Mazowieckie | Klasa A | Radom II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
99
47.14 %
Zwycięstwa gości
78
37.14 %
Remisy
33
15.71 %

Bramki

Gospodarzy
428
średnia: 2.04
Gości
379
średnia: 1.8

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.33%
7 z 210
0.5
96.67%
203 z 210
11.43%
24 z 210
1.5
88.57%
186 z 210
28.57%
60 z 210
2.5
71.43%
150 z 210
50.48%
106 z 210
3.5
49.52%
104 z 210
65.24%
137 z 210
4.5
34.76%
73 z 210
80.95%
170 z 210
5.5
19.05%
40 z 210

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 15 7.14 %
1:1 14 6.67 %
0:2 12 5.71 %
1:0 11 5.24 %
2:1 11 5.24 %
2:2 10 4.76 %
1:2 10 4.76 %
2:0 10 4.76 %
0:3 10 4.76 %
4:1 9 4.29 %
3:2 8 3.81 %
0:4 8 3.81 %
0:0 7 3.33 %
2:3 7 3.33 %
0:1 6 2.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 6 2.86 %
4:0 5 2.38 %
4:2 4 1.9 %
0:5 4 1.9 %
1:4 3 1.43 %
1:5 3 1.43 %
5:1 3 1.43 %
6:1 3 1.43 %
0:6 3 1.43 %
3:3 2 0.95 %
1:3 2 0.95 %
2:4 2 0.95 %
2:5 2 0.95 %
5:2 2 0.95 %
5:0 2 0.95 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 2 0.95 %
8:2 2 0.95 %
4:3 1 0.48 %
5:6 1 0.48 %
6:3 1 0.48 %
3:6 1 0.48 %
1:6 1 0.48 %
7:0 1 0.48 %
0:7 1 0.48 %
8:1 1 0.48 %
1:9 1 0.48 %
9:0 1 0.48 %
10:0 1 0.48 %
1:12 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    99
    54%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    38
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    33
    18%
  • 18
    11:00
    Wulkan Zakrzew
    2
    4
    :
    Oronka Orońsko
  • 18
    15:00
    Kraska Jasieniec
    0
    4
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 18
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    1
    1
    :
    SKS Potworów
  • 18
    18:00
    Strażak Wielogóra
    2
    5
    :
    Orzeł Gielniów
  • 19
    16:00
    Zodiak Sucha
    3
    0
    :
    Sokół Przytyk
  • 19
    17:00
    MKS Wyśmierzyce
    0
    6
    :
    KS Błotnica Stara
    (walkower)
  • 19
    18:00
    Młodzik 18 Radom
    2
    2
    :
    Powała Taczów
  • 25
    15:00
    Sokół Przytyk
    0
    2
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 25
    15:00
    Orzeł Gielniów
    4
    1
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 25
    15:30
    Mogielanka Mogielnica
    5
    1
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 26
    15:00
    Oronka Orońsko
    4
    1
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 26
    16:00
    Drogowiec Jedlińsk
    3
    0
    :
    SKS Potworów
  • 26
    17:00
    KS Błotnica Stara
    0
    2
    :
    Strażak Wielogóra
  • 26
    17:00
    Powała Taczów
    1
    5
    :
    Zodiak Sucha
  • 28
    18:00
    Kraska Jasieniec
    0
    4
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 29
    17:00
    MKS Wyśmierzyce
    1
    12
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 29
    17:00
    Strażak Wielogóra
    1
    5
    :
    Oronka Orońsko
  • 29
    17:30
    Zodiak Sucha
    6
    3
    :
    Orzeł Gielniów
  • 29
    17:30
    SKS Potworów
    3
    0
    :
    Sokół Przytyk
  • 29
    18:00
    Chojniak Wieniawa
    3
    2
    :
    Powała Taczów
  • 29
    18:00
    Młodzik 18 Radom
    0
    3
    :
    KS Błotnica Stara
  • 01
    17:30
    Kraska Jasieniec
    0
    4
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 02
    15:00
    Orzeł Gielniów
    1
    1
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 02
    16:00
    Oronka Orońsko
    3
    1
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 02
    16:00
    Mogielanka Mogielnica
    3
    0
    :
    Strażak Wielogóra
    (walkower)
  • 02
    16:30
    KS Błotnica Stara
    4
    2
    :
    Zodiak Sucha
  • 02
    17:00
    Powała Taczów
    0
    5
    :
    SKS Potworów
  • 08
    13:00
    SKS Potworów
    2
    2
    :
    Orzeł Gielniów
  • 08
    17:00
    Zodiak Sucha
    0
