Mazowieckie | 4. Liga | mazowiecka (północ)
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
112
46.67 %
112
46.67 %
Zwycięstwa gości
83
34.58 %
83
34.58 %
Remisy
45
18.75 %
45
18.75 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
5.83%
14 z 240
14 z 240
0.5
94.17%
226 z 240
226 z 240
18.33%
44 z 240
44 z 240
1.5
81.67%
196 z 240
196 z 240
35.83%
86 z 240
86 z 240
2.5
64.17%
154 z 240
154 z 240
60%
144 z 240
144 z 240
3.5
40%
96 z 240
96 z 240
78.33%
188 z 240
188 z 240
4.5
21.67%
52 z 240
52 z 240
89.17%
214 z 240
214 z 240
5.5
10.83%
26 z 240
26 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 19 | 7.92 % |
1:0 | 17 | 7.08 % |
2:1 | 16 | 6.67 % |
1:2 | 15 | 6.25 % |
3:0 | 15 | 6.25 % |
0:0 | 14 | 5.83 % |
0:1 | 13 | 5.42 % |
3:1 | 13 | 5.42 % |
2:0 | 12 | 5 % |
0:3 | 12 | 5 % |
2:2 | 11 | 4.58 % |
0:2 | 11 | 4.58 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:3 | 8 | 3.33 % |
4:0 | 8 | 3.33 % |
4:1 | 7 | 2.92 % |
2:3 | 6 | 2.5 % |
3:2 | 5 | 2.08 % |
6:1 | 5 | 2.08 % |
0:4 | 4 | 1.67 % |
1:4 | 3 | 1.25 % |
1:5 | 3 | 1.25 % |
0:5 | 3 | 1.25 % |
4:3 | 2 | 0.83 % |
4:2 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:2 | 2 | 0.83 % |
5:0 | 2 | 0.83 % |
6:0 | 2 | 0.83 % |
0:7 | 2 | 0.83 % |
3:3 | 1 | 0.42 % |
3:4 | 1 | 0.42 % |
4:5 | 1 | 0.42 % |
2:4 | 1 | 0.42 % |
5:2 | 1 | 0.42 % |
5:1 | 1 | 0.42 % |
7:1 | 1 | 0.42 % |
8:1 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola11555%Wygrana przynajmniej 1 bramką4622%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2411%Wygrana 3 bramkami i więcej2411%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie11:00Hutnik Warszawa11:KS Łomianki
-
11 sie11:00Huragan Wołomin23:Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
-
11 sie11:00Mazur Gostynin11:MKS Ciechanów
-
11 sie11:00
-
11 sie14:00MKS Przasnysz31:Wkra Żuromin
-
11 sie17:00Wisła II Płock41:Drukarz Warszawa
-
11 sie17:00Korona Ostrołęka11:MKP Pogoń II Siedlce
-
11 sie17:00Mławianka Mława21:Ząbkovia Ząbki
-
15 sie14:00
-
15 sie15:00
-
15 sie15:00Ożarowianka Ożarów Mazowiecki21:Korona Ostrołęka
-
15 sie17:00MKS Przasnysz40:Kasztelan Sierpc
-
15 sie17:00MKS Ciechanów01:Wkra Żuromin
-
15 sie17:00Wisła II Płock10:Hutnik Warszawa
-
15 sie17:30
-
15 sie18:00
-
18 sie11:00Hutnik Warszawa11:Drukarz Warszawa
-
18 sie11:00
-
18 sie11:00Mazur Gostynin02:Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
-
18 sie11:00Wkra Żuromin03:MKP Pogoń II Siedlce
