Dolnośląskie | Klasa A | Wrocław III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
90
43.27 %
Zwycięstwa gości
85
40.87 %
Remisy
33
15.87 %

Bramki

Gospodarzy
434
średnia: 2.09
Gości
392
średnia: 1.88

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.96%
2 z 208
0.5
99.04%
206 z 208
10.1%
21 z 208
1.5
89.9%
187 z 208
25%
52 z 208
2.5
75%
156 z 208
44.71%
93 z 208
3.5
55.29%
115 z 208
63.46%
132 z 208
4.5
36.54%
76 z 208
81.25%
169 z 208
5.5
18.75%
39 z 208

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 20 9.62 %
1:1 15 7.21 %
1:0 12 5.77 %
2:3 12 5.77 %
2:0 12 5.77 %
2:2 11 5.29 %
1:3 11 5.29 %
3:0 11 5.29 %
3:2 9 4.33 %
0:1 7 3.37 %
2:1 7 3.37 %
3:1 6 2.88 %
4:1 6 2.88 %
0:4 6 2.88 %
1:4 5 2.4 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 5 2.4 %
3:3 4 1.92 %
0:2 4 1.92 %
5:1 4 1.92 %
1:5 4 1.92 %
5:0 4 1.92 %
0:3 3 1.44 %
0:0 2 0.96 %
4:3 2 0.96 %
2:4 2 0.96 %
2:5 2 0.96 %
6:3 2 0.96 %
6:1 2 0.96 %
7:1 2 0.96 %
8:0 2 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.48 %
3:4 1 0.48 %
4:2 1 0.48 %
3:6 1 0.48 %
6:2 1 0.48 %
2:6 1 0.48 %
0:5 1 0.48 %
6:0 1 0.48 %
1:7 1 0.48 %
7:0 1 0.48 %
0:7 1 0.48 %
1:8 1 0.48 %
2:10 1 0.48 %
0:10 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    73
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    51
    29%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    33
    19%
  • 15
    16:00
    Polonia Wrocław
    4
    0
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 15
    17:00
    Widawa Stradomia
    1
    3
    :
    Burza Bystrzyca
  • 15
    17:00
    Polonia Miłoszyce
    2
    2
    :
    Długołęka 2000
  • 15
    17:00
    Wratislavia Wrocław
    1
    2
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 16
    11:00
    Czarni Chrząstawa
    2
    1
    :
    Widawa Kiełczów
  • 16
    12:00
    Sparta Wrocław
    1
    8
    :
    Pogoń Syców
  • 16
    13:00
    Piast Nadolice
    4
    1
    :
    Brochów Wrocław
  • 16
    17:00
    Widawa Bierutów
    2
    0
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 22
    14:00
    Długołęka 2000
    5
    1
    :
    Sparta Wrocław
  • 22
    17:00
    Brochów Wrocław
    0
    4
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 22
    17:00
    Dąb Dobroszyce
    0
    3
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 22
    17:00
    Widawa Stradomia
    3
    0
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 23
    11:00
    Burza Bystrzyca
    1
    4
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 23
    11:00
    Pogoń Syców
    2
    2
    :
    Piast Nadolice
  • 23
    11:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    1
    2
    :
    Polonia Wrocław
  • 23
    11:00
    Widawa Kiełczów
    1
    5
    :
    Widawa Bierutów
  • 29
    15:00
    Wratislavia Wrocław
    3
    1
    :
    Pogoń Syców
  • 29
    16:00
    Polonia Wrocław
    2
    2
    :
    Widawa Kiełczów
  • 29
    16:00
    Lotnik Twardogóra
    5
    1
    :
    Brochów Wrocław
  • 29
    17:00
    Polonia Miłoszyce
    1
    1
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 30
    11:00
    Czarni Chrząstawa
    1
    0
    :
    Burza Bystrzyca
  • 30
    12:30
    Sparta Wrocław
    1
    2
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 30
    13:00
    Piast Nadolice
    1
    2
    :
    Długołęka 2000
  • 30
    17:00
    Widawa Bierutów
    8
    0
    :
    Widawa Stradomia
  • 05
    16:00
    Długołęka 2000
    1
    5
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 05
    16:00
    Dąb Dobroszyce
    2
    2
    :
    Piast Nadolice
  • 06
    11:00
    Burza Bystrzyca
    1
    4
    :
    Brochów Wrocław
  • 06
    11:00
    Pogoń Syców
    2
    0
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 06
    11:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    4
    4
    :
    Sparta Wrocław
  • 06
    11:00
    Widawa Kiełczów
    1
    3
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 06
    11:00
    Czarni Chrząstawa
    3
    1
    :
    Widawa Bierutów
  • 06
    16:00
    Widawa Stradomia
    0
    3
    :
    Polonia Wrocław
  • 12
    16:00
    Polonia Wrocław
    6
    3
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 12