    2
    :
    Oronka Orońsko
  • 09
    11:00
    Wulkan Zakrzew
    1
    4
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 09
    15:00
    MKS Wyśmierzyce
    0
    2
    :
    Kraska Jasieniec
  • 09
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    2
    0
    :
    KS Błotnica Stara
  • 09
    15:00
    Sokół Przytyk
    1
    2
    :
    Powała Taczów
  • 09
    16:00
    Młodzik 18 Radom
    3
    3
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 15
    16:00
    KS Błotnica Stara
    0
    0
    :
    SKS Potworów
  • 15
    16:30
    Mogielanka Mogielnica
    1
    1
    :
    Zodiak Sucha
  • 15
    17:00
    Kraska Jasieniec
    6
    0
    :
    Strażak Wielogóra
  • 16
    11:00
    Wulkan Zakrzew
    2
    3
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 16
    16:00
    Orzeł Gielniów
    6
    1
    :
    Sokół Przytyk
  • 16
    16:00
    Oronka Orońsko
    4
    1
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 22
    16:00
    MKS Wyśmierzyce
    0
    2
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 23
    14:00
    SKS Potworów
    1
    2
    :
    Oronka Orońsko
  • 23
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    1
    2
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 23
    16:00
    Młodzik 18 Radom
    3
    3
    :
    Kraska Jasieniec
  • 23
    16:00
    Powała Taczów
    10
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 23
    17:00
    Strażak Wielogóra
    2
    3
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 23
    17:00
    Sokół Przytyk
    1
    1
    :
    KS Błotnica Stara
  • 29
    11:00
    KS Błotnica Stara
    2
    2
    :
    Powała Taczów
  • 29
    16:00
    Kraska Jasieniec
    0
    3
    :
    Zodiak Sucha
  • 29
    16:00
    Drogowiec Jedlińsk
    3
    0
    :
    Orzeł Gielniów
    (walkower)
  • 30
    15:00
    MKS Wyśmierzyce
    1
    1
    :
    Strażak Wielogóra
  • 30
    15:00
    Oronka Orońsko
    4
    0
    :
    Sokół Przytyk
  • 30
    16:00
    Wulkan Zakrzew
    2
    1
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 30
    16:00
    Mogielanka Mogielnica
    2
    2
    :
    SKS Potworów
  • 06
    16:00
    Chojniak Wieniawa
    5
    0
    :
    Kraska Jasieniec
  • 07
    13:00
    Sokół Przytyk
    0
    3
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 07
    14:00
    Orzeł Gielniów
    2
    1
    :
    KS Błotnica Stara
  • 07
    15:00
    Zodiak Sucha
    2
    3
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 07
    15:00
    Strażak Wielogóra
    0
    5
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 07
    15:00
    Powała Taczów
    0
    1
    :
    Oronka Orońsko
  • 07
    15:30
    Młodzik 18 Radom
    1
    2
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 13
    13:00
    Strażak Wielogóra
    5
    6
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 13
    15:00
    Wulkan Zakrzew
    0
    6
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 13
    16:00
    Kraska Jasieniec
    3
    2
    :
    SKS Potworów
  • 14
    15:00
    MKS Wyśmierzyce
    3
    0
    :
    Zodiak Sucha
  • 14
    15:00
    Oronka Orońsko
    8
    1
    :
    Orzeł Gielniów
  • 14
    15:00
    Drogowiec Jedlińsk
    2
    0
    :
    KS Błotnica Stara
  • 14
    15:00
    Mogielanka Mogielnica
    2
    1
    :
    Powała Taczów
  • 20
    13:00
    Sokół Przytyk
    1
    2
    :
    Kraska Jasieniec
  • 20
    14:00
    Orzeł Gielniów
    1
    1
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 20
    16:00
    KS Błotnica Stara
    2
    0
    :
    Oronka Orońsko
  • 21
    14:00
    SKS Potworów
    2
    0
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 21
    15:00
    Zodiak Sucha
    2
    1
    :
    Strażak Wielogóra
  • 21