-
18 sie11:00Kasztelan Sierpc30:MKS Ciechanów
-
18 sie16:00
-
18 sie17:00Mławianka Mława00:MKS Przasnysz
-
18 sie17:30Korona Ostrołęka12:KS Łomianki
-
25 sie11:00
-
25 sie11:00
-
25 sie13:00
-
25 sie14:30
-
25 sie17:00MKS Przasnysz12:Ząbkovia Ząbki
-
25 sie17:00MKS Ciechanów32:Mławianka Mława
-
25 sie17:00KS Łomianki31:Mazur Gostynin
-
29 sie17:00Wisła II Płock31:Korona Ostrołęka
-
01 wrz11:00Huragan Wołomin60:Drukarz Warszawa
-
01 wrz11:00Mazur Gostynin21:Wisła II Płock
-
01 wrz11:00Kasztelan Sierpc03:Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
-
01 wrz16:00Wkra Żuromin21:KS Łomianki
-
01 wrz16:00Mławianka Mława03:MKP Pogoń II Siedlce
-
01 wrz16:00
-
01 wrz17:00Korona Ostrołęka22:Hutnik Warszawa
-
01 wrz17:00
-
08 wrz11:00
-
08 wrz11:00
-
08 wrz11:00
-
08 wrz13:00
-
08 wrz16:00
-
08 wrz16:30
-
09 wrz11:00
-
09 wrz16:00
-
15 wrz11:00Korona Ostrołęka10:Drukarz Warszawa
-
15 wrz11:00Mazur Gostynin02:Huragan Wołomin
-
15 wrz11:00Mławianka Mława02:KS Łomianki
-
15 wrz14:00MKS Przasnysz61:MKS Ciechanów
-
15 wrz16:00Wkra Żuromin12:Hutnik Warszawa
-
15 wrz16:00Kasztelan Sierpc15:Wisła II Płock
-
15 wrz16:00
-
15 wrz16:30
-
22 wrz11:00Hutnik Warszawa31:Kasztelan Sierpc
-
22 wrz11:00Huragan Wołomin31:Wkra Żuromin
-
22 wrz13:00
-
22 wrz16:00
-
22 wrz16:00
-
22 wrz16:00Korona Ostrołęka10:Mazur Gostynin
-
23 wrz11:00
-
23 wrz11:00Wisła II Płock41:Mławianka Mława
-
29 wrz11:00
-
29 wrz11:00
-
29 wrz14:00MKS Przasnysz31:Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
-
29 wrz15:00Mazur Gostynin11:Drukarz Warszawa
-
29 wrz15:30Kasztelan Sierpc12:Huragan Wołomin
-
29 wrz16:00Wkra Żuromin10:Korona Ostrołęka
-
29 wrz16:00Mławianka Mława03:Hutnik Warszawa
-
29 wrz16:00MKS Ciechanów31:MKP Pogoń II Siedlce
-
06 paź11:00Ożarowianka Ożarów Mazowiecki20:MKS Ciechanów
-
06 paź11:00
-
06 paź11:00
-
06 paź15:00Drukarz Warszawa12:MKP Pogoń II Siedlce
-
06 paź15:00
-
06 paź15:30Korona Ostrołęka11:Kasztelan Sierpc
-
06 paź15:30Mazur Gostynin10:Wkra Żuromin
-
07 paź11:00
-
12 paź19:00
-
13 paź15:00Wkra Żuromin23:Drukarz Warszawa
-
13 paź15:00Kasztelan Sierpc02:Mazur Gostynin
-
13 paź15:00Mławianka Mława10:Korona Ostrołęka
-
13 paź15:00
-
13 paź15:00MKS Przasnysz00:Wisła II Płock
-
13 paź15:00MKS Ciechanów31:KS Łomianki
-
14 paź11:00
-
20 paź11:00
-
20 paź11:00
-
20 paź11:00
-
20 paź11:00Mazur Gostynin03:Mławianka Mława
-
20 paź13:00Drukarz Warszawa40:Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
