-
11 sie16:00Kamionek Warszawa12:Józefovia II Józefów
-
11 sie17:00
-
12 sie17:00
-
12 sie17:00WS Warszawa11:CKS Celestynów
-
14 sie18:00
-
14 sie18:30KS Wesoła30:Wisła Maciejowice
-
14 sie19:00
-
14 sie19:45Orły Zielonka00:Huragan II Wołomin
-
14 sie20:00
-
14 sie20:00
-
15 sie11:00Mazur II Radzymin11:WKS Rząśnik
-
15 sie12:00
-
15 sie13:00Talent Warszawa10:UKS Siekierki
-
15 sie13:30
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00UKS Łady31:Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
-
15 sie17:00Dąb II Wieliszew15:Rządza Załubice
-
15 sie17:00AKS Zły11:Okęcie Warszawa
-
15 sie17:00Tur Jaktorów23:Tajfun Brochów
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00Relax Radziwiłłów14:Józefowianka Józefów
-
15 sie17:00Piorun Warszawa017:Walka Kosów
-
15 sie17:00Orion Cegłów30:Naprzód Brwinów(walkower)
-
15 sie17:00Sokół II Serock13:Korona Jadów
-
15 sie17:30
-
15 sie17:30KTS Weszło30:OKS Start Otwock(walkower)
-
15 sie20:00
-
15 sie20:30Reprezentacja Dziennikarzy20:Legion Warszawa
-
15 sie20:40
-
21 sie20:00
-
21 sie20:30(walkower)
-
22 sie17:00Footroll Warszawa19:Ursus II Warszawa
-
22 sie17:00
-
22 sie17:00Huragan II Wołomin16:Unia Warszawa
-
22 sie17:00Talent Warszawa03:Olimpia Warszawa(walkower)
-
22 sie17:00Józefovia II Józefów30:SEMP Ursynów(walkower)
-
22 sie17:00MKS Polonia Warszawa (juniorzy)72:Naprzód Stare Babice
-
22 sie17:00
-
22 sie17:00Tajfun Brochów40:Milan Milanówek
-
22 sie17:00
-
22 sie17:00
-
22 sie17:00Wisła Dziecinów11:Amur Wilga
-
22 sie17:00
-
22 sie17:00UKS Tarczyn22:Perła Złotokłos
-
22 sie17:00WKS Rząśnik01:Bug Wyszków
-
22 sie17:00Józefowianka Józefów12:KS Teresin
-
22 sie17:00
-
22 sie17:00Orion Cegłów16:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-
22 sie17:00Korona Jadów14:Legionovia II Legionowo
-
22 sie18:00
-
22 sie18:00KS Blizne33:LKS Osuchów
-
22 sie18:00
-
22 sie18:00CKS Celestynów17:Laura Chylice
-
22 sie18:30
-
22 sie20:00
-
22 sie20:00Marcovia III Marki03:Mazur Radzymin
-
22 sie20:00GKS Podolszyn32:Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
-
23 sie19:30Reprezentacja Dziennikarzy24:Agape Białołęka
-
23 sie20:00
-
23 sie20:30
-
30 sie18:00
-
05 wrz16:30Grom Warszawa30:LKS Osuchów(walkower)
-
05 wrz16:30KS Teresin31:Bug Wyszków
-
05 wrz16:30
-
05 wrz16:30Walka Kosów30:Olimpia Warszawa(walkower)
-
05 wrz16:30Pogoń II Grodzisk Mazowiecki71:Piast Piastów
-
05 wrz16:30
-
05 wrz16:30MKS Polonia Warszawa (juniorzy)25:Wicher Kobyłka
-
05 wrz16:30
-
05 wrz16:45
-
05 wrz17:30
-
05 wrz18:30Unia Warszawa25:Victoria II Sulejówek
-
05 wrz18:45Ursus II Warszawa10:LKS Chlebnia
-
05 wrz19:00Sokół Serock42:Escola Varsovia
-
05 wrz20:00GKS Podolszyn15:KS Wesoła
-
05 wrz20:00Józefovia II Józefów26:Mazur Radzymin
-
05 wrz20:15
-
12 wrz16:00Walka Kosów30:Promnik Łaskarzew(walkower)
-
12 wrz16:00Huragan Wołomin41:Drukarz Warszawa
-
12 wrz16:00Ożarowianka Ożarów Mazowiecki23:MKS Piaseczno
-
12 wrz16:00
-
12 wrz16:00KS Teresin29:Ursus II Warszawa
-
12 wrz16:00Agape Białołęka30:Perła Złotokłos(walkower)
-
12 wrz16:00Znicz II Pruszków22:Mazur Karczew
-
12 wrz16:00
-
12 wrz16:00
-
12 wrz16:30Mazur Radzymin14:Sparta Jazgarzew
-
12 wrz16:45
-
12 wrz17:00Sokół Serock16:Pogoń Grodzisk Mazowiecki
-
12 wrz17:30Laura Chylice41:KS Raszyn
-
12 wrz19:00Grom Warszawa13:KS Łomianki
-
12 wrz19:00Victoria II Sulejówek01:Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-
12 wrz20:00KS Wesoła22:Legionovia II Legionowo
-
26 wrz16:00Pogoń II Grodzisk Mazowiecki34:Józefovia Józefów
-
26 wrz16:00Sparta Jazgarzew11:Mazur Karczew
-
26 wrz16:00
-
26 wrz16:00
-
26 wrz16:00
-
26 wrz16:30Agape Białołęka43:KS Łomianki
-
26 wrz17:00
-
26 wrz20:00
-
03 paź15:30
-
03 paź15:30
-
03 paź19:00
-
03 paź20:00
-
17 paź15:00
-
17 paź15:00
-
25 lis12:00