Dolnośląskie | Klasa A | Wałbrzych II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
83
43.92 %
Zwycięstwa gości
67
35.45 %
Remisy
39
20.63 %

Bramki

Gospodarzy
436
średnia: 2.31
Gości
358
średnia: 1.89

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.76%
9 z 189
0.5
95.24%
180 z 189
10.58%
20 z 189
1.5
89.42%
169 z 189
26.98%
51 z 189
2.5
73.02%
138 z 189
46.03%
87 z 189
3.5
53.97%
102 z 189
62.96%
119 z 189
4.5
37.04%
70 z 189
74.6%
141 z 189
5.5
25.4%
48 z 189

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 15 7.94 %
2:2 11 5.82 %
1:2 11 5.82 %
2:1 10 5.29 %
0:0 9 4.76 %
0:2 9 4.76 %
3:0 9 4.76 %
3:1 8 4.23 %
4:1 8 4.23 %
0:1 7 3.7 %
2:0 7 3.7 %
3:2 6 3.17 %
1:3 6 3.17 %
0:3 6 3.17 %
3:3 4 2.12 %
1:0 4 2.12 %
5:2 4 2.12 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 4 2.12 %
2:4 3 1.59 %
1:4 3 1.59 %
0:4 3 1.59 %
2:6 3 1.59 %
6:2 3 1.59 %
2:3 2 1.06 %
4:2 2 1.06 %
3:6 2 1.06 %
1:5 2 1.06 %
5:1 2 1.06 %
5:0 2 1.06 %
0:6 2 1.06 %
7:1 2 1.06 %
11:0 2 1.06 %
4:3 1 0.53 %
5:4 1 0.53 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:6 1 0.53 %
3:5 1 0.53 %
5:3 1 0.53 %
4:6 1 0.53 %
2:5 1 0.53 %
7:3 1 0.53 %
0:5 1 0.53 %
6:0 1 0.53 %
2:8 1 0.53 %
0:7 1 0.53 %
7:0 1 0.53 %
8:1 1 0.53 %
9:2 1 0.53 %
9:1 1 0.53 %
10:0 1 0.53 %
0:13 1 0.53 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    70
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    32
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    22%
  • 15
    17:00
    Koliber Uciechów
    1
    3
    :
    Bielawianka II Bielawa
  • 15
    17:00
    LKS Marcinowice
    1
    1
    :
    Czarni Sieniawka
  • 15
    17:15
    Sudety Kątki
    1
    3
    :
    Delta Słupice
  • 15
    17:30
    Zryw Gola Świdnicka
    0
    4
    :
    Kłos Lutomia
  • 16
    17:00
    Zieloni Łagiewniki
    7
    1
    :
    STEP Tąpadła-Wiry
  • 16
    17:00
    Wierzbianka Wierzbna
    2
    2
    :
    Boxmet Piskorzów
  • 22
    16:00
    Boxmet Piskorzów
    1
    0
    :
    Koliber Uciechów
  • 22
    17:00
    Polonia Ząbkowice Śląskie
    1
    4
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 23
    12:00
    Bielawianka II Bielawa
    9
    1
    :
    Sudety Kątki
  • 23
    17:00
    STEP Tąpadła-Wiry
    4
    0
    :
    Czarni Sieniawka
  • 23
    17:00
    Zieloni Łagiewniki
    0
    2
    :
    Wierzbianka Wierzbna
  • 23
    18:00
    Delta Słupice
    4
    2
    :
    Zryw Gola Świdnicka
  • 29
    17:00
    Piławianka Piława Górna
    1
    1
    :
    Kłos Lutomia
  • 29
    17:00
    LKS Marcinowice
    2
    0
    :
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 30
    11:00
    Sudety Kątki
    0
    4
    :
    Boxmet Piskorzów
  • 30
    11:00
    Zryw Gola Świdnicka
    1
    3
    :
    Bielawianka II Bielawa
  • 30
    12:00
    Koliber Uciechów
    0
    1
    :
    Zieloni Łagiewniki
  • 30
    17:00
    Wierzbianka Wierzbna
    1
    1
    :
    STEP Tąpadła-Wiry
  • 05
    16:00
    Polonia Ząbkowice Śląskie
    1
    2
    :
    Czarni Sieniawka
  • 05
    16:00
    Kłos Lutomia
    4
    1
    :
    LKS Marcinowice
