1 0.42 %
0:6 1 0.42 %
0:9 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    98
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    51
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    31
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    30
    14%
  • 11
    11:00
    Legion Głowaczów
    2
    5
    :
    Zamłynie Radom
  • 11
    14:00
    KS Warka
    5
    0
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 11
    17:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    2
    1
    :
    Proch Pionki
  • 11
    17:00
    Zawisza Sienno
    1
    0
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 11
    18:00
    Iłżanka Kazanów
    2
    4
    :
    Mazowsze Grójec
  • 12
    17:00
    Centrum Radom
    2
    1
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 12
    17:00
    Gryf Policzna
    1
    1
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 12
    17:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    2
    3
    :
    KS Potworów
  • 15
    11:00
    KS Potworów
    2
    2
    :
    Mazowsze Grójec
  • 15
    11:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    0
    4
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 15
    11:00
    Orzeł Wierzbica
    2
    0
    :
    Zawisza Sienno
  • 15
    17:00
    Zamłynie Radom
    1
    3
    :
    KS Warka
  • 15
    17:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    2
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 15
    17:00
    Powiślanka Lipsko
    0
    1
    :
    Gryf Policzna
  • 15
    17:00
    Iłżanka Kazanów
    2
    1
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 15
    17:30
    Proch Pionki
    0
    2
    :
    Centrum Radom
  • 18
    11:00
    KS Warka
    2
    1
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 18
    15:00
    KS Potworów
    4
    1
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 19
    15:00
    Zawisza Sienno
    1
    2
    :
    Proch Pionki
  • 19
    16:00
    Centrum Radom
    5
    0
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 19
    17:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    1
    0
    :
    Mazowsze Grójec
  • 19
    17:00
    Gryf Policzna
    1
    4
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 19
    17:00
    Legion Głowaczów
    3
    0
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 19
    17:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    1
    1
    :
    Zamłynie Radom
  • 25
    11:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    0
    4
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 25
    11:00
    Iłżanka Kazanów
    2
    2
    :
    Zawisza Sienno
  • 25
    11:30
    Powiślanka Lipsko
    4
    3
    :
    KS Warka
  • 25
    15:00
    Orzeł Wierzbica
    6
    0
    :
    Legion Głowaczów
  • 25
    17:00
    Proch Pionki
    5
    1
    :
    Gryf Policzna
  • 26
    11:00
    Mazowsze Grójec
    2
    1
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 26
    15:00
    Zamłynie Radom
    4
    0
    :
    KS Potworów
  • 26
    17:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    1
    2
    :
    Centrum Radom
  • 31
    17:30
    Skaryszewianka Skaryszew
    1
    4
    :
    Zamłynie Radom
  • 01
    15:00
    KS Potworów
    0
    3
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 02
    15:00
    KS Warka
    1
    2
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 02
    16:00
    Legion Głowaczów
    2
    3
    :
    Proch Pionki
  • 02
    16:30
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    3
    0
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 02
    17:00
    Zawisza Sienno
    4
    0
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 02
    17:00
    Gryf Policzna
    4
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 08
    10:00
    Iłżanka Kazanów
    3
    3
    :
    Legion Głowaczów
  • 08
    11:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    2
    3
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 08
    15:00
    Orzeł Wierzbica
    5
    2
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 08
    15:00
    Proch Pionki
    1
    2
    :
    KS Warka
  • 08
    15:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    2
    5
    :
    Gryf Policzna
  • 08
    16:00
    Mazowsze Grójec
    2
    2
    :
    Zamłynie Radom
  • 08
    19:00
    Centrum Radom
    4
    0
    :
    Zawisza Sienno
  • 09
    15:00
    Powiślanka Lipsko
    3
    2
    :
    KS Potworów
  • 15
    11:00
    Legion Głowaczów
    0
    2
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 15
    11:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    1
    1
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 15
    13:00
    KS Potworów
    3
    1
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 15
    15:00
    KS Warka
    6
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 16
    15:00
    Zamłynie Radom
    4
    2
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 16
    16:00
    Zawisza Sienno
    0
    2
    :
    Mazowsze Grójec
  • 16
    16:00
    Gryf Policzna
    1
    1
    :
    Centrum Radom
  • 16
    16:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    1
    4
    :
    Proch Pionki
  • 22
    11:00
    Zawisza Sienno
    2
    1
    :
    Gryf Policzna
  • 22
    12:00
    Centrum Radom
    1