    16:00
    Polonia Miłoszyce
    4
    2
    :
    Widawa Stradomia
  • 12
    16:00
    Piast Nadolice
    4
    0
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 12
    16:00
    Wratislavia Wrocław
    3
    0
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 12
    16:00
    Brochów Wrocław
    0
    2
    :
    Pogoń Syców
  • 13
    12:00
    Sparta Wrocław
    2
    3
    :
    Widawa Kiełczów
  • 13
    16:00
    Widawa Bierutów
    1
    0
    :
    Burza Bystrzyca
  • 13
    16:00
    Lotnik Twardogóra
    3
    3
    :
    Długołęka 2000
  • 19
    16:00
    Długołęka 2000
    4
    3
    :
    Brochów Wrocław
  • 19
    16:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    1
    2
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 20
    11:00
    Czarni Chrząstawa
    3
    6
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 20
    12:00
    Burza Bystrzyca
    3
    1
    :
    Pogoń Syców
  • 20
    16:00
    Widawa Kiełczów
    1
    2
    :
    Piast Nadolice
  • 20
    16:00
    Widawa Stradomia
    2
    2
    :
    Sparta Wrocław
  • 20
    16:00
    Widawa Bierutów
    1
    0
    :
    Polonia Wrocław
  • 22
    16:00
    Dąb Dobroszyce
    1
    2
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 26
    15:00
    Wratislavia Wrocław
    6
    1
    :
    Widawa Kiełczów
  • 26
    15:00
    Lotnik Twardogóra
    2
    3
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 26
    15:00
    Brochów Wrocław
    2
    3
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 26
    16:00
    Polonia Wrocław
    2
    0
    :
    Burza Bystrzyca
  • 26
    16:00
    Polonia Miłoszyce
    1
    4
    :
    Widawa Bierutów
  • 26
    16:30
    Pogoń Syców
    1
    3
    :
    Długołęka 2000
  • 27
    12:00
    Sparta Wrocław
    2
    0
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 27
    13:00
    Piast Nadolice
    3
    0
    :
    Widawa Stradomia
  • 03
    15:00
    Dąb Dobroszyce
    1
    0
    :
    Pogoń Syców
  • 03
    15:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    2
    2
    :
    Brochów Wrocław
  • 03
    16:00
    Polonia Wrocław
    2
    2
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 04
    11:00
    Burza Bystrzyca
    1
    2
    :
    Długołęka 2000
  • 04
    11:00
    Widawa Kiełczów
    1
    5
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 04
    11:00
    Czarni Chrząstawa
    1
    2
    :
    Piast Nadolice
  • 04
    15:00
    Widawa Stradomia
    2
    10
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 04
    15:00
    Widawa Bierutów
    2
    1
    :
    Sparta Wrocław
  • 10
    15:00
    Piast Nadolice
    1
    0
    :
    Widawa Bierutów
  • 10
    15:00
    Wratislavia Wrocław
    5
    0
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 10
    15:00
    Brochów Wrocław
    1
    2
    :
    Widawa Kiełczów
  • 10
    16:00
    Polonia Miłoszyce
    2
    1
    :
    Burza Bystrzyca
  • 11
    11:00
    Pogoń Syców
    4
    1
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 11
    12:00
    Sparta Wrocław
    1
    0
    :
    Polonia Wrocław
  • 11
    13:00
    Lotnik Twardogóra
    2
    2
    :
    Widawa Stradomia
  • 25
    20:45
    Długołęka 2000
    1
    2
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 17
    15:00
    Burza Bystrzyca
    1
    1
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 17
    15:00
    Polonia Miłoszyce
    0
    0
    :
    Sparta Wrocław
  • 17
    16:30
    Polonia Wrocław
    3
    0
    :
    Piast Nadolice
  • 18
    11:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    3
    3
    :
    Długołęka 2000
  • 18
    11:00
    Widawa Kiełczów
    1
    3
    :
    Pogoń Syców
  • 18
    14:00
    Czarni Chrząstawa
    5
    1
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 18
    15:00
    Widawa Stradomia
    0
    2
    :
    Brochów Wrocław
  • 18
    15:00
    Widawa Bierutów
    3
    2
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 24
    15:00
    Piast Nadolice
    0
    1
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 25
    11:00
    Brochów Wrocław
    1
    1
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 25
    11:00