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    1
    0
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 21
    15:00
    Młodzik 18 Radom
    2
    4
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 27
    13:00
    Drogowiec Jedlińsk
    1
    0
    :
    Oronka Orońsko
  • 27
    13:00
    MKS Wyśmierzyce
    2
    2
    :
    SKS Potworów
  • 27
    13:30
    Mogielanka Mogielnica
    4
    0
    :
    KS Błotnica Stara
  • 27
    14:00
    Kraska Jasieniec
    3
    2
    :
    Powała Taczów
  • 28
    11:00
    Wulkan Zakrzew
    4
    1
    :
    Sokół Przytyk
  • 28
    14:00
    Młodzik 18 Radom
    2
    3
    :
    Zodiak Sucha
  • 28
    14:00
    Strażak Wielogóra
    2
    2
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 03
    11:00
    SKS Potworów
    4
    1
    :
    Strażak Wielogóra
  • 03
    13:00
    Sokół Przytyk
    1
    2
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 03
    13:00
    Powała Taczów
    0
    1
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 03
    13:00
    Zodiak Sucha
    0
    1
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 04
    13:00
    Oronka Orońsko
    0
    0
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 04
    14:00
    Chojniak Wieniawa
    2
    0
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 04
    14:00
    Orzeł Gielniów
    2
    1
    :
    Kraska Jasieniec
  • 10
    11:00
    Zodiak Sucha
    4
    1
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 10
    13:00
    MKS Wyśmierzyce
    3
    2
    :
    Powała Taczów
  • 10
    13:00
    Młodzik 18 Radom
    1
    6
    :
    SKS Potworów
  • 10
    13:30
    Kraska Jasieniec
    X
    KS Błotnica Stara
    (obustronny walkower)
  • 11
    11:00
    Strażak Wielogóra
    1
    3
    :
    Sokół Przytyk
  • 11
    11:00
    Wulkan Zakrzew
    1
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 11
    13:00
    Drogowiec Jedlińsk
    2
    0
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 17
    13:00
    Powała Taczów
    2
    2
    :
    Strażak Wielogóra
  • 17
    13:00
    Orzeł Gielniów
    3
    1
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 17
    13:00
    Oronka Orońsko
    3
    0
    :
    Kraska Jasieniec
  • 17
    13:00
    KS Błotnica Stara
    2
    5
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 17
    13:30
    Chojniak Wieniawa
    0
    3
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 17
    13:30
    SKS Potworów
    1
    2
    :
    Zodiak Sucha
  • 18
    13:00
    Sokół Przytyk
    0
    3
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 16
    14:00
    Zodiak Sucha
    4
    1
    :
    SKS Potworów
  • 16
    14:00
    Młodzik 18 Radom
    2
    3
    :
    Sokół Przytyk
  • 16
    15:00
    Drogowiec Jedlińsk
    3
    0
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 16
    15:00
    Kraska Jasieniec
    0
    4
    :
    Oronka Orońsko
  • 17
    11:00
    Wulkan Zakrzew
    1
    1
    :
    KS Błotnica Stara
  • 17
    14:00
    Strażak Wielogóra
    0
    7
    :
    Powała Taczów
  • 17
    14:00
    MKS Wyśmierzyce
    1
    2
    :
    Orzeł Gielniów
  • 23
    13:00
    Sokół Przytyk
    1
    0
    :
    Zodiak Sucha
  • 23
    15:00
    Oronka Orońsko
    2
    1
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 23
    15:00
    Orzeł Gielniów
    8
    2
    :
    Strażak Wielogóra
  • 24
    13:00
    SKS Potworów
    0
    2
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 24
    14:00
    Powała Taczów
    1
    1
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 24
    14:30
    Mogielanka Mogielnica
    2
    1
    :
    Kraska Jasieniec
  • 24
    15:00
    KS Błotnica Stara
    3
    2
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 30
    15:00
    Młodzik 18 Radom