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 22
    16:00
    Mazowsze Grójec
    3
    2
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 22
    16:00
    Orzeł Wierzbica
    3
    0
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 22
    16:00
    Proch Pionki
    3
    0
    :
    KS Potworów
  • 23
    15:00
    Powiślanka Lipsko
    2
    0
    :
    Zamłynie Radom
  • 23
    16:00
    Iłżanka Kazanów
    3
    0
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 23
    16:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    2
    3
    :
    KS Warka
  • 29
    11:00
    Legion Głowaczów
    0
    0
    :
    Zawisza Sienno
  • 29
    11:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    1
    3
    :
    Proch Pionki
  • 29
    11:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    2
    2
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 29
    13:00
    KS Warka
    2
    0
    :
    Centrum Radom
  • 29
    13:00
    KS Potworów
    2
    3
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 29
    14:00
    Zamłynie Radom
    0
    0
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 30
    15:00
    Gryf Policzna
    1
    3
    :
    Mazowsze Grójec
  • 30
    15:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    1
    0
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 06
    11:00
    Orzeł Wierzbica
    1
    3
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 06
    15:00
    Proch Pionki
    2
    1
    :
    Zamłynie Radom
  • 06
    15:00
    Zawisza Sienno
    0
    6
    :
    KS Warka
  • 07
    14:00
    Centrum Radom
    3
    1
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 07
    14:00
    Gryf Policzna
    0
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 07
    15:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    4
    0
    :
    KS Potworów
  • 07
    15:30
    Iłżanka Kazanów
    2
    1
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 13
    11:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    3
    0
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 13
    11:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    1
    0
    :
    Proch Pionki
  • 13
    13:00
    KS Potworów
    0
    1
    :
    Centrum Radom
  • 13
    14:00
    Legion Głowaczów
    3
    0
    :
    Mazowsze Grójec
  • 13
    14:00
    KS Warka
    0
    0
    :
    Gryf Policzna
  • 13
    14:00
    Zamłynie Radom
    3
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 14
    15:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    5
    1
    :
    Zawisza Sienno
  • 14
    15:15
    Powiślanka Lipsko
    1
    0
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 20
    11:00
    Gryf Policzna
    4
    2
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 20
    14:00
    Zawisza Sienno
    2
    1
    :
    KS Potworów
  • 20
    15:00
    Iłżanka Kazanów
    5
    3
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 20
    15:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    1
    2
    :
    Zamłynie Radom
  • 21
    14:00
    Legion Głowaczów
    1
    2
    :
    KS Warka
  • 21
    14:30
    Centrum Radom
    2
    0
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 27
    11:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    3
    0
    :
    Zawisza Sienno
  • 27
    11:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    1
    0
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 27
    11:00
    Powiślanka Lipsko
    3
    0
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 27
    15:00
    Orzeł Wierzbica
    1
    2
    :
    Proch Pionki
  • 28
    13:00
    KS Potworów
    3
    1
    :
    Gryf Policzna
  • 28
    14:00
    KS Warka
    0
    1
    :
    Mazowsze Grójec
  • 28
    14:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    0
    0
    :
    Legion Głowaczów
  • 28
    17:00
    Zamłynie Radom
    1
    1
    :
    Centrum Radom
  • 03
    13:00
    Mazowsze Grójec
    0
    1
    :
    Proch Pionki
  • 03
    13:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    0
    3
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 03
    13:30
    Legion Głowaczów
    0
    1
    :
    KS Potworów
  • 03
    15:00
    Centrum Radom
    3
    1
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 04
    13:00
    Iłżanka Kazanów
    2
    4
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 04
    13:00
    KS Warka
    2
    0
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 04
    14:00
    Zawisza Sienno
    1
    1
    :
    Zamłynie Radom
  • 04
    14:00
    Gryf Policzna
    3
    1
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 10
    11:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    3
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 10
    11:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    2
    2
    :
    Zawisza Sienno
  • 10
    13:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    3
    1
    :
    Mazowsze Grójec
  • 10
    13:00
    Powiślanka Lipsko
    1
    0
    :
    Centrum Radom
  • 10
    13:00
    Orzeł Wierzbica
    2
    0
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 10
    13:00
    Proch Pionki
    2
    0
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 10
    14:00
    Zamłynie Radom
    3
    4
    :
    Gryf Policzna
  • 11
    13:00
    KS Potworów
    0
    5