  • 05
    17:00
    Delta Słupice
    3
    2
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 06
    11:00
    Boxmet Piskorzów
    0
    2
    :
    Zryw Gola Świdnicka
  • 06
    16:00
    Zieloni Łagiewniki
    7
    0
    :
    Sudety Kątki
  • 06
    16:00
    Wierzbianka Wierzbna
    1
    2
    :
    Koliber Uciechów
  • 12
    16:00
    Piławianka Piława Górna
    2
    2
    :
    Bielawianka II Bielawa
  • 12
    16:00
    LKS Marcinowice
    0
    4
    :
    Delta Słupice
  • 12
    16:00
    Czarni Sieniawka
    1
    1
    :
    Kłos Lutomia
  • 13
    11:00
    Sudety Kątki
    0
    6
    :
    Wierzbianka Wierzbna
  • 13
    11:00
    Zryw Gola Świdnicka
    1
    2
    :
    Zieloni Łagiewniki
  • 13
    12:00
    Koliber Uciechów
    0
    0
    :
    STEP Tąpadła-Wiry
  • 20
    11:00
    Boxmet Piskorzów
    1
    2
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 20
    12:00
    Bielawianka II Bielawa
    4
    1
    :
    LKS Marcinowice
  • 20
    12:00
    Koliber Uciechów
    0
    2
    :
    Sudety Kątki
  • 20
    16:00
    STEP Tąpadła-Wiry
    3
    3
    :
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 20
    16:00
    Delta Słupice
    3
    0
    :
    Czarni Sieniawka
  • 20
    16:00
    Wierzbianka Wierzbna
    2
    5
    :
    Zryw Gola Świdnicka
  • 26
    16:00
    Sudety Kątki
    4
    6
    :
    STEP Tąpadła-Wiry
  • 26
    16:00
    Piławianka Piława Górna
    1
    3
    :
    Zieloni Łagiewniki
  • 26
    16:00
    LKS Marcinowice
    4
    0
    :
    Boxmet Piskorzów
  • 26
    16:00
    Czarni Sieniawka
    0
    6
    :
    Bielawianka II Bielawa
  • 26
    16:00
    Polonia Ząbkowice Śląskie
    2
    2
    :
    Kłos Lutomia
  • 27
    11:00
    Zryw Gola Świdnicka
    3
    3
    :
    Koliber Uciechów
  • 03
    16:00
    Boxmet Piskorzów
    1
    2
    :
    Czarni Sieniawka
  • 04
    11:00
    Sudety Kątki
    3
    6
    :
    Zryw Gola Świdnicka
  • 04
    12:00
    Delta Słupice
    5
    4
    :
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 04
    15:00
    STEP Tąpadła-Wiry
    0
    0
    :
    Kłos Lutomia
  • 04
    15:00
    Zieloni Łagiewniki
    3
    2
    :
    LKS Marcinowice
  • 04
    15:00
    Wierzbianka Wierzbna
    1
    1
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 17
    15:00
    Boxmet Piskorzów
    1
    3
    :
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 17
    15:00
    Sudety Kątki
    0
    2
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 18
    12:00
    Bielawianka II Bielawa
    5
    2
    :
    Kłos Lutomia
  • 18
    12:00
    Koliber Uciechów
    5
    1
    :
    LKS Marcinowice
  • 18
    15:00
    STEP Tąpadła-Wiry
    3
    0
    :
    Delta Słupice
  • 18
    15:00
    Wierzbianka Wierzbna
    5
    2
    :
    Czarni Sieniawka
  • 24
    14:00
    Piławianka Piława Górna
    0
    1
    :
    Zryw Gola Świdnicka
  • 24
    15:00
    LKS Marcinowice
    7
    1
    :
    Sudety Kątki
  • 24
    15:00
    Polonia Ząbkowice Śląskie
    2
    4
    :
    Zieloni Łagiewniki
  • 25
    11:00