-
20 paź15:00KS Łomianki00:MKP Pogoń II Siedlce
-
20 paź15:00Korona Ostrołęka31:Ząbkovia Ząbki
-
20 paź15:00Wkra Żuromin32:Kasztelan Sierpc
-
27 paź11:00Kasztelan Sierpc23:Drukarz Warszawa
-
27 paź13:00Mławianka Mława01:Wkra Żuromin
-
27 paź13:00
-
27 paź13:00Mazovia Mińsk Mazowiecki12:Korona Ostrołęka
-
27 paź13:00MKS Ciechanów00:Hutnik Warszawa
-
27 paź13:00Ożarowianka Ożarów Mazowiecki02:KS Łomianki
-
27 paź13:30MKS Przasnysz20:Huragan Wołomin
-
28 paź11:00
-
03 lis11:00
-
03 lis11:00
-
03 lis11:00Mazur Gostynin01:Mazovia Mińsk Mazowiecki
-
03 lis13:00Wkra Żuromin32:Ząbkovia Ząbki
-
03 lis13:30
-
03 lis13:30Korona Ostrołęka00:MKS Przasnysz
-
04 lis11:00Wisła II Płock00:Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
-
04 lis11:00Kasztelan Sierpc21:Mławianka Mława
-
10 lis13:00Mławianka Mława12:Drukarz Warszawa
-
10 lis13:00
-
10 lis13:00
-
10 lis13:00MKS Przasnysz10:Mazur Gostynin
-
10 lis13:00MKS Ciechanów02:Korona Ostrołęka
-
10 lis13:00Ożarowianka Ożarów Mazowiecki10:Hutnik Warszawa
-
10 lis13:00KS Łomianki21:Wisła II Płock
-
11 lis11:00
-
17 lis11:00
-
17 lis11:00
-
17 lis11:00MKS Ciechanów11:Mazur Gostynin
-
17 lis11:00
-
17 lis13:00KS Łomianki01:Hutnik Warszawa
-
17 lis13:00Wkra Żuromin14:MKS Przasnysz
-
17 lis13:00Ząbkovia Ząbki42:Mławianka Mława
-
18 lis19:00
-
23 mar11:00Mazur Gostynin21:MKP Pogoń II Siedlce
-
23 mar11:00
-
23 mar11:00
-
23 mar14:00Wkra Żuromin40:MKS Ciechanów
-
23 mar15:00Kasztelan Sierpc22:MKS Przasnysz
-
23 mar16:00
-
23 mar16:00
-
23 mar16:00Korona Ostrołęka40:Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
-
30 mar10:00
-
30 mar11:00Wisła II Płock45:Huragan Wołomin
-
30 mar11:00
-
30 mar12:00Ożarowianka Ożarów Mazowiecki00:Mazur Gostynin
-
30 mar12:00
-
30 mar14:00MKS Ciechanów05:Kasztelan Sierpc
-
30 mar15:00
-
30 mar16:00KS Łomianki01:Korona Ostrołęka
-
06 kwi11:00Mazur Gostynin12:KS Łomianki
-
06 kwi11:00
-
06 kwi14:00Korona Ostrołęka13:Wisła II Płock
-
06 kwi15:00
-
06 kwi16:00
-
06 kwi16:00
-
06 kwi16:00Mławianka Mława00:MKS Ciechanów
-
06 kwi16:00Kasztelan Sierpc00:MKP Pogoń II Siedlce
-
13 kwi11:00
-
13 kwi11:00
-
13 kwi11:00Wisła II Płock61:Mazur Gostynin
-
13 kwi11:00
-
13 kwi12:00
-
13 kwi13:00
-
13 kwi16:00
-
13 kwi16:00MKS Ciechanów03:Ząbkovia Ząbki
-
19 kwi16:00MKS Przasnysz10:Drukarz Warszawa
-
19 kwi17:00
-
19 kwi17:00Mławianka Mława30:Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