    :
    KS Warka
  • 16
    14:00
    Orzeł Wierzbica
    0
    3
    :
    Centrum Radom
  • 16
    14:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    0
    3
    :
    KS Warka
  • 16
    15:00
    Mazowsze Grójec
    5
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 16
    15:00
    Proch Pionki
    5
    0
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 16
    15:00
    Zamłynie Radom
    1
    0
    :
    Legion Głowaczów
  • 16
    15:00
    KS Potworów
    3
    4
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 17
    15:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    2
    0
    :
    Gryf Policzna
  • 17
    15:15
    Powiślanka Lipsko
    2
    0
    :
    Zawisza Sienno
  • 23
    15:00
    KS Warka
    1
    1
    :
    Zamłynie Radom
  • 23
    15:00
    Legion Głowaczów
    1
    0
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 23
    15:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    2
    0
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 23
    16:00
    Mazowsze Grójec
    2
    0
    :
    KS Potworów
  • 24
    15:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    1
    1
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 24
    15:00
    Gryf Policzna
    2
    1
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 24
    15:00
    Zawisza Sienno
    2
    0
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 24
    16:30
    Centrum Radom
    0
    1
    :
    Proch Pionki
  • 30
    14:30
    Orzeł Wierzbica
    1
    0
    :
    Gryf Policzna
  • 30
    15:00
    Iłżanka Kazanów
    0
    3
    :
    Centrum Radom
  • 30
    15:00
    Powiślanka Lipsko
    2
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 30
    16:00
    Mazowsze Grójec
    4
    2
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 30
    16:00
    Proch Pionki
    4
    0
    :
    Zawisza Sienno
  • 30
    17:00
    Zamłynie Radom
    1
    1
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 31
    15:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    1
    2
    :
    KS Warka
  • 31
    15:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    2
    2
    :
    KS Potworów
  • 06
    16:00
    KS Warka
    0
    3
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 06
    16:00
    Legion Głowaczów
    1
    3
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 07
    13:00
    Zawisza Sienno
    1
    6
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 07
    14:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    1
    4
    :
    Mazowsze Grójec
  • 07
    15:00
    KS Potworów
    0
    3
    :
    Zamłynie Radom
  • 07
    15:00
    Centrum Radom
    2
    4
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 07
    16:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    1
    1
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 07
    16:30
    Gryf Policzna
    1
    2
    :
    Proch Pionki
  • 13
    15:00
    Orzeł Wierzbica
    2
    1
    :
    KS Warka
  • 13
    15:00
    Zamłynie Radom
    5
    0
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 13
    16:00
    Proch Pionki
    3
    0
    :
    Legion Głowaczów
  • 13
    16:00
    Powiślanka Lipsko
    5
    2
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 13
    17:00
    Mazowsze Grójec
    3
    2
    :
    Centrum Radom
  • 14
    15:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    3
    0
    :
    Zawisza Sienno
  • 14
    16:00
    Iłżanka Kazanów
    0
    4
    :
    Gryf Policzna
  • 14
    16:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    3
    0
    :
    KS Potworów
  • 19
    17:00
    Gryf Policzna
    1
    0
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 19
    17:30
    KS Potworów
    0
    3
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 20
    11:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    0
    1
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 20
    11:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    0
    0
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 20
    11:00
    Legion Głowaczów
    1
    0
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 20
    11:00
    Zawisza Sienno
    2
    3
    :
    Centrum Radom
  • 20
    13:00
    Zamłynie Radom
    3
    3
    :
    Mazowsze Grójec
  • 20
    14:00
    KS Warka
    2
    0
    :
    Proch Pionki
  • 26
    18:00
    Orzeł Wierzbica
    1
    1
    :
    KS Potworów
  • 27
    11:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    2
    3
    :
    Zamłynie Radom
  • 27
    16:00
    Powiślanka Lipsko
    2
    2
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 27
    17:00
    Mazowsze Grójec
    2
    0
    :
    Zawisza Sienno
  • 27
    17:00
    Proch Pionki
    2
    0
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 28
    11:00
    Iłżanka Kazanów
    0
    2
    :
    KS Warka
  • 28
    17:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    3
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 28
    18:00
    Centrum Radom
    3
    1
    :
    Gryf Policzna
  • 01
    11:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    1
    4
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 01
    11:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    2
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 01
    11:00
    Gryf Policzna
    2