    3
    1
    :
    Orzeł Gielniów
  • 31
    11:00
    Wulkan Zakrzew
    2
    2
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 31
    13:00
    SKS Potworów
    0
    1
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 31
    14:00
    Zodiak Sucha
    4
    1
    :
    Powała Taczów
  • 31
    14:00
    Strażak Wielogóra
    0
    4
    :
    KS Błotnica Stara
  • 31
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    4
    2
    :
    Sokół Przytyk
  • 31
    15:00
    MKS Wyśmierzyce
    0
    3
    :
    Oronka Orońsko
  • 06
    14:00
    Sokół Przytyk
    0
    0
    :
    SKS Potworów
  • 06
    16:00
    KS Błotnica Stara
    2
    1
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 06
    16:00
    Orzeł Gielniów
    1
    5
    :
    Zodiak Sucha
  • 07
    15:00
    Drogowiec Jedlińsk
    2
    0
    :
    Kraska Jasieniec
  • 07
    15:00
    Mogielanka Mogielnica
    1
    1
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 07
    15:00
    Powała Taczów
    3
    1
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 07
    16:00
    Oronka Orońsko
    3
    0
    :
    Strażak Wielogóra
  • 13
    14:00
    Sokół Przytyk
    1
    3
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 13
    16:00
    Młodzik 18 Radom
    0
    2
    :
    Oronka Orońsko
  • 14
    13:00
    SKS Potworów
    2
    1
    :
    Powała Taczów
  • 14
    14:00
    Chojniak Wieniawa
    3
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 14
    14:00
    Zodiak Sucha
    2
    3
    :
    KS Błotnica Stara
  • 14
    14:00
    Strażak Wielogóra
    0
    6
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 14
    16:00
    Wulkan Zakrzew
    3
    1
    :
    Kraska Jasieniec
  • 20
    11:00
    Kraska Jasieniec
    2
    0
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 20
    11:00
    Mogielanka Mogielnica
    3
    2
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 20
    12:00
    Oronka Orońsko
    4
    2
    :
    Zodiak Sucha
  • 20
    12:00
    Powała Taczów
    4
    1
    :
    Sokół Przytyk
  • 20
    12:30
    Orzeł Gielniów
    0
    0
    :
    SKS Potworów
  • 20
    14:00
    Drogowiec Jedlińsk
    2
    1
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 20
    14:00
    KS Błotnica Stara
    1
    1
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 25
    17:30
    Zodiak Sucha
    0
    2
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 27
    11:00
    Chojniak Wieniawa
    0
    3
    :
    Oronka Orońsko
  • 28
    13:00
    SKS Potworów
    0
    4
    :
    KS Błotnica Stara
  • 28
    15:00
    Powała Taczów
    0
    3
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 28
    15:00
    Sokół Przytyk
    1
    4
    :
    Orzeł Gielniów
  • 28
    15:00
    MKS Wyśmierzyce
    3
    2
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 28
    16:00
    Strażak Wielogóra
    0
    5
    :
    Kraska Jasieniec
  • 01
    11:00
    Wulkan Zakrzew
    2
    1
    :
    Strażak Wielogóra
  • 01
    11:00
    Mogielanka Mogielnica
    3
    0
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 01
    13:00
    KS Błotnica Stara
    6
    1
    :
    Sokół Przytyk
  • 01
    16:00
    Drogowiec Jedlińsk
    2
    0
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 01
    17:00
    Oronka Orońsko
    1
    0
    :
    SKS Potworów
  • 01
    17:00
    Orzeł Gielniów
    0
    2
    :
    Powała Taczów
  • 04
    15:00
    Orzeł Gielniów
    0
    2
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 04
    17:00
    Młodzik 18 Radom
    5
    0
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 04
    18:00
    Zodiak Sucha
    1
    1
    :
    Kraska Jasieniec
  • 05
    11:00
    Strażak Wielogóra
    2
    0
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 05