    Pogoń Syców
    2
    0
    :
    Widawa Stradomia
  • 25
    12:00
    Sparta Wrocław
    2
    0
    :
    Burza Bystrzyca
  • 25
    12:00
    Wratislavia Wrocław
    3
    4
    :
    Polonia Wrocław
  • 21
    13:00
    Długołęka 2000
    2
    3
    :
    Widawa Kiełczów
  • 21
    13:00
    Dąb Dobroszyce
    2
    0
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 22
    12:00
    Lotnik Twardogóra
    3
    2
    :
    Widawa Bierutów
  • 31
    12:00
    Widawa Kiełczów
    1
    3
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 31
    13:30
    Widawa Stradomia
    1
    1
    :
    Długołęka 2000
  • 31
    13:30
    Widawa Bierutów
    2
    0
    :
    Brochów Wrocław
  • 31
    13:30
    Polonia Miłoszyce
    3
    2
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 31
    13:30
    Sparta Wrocław
    4
    1
    :
    Piast Nadolice
  • 31
    14:00
    Czarni Chrząstawa
    0
    2
    :
    Pogoń Syców
  • 31
    15:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    2
    0
    :
    Burza Bystrzyca
  • 29
    11:00
    Polonia Wrocław
    5
    0
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 07
    13:30
    Długołęka 2000
    1
    3
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 07
    13:30
    Dąb Dobroszyce
    3
    0
    :
    Widawa Stradomia
  • 07
    19:45
    Wratislavia Wrocław
    4
    3
    :
    Sparta Wrocław
  • 08
    11:00
    Pogoń Syców
    2
    3
    :
    Widawa Bierutów
  • 08
    11:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    3
    1
    :
    Widawa Kiełczów
  • 08
    13:00
    Piast Nadolice
    5
    1
    :
    Burza Bystrzyca
  • 08
    13:00
    Lotnik Twardogóra
    3
    2
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 08
    18:00
    Brochów Wrocław
    0
    3
    :
    Polonia Wrocław
  • 11
    13:30
    Burza Bystrzyca
    1
    0
    :
    Widawa Kiełczów
  • 11
    13:30
    Widawa Stradomia
    1
    1
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 11
    13:30
    Czarni Chrząstawa
    3
    2
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 11
    13:30
    Widawa Bierutów
    4
    1
    :
    Długołęka 2000
  • 11
    13:30
    Polonia Miłoszyce
    2
    1
    :
    Brochów Wrocław
  • 11
    13:30
    Sparta Wrocław
    1
    4
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 11
    13:30
    Piast Nadolice
    0
    4
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 11
    16:00
    Polonia Wrocław
    4
    0
    :
    Pogoń Syców
  • 14
    13:30
    Wratislavia Wrocław
    5
    0
    :
    Burza Bystrzyca
  • 14
    13:30
    Długołęka 2000
    1
    2
    :
    Polonia Wrocław
  • 14
    13:30
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    1
    1
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 15
    11:00
    Pogoń Syców
    1
    2
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 15
    11:00
    Widawa Kiełczów
    1
    2
    :
    Widawa Stradomia
  • 15
    12:00
    Dąb Dobroszyce
    1
    2
    :
    Widawa Bierutów
  • 15
    13:00
    Lotnik Twardogóra
    1
    0
    :
    Piast Nadolice
  • 15
    13:00
    Brochów Wrocław
    1
    1
    :
    Sparta Wrocław
  • 24
    17:00
    Brochów Wrocław
    1
    0
    :
    Piast Nadolice
  • 24
    17:00
    Lotnik Twardogóra
    1
    3
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 25
    11:00
    Widawa Kiełczów
    1
    2
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 25
    11:00
    Pogoń Syców
    3
    0
    :
    Sparta Wrocław
  • 25
    15:00
    Burza Bystrzyca
    1
    1
    :
    Widawa Stradomia
  • 25
    15:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    1
    5
    :
    Widawa Bierutów
  • 25
    15:00
    Dąb Dobroszyce
    3
    2
    :
    Polonia Wrocław
  • 25
    15:00
    Długołęka 2000
    2
    5
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 01
    11:00
    Polonia Miłoszyce
    2
    1
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 01
    15:00
    Lotnik Twardogóra
    4
    1
    :
    Burza Bystrzyca
  • 01
    15:00
    Wratislavia Wrocław
    6
    2
    :
    Brochów Wrocław
  • 01
    15:00
    Sparta Wrocław
    0
    7
    :
    Długołęka 2000