    Czarni Sieniawka
    0
    3
    :
    Koliber Uciechów
  • 25
    14:00
    Kłos Lutomia
    1
    2
    :
    Boxmet Piskorzów
  • 25
    14:00
    Delta Słupice
    0
    1
    :
    Bielawianka II Bielawa
  • 22
    11:00
    Sudety Kątki
    3
    3
    :
    Czarni Sieniawka
  • 22
    11:00
    Zryw Gola Świdnicka
    3
    1
    :
    LKS Marcinowice
  • 22
    12:00
    Boxmet Piskorzów
    2
    2
    :
    Delta Słupice
  • 22
    13:30
    STEP Tąpadła-Wiry
    0
    13
    :
    Bielawianka II Bielawa
  • 22
    13:30
    Zieloni Łagiewniki
    0
    0
    :
    Kłos Lutomia
  • 22
    13:30
    Wierzbianka Wierzbna
    2
    0
    :
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 08
    12:00
    Czarni Sieniawka
    2
    2
    :
    Zryw Gola Świdnicka
  • 08
    12:00
    Bielawianka II Bielawa
    4
    0
    :
    Boxmet Piskorzów
  • 08
    13:30
    Piławianka Piława Górna
    6
    2
    :
    STEP Tąpadła-Wiry
  • 08
    13:30
    Polonia Ząbkowice Śląskie
    0
    3
    :
    Koliber Uciechów
  • 08
    13:30
    Kłos Lutomia
    5
    2
    :
    Wierzbianka Wierzbna
  • 08
    13:30
    Delta Słupice
    3
    1
    :
    Zieloni Łagiewniki
  • 11
    13:30
    STEP Tąpadła-Wiry
    4
    2
    :
    Boxmet Piskorzów
  • 11
    13:30
    Zieloni Łagiewniki
    0
    7
    :
    Bielawianka II Bielawa
  • 11
    13:30
    Wierzbianka Wierzbna
    2
    1
    :
    Delta Słupice
  • 11
    13:30
    Koliber Uciechów
    1
    1
    :
    Kłos Lutomia
  • 11
    13:30
    Sudety Kątki
    3
    5
    :
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 11
    13:30
    Piławianka Piława Górna
    0
    0
    :
    LKS Marcinowice
  • 15
    11:45
    Czarni Sieniawka
    0
    2
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 15
    13:30
    LKS Marcinowice
    3
    2
    :
    STEP Tąpadła-Wiry
  • 15
    13:30
    Polonia Ząbkowice Śląskie
    2
    1
    :
    Zryw Gola Świdnicka
  • 15
    13:30
    Kłos Lutomia
    5
    1
    :
    Sudety Kątki
  • 15
    13:30
    Delta Słupice
    3
    0
    :
    Koliber Uciechów
  • 15
    13:30
    Bielawianka II Bielawa
    8
    1
    :
    Wierzbianka Wierzbna
  • 15
    13:30
    Boxmet Piskorzów
    4
    1
    :
    Zieloni Łagiewniki
  • 24
    16:00
    Czarni Sieniawka
    1
    0
    :
    LKS Marcinowice
  • 24
    17:00
    Kłos Lutomia
    3
    1
    :
    Zryw Gola Świdnicka
  • 25
    11:00
    Boxmet Piskorzów
    2
    8
    :
    Wierzbianka Wierzbna
  • 25
    17:00
    STEP Tąpadła-Wiry
    1
    2
    :
    Zieloni Łagiewniki
  • 25
    17:00
    Bielawianka II Bielawa
    5
    0
    :
    Koliber Uciechów
  • 25
    17:00
    Delta Słupice
    2
    1
    :
    Sudety Kątki
  • 01
    12:00
    Zryw Gola Świdnicka
    1
    1
    :
    Delta Słupice
  • 01
    14:00
    Czarni Sieniawka
    2
    3
    :
    STEP Tąpadła-Wiry
  • 01
    17:00
    Piławianka Piława Górna
    2
    1
    :
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 01
    17:00
    Sudety Kątki
    2
    4
    :
    Bielawianka II Bielawa
  • 01
    17:00