-
19 kwi17:00Kasztelan Sierpc00:KS Łomianki
-
19 kwi17:00Mazur Gostynin22:Hutnik Warszawa
-
19 kwi20:00
-
20 kwi11:00Korona Ostrołęka00:Huragan Wołomin
-
20 kwi13:00Wkra Żuromin31:Wisła II Płock
-
27 kwi11:00Drukarz Warszawa20:Korona Ostrołęka
-
27 kwi11:00
-
27 kwi11:00
-
27 kwi11:00
-
27 kwi16:00MKS Ciechanów04:MKS Przasnysz
-
27 kwi17:00KS Łomianki12:Mławianka Mława
-
27 kwi17:00Ożarowianka Ożarów Mazowiecki03:Ząbkovia Ząbki
-
28 kwi11:00Wisła II Płock30:Kasztelan Sierpc
-
01 maj13:00MKS Przasnysz21:MKP Pogoń II Siedlce
-
01 maj15:00Wkra Żuromin15:Huragan Wołomin
-
04 maj11:00
-
04 maj16:00
-
04 maj16:00Kasztelan Sierpc11:Hutnik Warszawa
-
04 maj17:00MKS Ciechanów07:Drukarz Warszawa
-
04 maj17:00
-
04 maj17:00
-
11 maj11:00
-
11 maj11:00
-
11 maj11:00
-
11 maj16:00
-
11 maj17:00Korona Ostrołęka12:Wkra Żuromin
-
11 maj17:00Ożarowianka Ożarów Mazowiecki04:MKS Przasnysz
-
12 maj11:00Wisła II Płock02:Ząbkovia Ząbki
-
12 maj17:30
-
15 maj17:00
-
15 maj17:00MKS Ciechanów41:Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
-
15 maj17:00
-
15 maj17:00Mławianka Mława05:Huragan Wołomin
-
15 maj17:00Kasztelan Sierpc22:Korona Ostrołęka
-
15 maj17:00Wkra Żuromin11:Mazur Gostynin
-
15 maj17:30
-
15 maj17:30
-
18 maj11:00
-
18 maj11:00Korona Ostrołęka13:Mławianka Mława
-
18 maj13:15Ożarowianka Ożarów Mazowiecki13:MKP Pogoń II Siedlce
-
18 maj14:00
-
18 maj17:00KS Łomianki71:MKS Ciechanów
-
19 maj11:00Wisła II Płock03:MKS Przasnysz
-
29 maj18:00
-
05 cze18:00
-
25 maj15:00
-
25 maj15:00
-
25 maj16:00Kasztelan Sierpc11:Wkra Żuromin
-
25 maj17:00Ożarowianka Ożarów Mazowiecki02:Drukarz Warszawa
-
25 maj17:00
-
25 maj17:00
-
25 maj17:00Mławianka Mława20:Mazur Gostynin
-
25 maj18:00
-
01 cze11:00
-
01 cze11:00
-
01 cze11:00
-
01 cze11:00Hutnik Warszawa81:MKS Ciechanów
-
01 cze11:00Wisła II Płock11:MKP Pogoń II Siedlce
-
01 cze17:00Wkra Żuromin40:Mławianka Mława
-
01 cze17:00
-
02 cze14:00
-
08 cze11:00
-
08 cze17:00KS Łomianki01:Drukarz Warszawa
-
08 cze17:00Ożarowianka Ożarów Mazowiecki07:Wisła II Płock
-
08 cze17:00MKS Ciechanów03:Huragan Wołomin(walkower)
-
08 cze17:00
-
08 cze17:00
-
08 cze17:00
-
08 cze17:00Mławianka Mława22:Kasztelan Sierpc
-
12 cze18:00Wisła II Płock01:KS Łomianki
-
15 cze17:00
-
15 cze17:00Kasztelan Sierpc13:Ząbkovia Ząbki
-
15 cze17:00
-
15 cze17:00
-
15 cze17:00Korona Ostrołęka11:MKS Ciechanów
-
15 cze17:00Huragan Wołomin30:MKP Pogoń II Siedlce
-
15 cze17:00