  • 01
    15:00
    Polonia Wrocław
    3
    0
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 01
    15:00
    Widawa Bierutów
    7
    1
    :
    Widawa Kiełczów
  • 01
    15:00
    Czarni Chrząstawa
    0
    1
    :
    Widawa Stradomia
  • 01
    16:00
    Piast Nadolice
    1
    2
    :
    Pogoń Syców
  • 03
    13:00
    Burza Bystrzyca
    1
    3
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 03
    17:00
    Brochów Wrocław
    2
    6
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 03
    18:00
    Widawa Stradomia
    0
    4
    :
    Widawa Bierutów
  • 03
    18:00
    Widawa Kiełczów
    1
    1
    :
    Polonia Wrocław
  • 03
    18:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    2
    5
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 03
    18:00
    Dąb Dobroszyce
    1
    0
    :
    Sparta Wrocław
  • 03
    18:00
    Długołęka 2000
    2
    0
    :
    Piast Nadolice
  • 03
    18:00
    Pogoń Syców
    0
    1
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 08
    16:00
    Polonia Wrocław
    4
    1
    :
    Widawa Stradomia
  • 08
    17:00
    Brochów Wrocław
    0
    1
    :
    Burza Bystrzyca
  • 08
    17:00
    Lotnik Twardogóra
    3
    2
    :
    Pogoń Syców
  • 08
    17:00
    Polonia Miłoszyce
    2
    3
    :
    Widawa Kiełczów
  • 08
    18:00
    Wratislavia Wrocław
    8
    0
    :
    Długołęka 2000
  • 08
    18:00
    Piast Nadolice
    0
    1
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 09
    12:00
    Sparta Wrocław
    6
    1
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 09
    15:00
    Widawa Bierutów
    3
    0
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 15
    15:00
    Długołęka 2000
    2
    3
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 15
    16:00
    Burza Bystrzyca
    1
    3
    :
    Widawa Bierutów
  • 16
    11:00
    Czarni Chrząstawa
    1
    7
    :
    Polonia Wrocław
  • 16
    11:00
    Pogoń Syców
    1
    2
    :
    Brochów Wrocław
  • 16
    12:00
    Widawa Kiełczów
    4
    0
    :
    Sparta Wrocław
  • 16
    15:00
    Widawa Stradomia
    1
    2
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 16
    15:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    0
    4
    :
    Piast Nadolice
  • 16
    17:30
    Dąb Dobroszyce
    1
    0
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 22
    16:00
    Sparta Wrocław
    7
    1
    :
    Widawa Stradomia
  • 22
    16:00
    Polonia Wrocław
    2
    0
    :
    Widawa Bierutów
  • 22
    17:00
    Brochów Wrocław
    3
    3
    :
    Długołęka 2000
  • 22
    17:00
    Lotnik Twardogóra
    1
    1
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 22
    18:00
    Wratislavia Wrocław
    3
    0
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 22
    18:00
    Polonia Miłoszyce
    0
    1
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 23
    11:00
    Pogoń Syców
    3
    1
    :
    Burza Bystrzyca
  • 23
    17:00
    Piast Nadolice
    3
    1
    :
    Widawa Kiełczów
  • 29
    15:00
    Dąb Dobroszyce
    0
    2
    :
    Brochów Wrocław
  • 29
    15:00
    Długołęka 2000
    1
    3
    :
    Pogoń Syców
  • 29
    17:00
    Widawa Kiełczów
    1
    3
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 30
    12:00
    Burza Bystrzyca
    2
    4
    :
    Polonia Wrocław
  • 30
    15:00
    Widawa Bierutów
    2
    4
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 30
    15:00
    Widawa Stradomia
    0
    5
    :
    Piast Nadolice
  • 30
    17:00
    Czarni Chrząstawa
    2
    2
    :
    Sparta Wrocław
  • 30
    17:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    2
    3
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 03
    11:00
    Długołęka 2000
    0
    1
    :
    Burza Bystrzyca
  • 03
    15:00
    Pogoń Syców
    1
    1
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 03
    15:00
    Brochów Wrocław
    2
    0
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 03
    15:00
    Lotnik Twardogóra
    0
    4
    :
    Widawa Kiełczów
  • 03
    15:00
    Wratislavia Wrocław
    7
    0
    :
    Widawa Stradomia
  • 03