    Koliber Uciechów
    0
    1
    :
    Boxmet Piskorzów
  • 01
    17:00
    Wierzbianka Wierzbna
    0
    3
    :
    Zieloni Łagiewniki
  • 08
    16:00
    Czarni Sieniawka
    2
    1
    :
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 08
    17:00
    LKS Marcinowice
    1
    2
    :
    Kłos Lutomia
  • 09
    11:00
    Zryw Gola Świdnicka
    0
    2
    :
    Boxmet Piskorzów
  • 09
    12:00
    Koliber Uciechów
    1
    2
    :
    Wierzbianka Wierzbna
  • 09
    17:00
    Piławianka Piława Górna
    1
    1
    :
    Delta Słupice
  • 09
    17:00
    Sudety Kątki
    1
    5
    :
    Zieloni Łagiewniki
  • 15
    17:00
    Zieloni Łagiewniki
    0
    3
    :
    Zryw Gola Świdnicka
  • 15
    17:00
    Kłos Lutomia
    0
    1
    :
    Czarni Sieniawka
  • 16
    17:00
    STEP Tąpadła-Wiry
    3
    2
    :
    Koliber Uciechów
  • 16
    17:00
    Wierzbianka Wierzbna
    2
    4
    :
    Sudety Kątki
  • 16
    17:00
    Bielawianka II Bielawa
    4
    3
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 16
    17:00
    Delta Słupice
    5
    6
    :
    LKS Marcinowice
  • 22
    16:00
    Czarni Sieniawka
    3
    0
    :
    Delta Słupice
  • 22
    17:00
    Polonia Ząbkowice Śląskie
    9
    2
    :
    STEP Tąpadła-Wiry
  • 22
    17:00
    LKS Marcinowice
    4
    1
    :
    Bielawianka II Bielawa
  • 22
    17:00
    Piławianka Piława Górna
    1
    1
    :
    Boxmet Piskorzów
  • 23
    11:00
    Zryw Gola Świdnicka
    3
    3
    :
    Wierzbianka Wierzbna
  • 23
    11:00
    Sudety Kątki
    2
    6
    :
    Koliber Uciechów
  • 29
    17:00
    Kłos Lutomia
    1
    1
    :
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 30
    11:00
    Boxmet Piskorzów
    2
    1
    :
    LKS Marcinowice
  • 30
    12:00
    Koliber Uciechów
    2
    2
    :
    Zryw Gola Świdnicka
  • 30
    12:00
    Bielawianka II Bielawa
    2
    1
    :
    Czarni Sieniawka
  • 30
    17:00
    STEP Tąpadła-Wiry
    6
    0
    :
    Sudety Kątki
  • 30
    17:00
    Zieloni Łagiewniki
    2
    2
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 03
    11:00
    Zryw Gola Świdnicka
    5
    3
    :
    Sudety Kątki
  • 03
    12:00
    Czarni Sieniawka
    1
    1
    :
    Boxmet Piskorzów
  • 03
    17:00
    Kłos Lutomia
    1
    2
    :
    STEP Tąpadła-Wiry
  • 03
    17:00
    Polonia Ząbkowice Śląskie
    3
    1
    :
    Delta Słupice
  • 03
    17:00
    LKS Marcinowice
    0
    1
    :
    Zieloni Łagiewniki
  • 03
    17:00
    Piławianka Piława Górna
    1
    1
    :
    Wierzbianka Wierzbna
  • 06
    12:00
    Koliber Uciechów
    3
    2
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 06
    12:00
    Bielawianka II Bielawa
    7
    3
    :
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 06
    17:00
    STEP Tąpadła-Wiry
    2
    0
    :
    Zryw Gola Świdnicka
  • 06
    17:00
    Wierzbianka Wierzbna
    0
    0
    :
    LKS Marcinowice
  • 06
    17:00
    Zieloni Łagiewniki
    2
    0
    :
    Czarni Sieniawka
  • 06
    17:00
    Delta Słupice