    0
    :
    Zawisza Sienno
  • 01
    13:00
    KS Warka
    2
    0
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 01
    15:00
    Zamłynie Radom
    1
    1
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 01
    15:00
    KS Potworów
    1
    5
    :
    Proch Pionki
  • 01
    16:00
    Legion Głowaczów
    3
    2
    :
    Centrum Radom
  • 01
    17:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    2
    1
    :
    Mazowsze Grójec
  • 04
    11:00
    Zawisza Sienno
    2
    0
    :
    Legion Głowaczów
  • 04
    11:00
    Orzeł Wierzbica
    3
    1
    :
    Zamłynie Radom
  • 04
    15:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    1
    1
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 04
    16:00
    Mazowsze Grójec
    3
    1
    :
    Gryf Policzna
  • 04
    17:00
    Proch Pionki
    3
    0
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 05
    14:00
    Centrum Radom
    1
    3
    :
    KS Warka
  • 05
    15:00
    Iłżanka Kazanów
    1
    2
    :
    KS Potworów
  • 05
    17:30
    Powiślanka Lipsko
    5
    2
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 11
    11:00
    Powiślanka Lipsko
    2
    3
    :
    Mazowsze Grójec
  • 11
    11:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    1
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 11
    13:00
    KS Warka
    3
    0
    :
    Zawisza Sienno
  • 11
    14:30
    Szydłowianka Szydłowiec
    1
    0
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 12
    10:00
    Legion Głowaczów
    1
    1
    :
    Gryf Policzna
  • 12
    12:00
    KS Potworów
    1
    1
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 12
    16:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    2
    3
    :
    Centrum Radom
  • 18
    10:00
    Orzeł Wierzbica
    0
    0
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 18
    11:00
    Mazowsze Grójec
    3
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 18
    15:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    5
    2
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 18
    15:00
    Iłżanka Kazanów
    2
    1
    :
    Zamłynie Radom
  • 18
    17:00
    Proch Pionki
    4
    1
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 19
    16:00
    Gryf Policzna
    1
    4
    :
    KS Warka
  • 19
    18:00
    Zawisza Sienno
    4
    1
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 19
    18:30
    Centrum Radom
    3
    1
    :
    KS Potworów
  • 25
    11:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    2
    1
    :
    Centrum Radom
  • 25
    14:00
    Orzeł Wierzbica
    2
    5
    :
    Mazowsze Grójec
  • 25
    15:00
    Zamłynie Radom
    3
    2
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 25
    15:00
    KS Warka
    3
    0
    :
    Legion Głowaczów
  • 25
    17:00
    Powiślanka Lipsko
    0
    2
    :
    Proch Pionki
  • 26
    13:00
    KS Potworów
    2
    2
    :
    Zawisza Sienno
  • 26
    16:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    1
    3
    :
    Gryf Policzna
  • 26
    17:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    2
    3
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 01
    11:00
    Legion Głowaczów
    3
    5
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 01
    11:00
    Gryf Policzna
    2
    1
    :
    KS Potworów
  • 01
    11:00
    Zawisza Sienno
    1
    3
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 01
    12:00
    Iłżanka Kazanów
    3
    2
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 01
    14:00
    Centrum Radom
    2
    2
    :
    Zamłynie Radom
  • 01
    16:00
    Mazowsze Grójec
    2
    2
    :
    KS Warka
  • 01
    17:00
    Proch Pionki
    1
    2
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 02
    16:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    4
    0
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 07
    17:00
    Skaryszewianka Skaryszew
    0
    1
    :
    Gryf Policzna
  • 08
    11:00
    Powiślanka Lipsko
    3
    2
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 08
    15:00
    Zamłynie Radom
    4
    1
    :
    Zawisza Sienno
  • 08
    16:00
    Orzeł Wierzbica
    3
    0
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 08
    16:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    3
    6
    :
    KS Warka
  • 08
    17:00
    Proch Pionki
    1
    4
    :
    Mazowsze Grójec
  • 09
    12:00
    KS Potworów
    4
    1
    :
    Legion Głowaczów
  • 09
    17:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    0
    3
    :
    Centrum Radom
  • 15
    14:00
    Centrum Radom
    1
    0
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 15
    16:00
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
    0
    9
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 15
    17:00
    Mazowsze Grójec
    5
    0
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • 15
    17:00
    KS Warka
    6
    1
    :
    KS Potworów
  • 15
    17:00
    Legion Głowaczów
    2
    1
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 15
    17:00
    Gryf Policzna
    1
    0
    :
    Zamłynie Radom
  • 15
    17:00
    Zawisza Sienno
    6
    1
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 15
    17:00
    Iłżanka Kazanów
    1
    2
    :
    Proch Pionki