    14:00
    SKS Potworów
    0
    5
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 05
    15:00
    Sokół Przytyk
    0
    1
    :
    Oronka Orońsko
  • 05
    16:00
    Powała Taczów
    0
    0
    :
    KS Błotnica Stara
  • 11
    10:00
    Mogielanka Mogielnica
    3
    0
    :
    Sokół Przytyk
  • 11
    13:30
    Kraska Jasieniec
    1
    1
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 11
    17:00
    KS Błotnica Stara
    1
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 12
    11:00
    Wulkan Zakrzew
    1
    1
    :
    Zodiak Sucha
  • 12
    15:00
    Drogowiec Jedlińsk
    9
    0
    :
    Strażak Wielogóra
  • 12
    16:00
    Oronka Orońsko
    4
    0
    :
    Powała Taczów
  • 12
    17:30
    MKS Wyśmierzyce
    2
    2
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 18
    15:00
    Powała Taczów
    0
    3
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 18
    16:00
    KS Błotnica Stara
    0
    2
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 18
    16:00
    SKS Potworów
    3
    1
    :
    Kraska Jasieniec
  • 18
    17:00
    Orzeł Gielniów
    1
    9
    :
    Oronka Orońsko
  • 18
    18:00
    Zodiak Sucha
    5
    1
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 19
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    1
    2
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 19
    17:00
    Młodzik 18 Radom
    1
    0
    :
    Strażak Wielogóra
  • 25
    14:00
    Mogielanka Mogielnica
    5
    2
    :
    Orzeł Gielniów
  • 25
    16:00
    Drogowiec Jedlińsk
    6
    1
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 25
    17:00
    Kraska Jasieniec
    1
    0
    :
    Sokół Przytyk
  • 26
    15:00
    Wulkan Zakrzew
    0
    2
    :
    SKS Potworów
  • 26
    16:00
    Strażak Wielogóra
    1
    4
    :
    Zodiak Sucha
  • 26
    16:00
    MKS Wyśmierzyce
    1
    0
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 26
    16:00
    Oronka Orońsko
    1
    1
    :
    KS Błotnica Stara
  • 01
    17:00
    KS Błotnica Stara
    1
    2
    :
    Mogielanka Mogielnica
  • 01
    17:00
    SKS Potworów
    4
    0
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 02
    11:00
    Sokół Przytyk
    2
    3
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 02
    15:00
    Chojniak Wieniawa
    5
    1
    :
    Strażak Wielogóra
  • 02
    16:00
    Oronka Orońsko
    0
    4
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 02
    17:00
    Powała Taczów
    2
    2
    :
    Kraska Jasieniec
  • 02
    17:00
    Zodiak Sucha
    7
    0
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 08
    17:00
    Młodzik 18 Radom
    0
    0
    :
    Chojniak Wieniawa
  • 08
    17:00
    MKS Wyśmierzyce
    0
    3
    :
    Sokół Przytyk
  • 08
    17:00
    Kraska Jasieniec
    3
    0
    :
    Orzeł Gielniów
  • 09
    14:00
    Mogielanka Mogielnica
    5
    2
    :
    Oronka Orońsko
  • 09
    15:00
    Wulkan Zakrzew
    0
    4
    :
    Powała Taczów
  • 09
    16:00
    Drogowiec Jedlińsk
    0
    1
    :
    Zodiak Sucha
  • 09
    16:00
    Strażak Wielogóra
    3
    6
    :
    SKS Potworów
  • 15
    16:00
    Powała Taczów
    8
    2
    :
    MKS Wyśmierzyce
  • 15
    16:30
    KS Błotnica Stara
    3
    0
    :
    Kraska Jasieniec
  • 15
    17:00
    Chojniak Wieniawa
    6
    0
    :
    Zodiak Sucha
  • 15
    18:00
    SKS Potworów
    3
    0
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 16
    17:00
    Mogielanka Mogielnica
    4
    3
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 16
    17:00
    Orzeł Gielniów
    1
    0
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 16
    17:00
    Sokół Przytyk
    4
    2
    :
    Strażak Wielogóra