    0
    0
    :
    Kłos Lutomia
  • 12
    16:00
    Czarni Sieniawka
    3
    0
    :
    Wierzbianka Wierzbna
  • 12
    17:00
    Kłos Lutomia
    2
    6
    :
    Bielawianka II Bielawa
  • 12
    17:00
    LKS Marcinowice
    4
    0
    :
    Koliber Uciechów
  • 12
    17:00
    Piławianka Piława Górna
    3
    1
    :
    Sudety Kątki
  • 13
    17:00
    Delta Słupice
    1
    0
    :
    STEP Tąpadła-Wiry
  • 13
    17:30
    Polonia Ząbkowice Śląskie
    3
    1
    :
    Boxmet Piskorzów
  • 20
    17:00
    Zryw Gola Świdnicka
    1
    4
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 20
    17:00
    Sudety Kątki
    6
    2
    :
    LKS Marcinowice
  • 20
    17:00
    Koliber Uciechów
    2
    1
    :
    Czarni Sieniawka
  • 20
    17:00
    Zieloni Łagiewniki
    0
    2
    :
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 20
    17:00
    Boxmet Piskorzów
    2
    2
    :
    Kłos Lutomia
  • 20
    17:00
    Bielawianka II Bielawa
    0
    0
    :
    Delta Słupice
  • 26
    17:00
    Kłos Lutomia
    1
    1
    :
    Zieloni Łagiewniki
  • 27
    12:00
    Czarni Sieniawka
    4
    1
    :
    Sudety Kątki
  • 27
    17:00
    Bielawianka II Bielawa
    5
    0
    :
    STEP Tąpadła-Wiry
  • 27
    17:00
    Delta Słupice
    3
    0
    :
    Boxmet Piskorzów
  • 27
    17:00
    Polonia Ząbkowice Śląskie
    1
    2
    :
    Wierzbianka Wierzbna
  • 27
    17:00
    LKS Marcinowice
    3
    1
    :
    Zryw Gola Świdnicka
  • 06
    11:00
    Zryw Gola Świdnicka
    odwołany
    Czarni Sieniawka
  • 06
    17:00
    STEP Tąpadła-Wiry
    odwołany
    Piławianka Piława Górna
  • 06
    17:00
    Darbor Bolesławice
    odwołany
    LKS Marcinowice
  • 06
    17:00
    Koliber Uciechów
    odwołany
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 06
    17:00
    Wierzbianka Wierzbna
    odwołany
    Kłos Lutomia
  • 06
    17:00
    Zieloni Łagiewniki
    odwołany
    Delta Słupice
  • 06
    17:00
    Boxmet Piskorzów
    odwołany
    Bielawianka II Bielawa
  • 13
    17:00
    Boxmet Piskorzów
    odwołany
    STEP Tąpadła-Wiry
  • 13
    17:00
    Bielawianka II Bielawa
    odwołany
    Zieloni Łagiewniki
  • 13
    17:00
    Delta Słupice
    odwołany
    Wierzbianka Wierzbna
  • 13
    17:00
    Kłos Lutomia
    odwołany
    Koliber Uciechów
  • 13
    17:00
    Polonia Ząbkowice Śląskie
    odwołany
    Sudety Kątki
  • 13
    17:00
    Czarni Sieniawka
    odwołany
    Darbor Bolesławice
  • 13
    17:00
    LKS Marcinowice
    odwołany
    Piławianka Piława Górna
  • 20
    17:00
    STEP Tąpadła-Wiry
    odwołany
    LKS Marcinowice
  • 20
    17:00
    Piławianka Piława Górna
    odwołany
    Czarni Sieniawka
  • 20
    17:00
    Zryw Gola Świdnicka
    odwołany
    Polonia Ząbkowice Śląskie
  • 20
    17:00
    Sudety Kątki
    odwołany
    Kłos Lutomia
  • 20
    17:00
    Koliber Uciechów
    odwołany
    Delta Słupice
  • 20
    17:00
    Wierzbianka Wierzbna
    odwołany
    Bielawianka II Bielawa
  • 20
    17:00
    Zieloni Łagiewniki
    odwołany
    Boxmet Piskorzów