    15:00
    Piast Nadolice
    4
    0
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 03
    15:00
    Sparta Wrocław
    3
    3
    :
    Widawa Bierutów
  • 03
    15:00
    Polonia Miłoszyce
    2
    2
    :
    Polonia Wrocław
  • 05
    17:00
    Widawa Stradomia
    2
    3
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 05
    18:00
    Polonia Wrocław
    2
    1
    :
    Sparta Wrocław
  • 06
    11:00
    Burza Bystrzyca
    0
    0
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 06
    11:00
    Czarni Chrząstawa
    2
    2
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 06
    12:00
    Widawa Kiełczów
    1
    1
    :
    Brochów Wrocław
  • 06
    15:00
    Widawa Bierutów
    3
    0
    :
    Piast Nadolice
  • 06
    15:00
    Dąb Dobroszyce
    1
    1
    :
    Długołęka 2000
  • 06
    18:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    0
    4
    :
    Pogoń Syców
  • 12
    15:00
    Długołęka 2000
    3
    0
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 12
    17:00
    Brochów Wrocław
    1
    0
    :
    Widawa Stradomia
  • 12
    17:00
    Lotnik Twardogóra
    1
    1
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 12
    18:00
    Wratislavia Wrocław
    3
    2
    :
    Widawa Bierutów
  • 13
    11:00
    Dąb Dobroszyce
    2
    3
    :
    Burza Bystrzyca
  • 13
    11:00
    Pogoń Syców
    5
    0
    :
    Widawa Kiełczów
  • 13
    11:00
    Sparta Wrocław
    1
    1
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 13
    17:00
    Piast Nadolice
    2
    1
    :
    Polonia Wrocław
  • 20
    15:00
    Burza Bystrzyca
    6
    0
    :
    Sparta Wrocław
  • 20
    15:00
    Polonia Miłoszyce
    3
    2
    :
    Piast Nadolice
  • 20
    15:00
    Polonia Wrocław
    2
    3
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 20
    15:00
    Widawa Bierutów
    2
    3
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 20
    15:00
    Czarni Chrząstawa
    1
    2
    :
    Brochów Wrocław
  • 20
    15:00
    Widawa Stradomia
    1
    4
    :
    Pogoń Syców
  • 20
    15:00
    Widawa Kiełczów
    6
    3
    :
    Długołęka 2000
  • 20
    15:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    0
    10
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 05
    16:00
    Polonia Wrocław
    -
    -
    :
    Brochów Wrocław
  • 06
    11:00
    Czarni Chrząstawa
    -
    -
    :
    Długołęka 2000
  • 06
    12:00
    Sparta Wrocław
    -
    -
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 06
    17:00
    Burza Bystrzyca
    -
    -
    :
    Piast Nadolice
  • 06
    17:00
    Polonia Miłoszyce
    -
    -
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 06
    17:00
    Widawa Bierutów
    -
    -
    :
    Pogoń Syców
  • 06
    17:00
    Widawa Stradomia
    -
    -
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 06
    17:00
    Widawa Kiełczów
    -
    -
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 12
    16:00
    Dąb Dobroszyce
    -
    -
    :
    Czarni Chrząstawa
  • 13
    17:00
    Widawa Kiełczów
    -
    -
    :
    Burza Bystrzyca
  • 13
    17:00
    Czarni II Jelcz-Laskowice
    -
    -
    :
    Widawa Stradomia
  • 13
    17:00
    Długołęka 2000
    -
    -
    :
    Widawa Bierutów
  • 13
    17:00
    Pogoń Syców
    -
    -
    :
    Polonia Wrocław
  • 13
    17:00
    Brochów Wrocław
    -
    -
    :
    Polonia Miłoszyce
  • 13
    17:00
    Lotnik Twardogóra
    -
    -
    :
    Sparta Wrocław
  • 13
    17:00
    Wratislavia Wrocław
    -
    -
    :
    Piast Nadolice
  • 19
    16:00
    Polonia Wrocław
    -
    -
    :
    Długołęka 2000
  • 19
    16:00
    Czarni Chrząstawa
    -
    -
    :
    Czarni II Jelcz-Laskowice
  • 20
    17:00
    Burza Bystrzyca
    -
    -
    :
    Wratislavia Wrocław
  • 20
    17:00
    Piast Nadolice
    -
    -
    :
    Lotnik Twardogóra
  • 20
    17:00
    Sparta Wrocław
    -
    -
    :
    Brochów Wrocław
  • 20
    17:00
    Polonia Miłoszyce
    -
    -
    :
    Pogoń Syców
  • 20
    17:00
    Widawa Bierutów
    -
    -
    :
    Dąb Dobroszyce
  • 20
    17:00
    Widawa Stradomia
    -
    -
    :
    Widawa Kiełczów