Dolnośląskie | Klasa okręgowa | Wrocław
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
138
48.25 %
Zwycięstwa gości
118
41.26 %
Remisy
30
10.49 %

Bramki

Gospodarzy
697
średnia: 2.44
Gości
593
średnia: 2.07

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.5%
10 z 286
0.5
96.5%
276 z 286
7.69%
22 z 286
1.5
92.31%
264 z 286
15.38%
44 z 286
2.5
84.62%
242 z 286
39.16%
112 z 286
3.5
60.84%
174 z 286
50.7%
145 z 286
4.5
49.3%
141 z 286
69.23%
198 z 286
5.5
30.77%
88 z 286

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 21 7.34 %
2:1 18 6.29 %
3:0 16 5.59 %
3:2 15 5.24 %
0:3 13 4.55 %
4:1 11 3.85 %
1:4 11 3.85 %
0:0 10 3.5 %
3:1 10 3.5 %
0:2 9 3.15 %
2:2 8 2.8 %
2:3 8 2.8 %
5:1 8 2.8 %
1:1 7 2.45 %
0:1 7 2.45 %
2:4 7 2.45 %
5:2 7 2.45 %
2:0 6 2.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 6 2.1 %
1:0 5 1.75 %
4:3 5 1.75 %
1:3 5 1.75 %
6:0 5 1.75 %
3:3 4 1.4 %
3:4 4 1.4 %
4:2 4 1.4 %
4:0 4 1.4 %
5:0 4 1.4 %
0:5 4 1.4 %
0:6 4 1.4 %
5:3 3 1.05 %
3:5 3 1.05 %
1:5 3 1.05 %
6:2 3 1.05 %
6:1 3 1.05 %
4:5 2 0.7 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:6 2 0.7 %
2:5 2 0.7 %
6:3 2 0.7 %
3:6 2 0.7 %
2:6 2 0.7 %
7:0 2 0.7 %
9:0 2 0.7 %
4:4 1 0.35 %
1:6 1 0.35 %
7:2 1 0.35 %
7:1 1 0.35 %
0:7 1 0.35 %
8:0 1 0.35 %
11:2 1 0.35 %
0:10 1 0.35 %
11:1 1 0.35 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    100
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    73
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    34
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    59
    22%
  • 01
    12:00
    GKS Kobierzyce
    0
    0
    :
    WKS Wierzbice
  • 01
    15:00
    Zenit Międzybórz
    1
    1
    :
    Orzeł Marszowice
  • 01
    17:00
    Galakticos Solna
    2
    1
    :
    KS Żórawina
  • 01
    17:00
    Olimpia Podgaj
    1
    2
    :
    Wiwa Goszcz
  • 02
    17:00
    Barycz Sułów
    6
    0
    :
    Zachód Sobótka
  • 02
    17:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    4
    2
    :
    Energetyk Siechnice
  • 02
    17:00
    Burza Godzieszowa
    2
    6
    :
    Pogoń Oleśnica
  • 02
    17:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    5
    2
    :
    Parasol Wrocław
  • 02
    17:00
    Odra Malczyce
    1
    2
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 07
    18:30
    Wiwa Goszcz
    2
    3
    :
    Barycz Sułów
  • 08
    14:00
    Orzeł Marszowice
    1
    4
    :
    Odra Malczyce
  • 08
    15:00
    WKS Wierzbice
    3
    0
    :
    Galakticos Solna
  • 08
    17:00
    Pogoń Oleśnica
    3
    2
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 08
    17:00
    Energetyk Siechnice
    1
    2
    :
    Burza Godzieszowa
  • 08
    17:00
    KS Żórawina
    2
    1
    :
    Olimpia Podgaj
  • 09
    14:00
    Zachód Sobótka
    2
    2
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 09
    16:30
    Kolektyw Radwanice
    6
    3
    :
    GKS Kobierzyce
  • 09
    17:00
    Parasol Wrocław
    2
    3
    :
    Zenit Międzybórz
  • 12
    17:00
    Burza Godzieszowa
    5
    1
    :
    Zachód Sobótka
  • 12
    17:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    5
    2
    :
    Energetyk Siechnice
  • 12
    17:00
    Odra Malczyce
    0
    0
    :
    Parasol Wrocław
  • 12
    18:00
    Galakticos Solna
    3
    1
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 12
    18:00
    Barycz Sułów
    5
    3
    :
    KS Żórawina
  • 12
    18:00
    Zenit Międzybórz
    2
    2
    :
    Pogoń Oleśnica
  • 12
    18:00
    Polonia Środa Śląska
    5
    1
    :
    Orzeł Marszowice
  • 02
    17:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    4
    5
    :
    Wiwa Goszcz
  • 09
    17:00
    Olimpia Podgaj
    0
    7
    :
    WKS Wierzbice
  • 15
    17:00
    Pogoń Oleśnica
    4
    1
    :
    Odra Malczyce
  • 15
    17:00
    Energetyk Siechnice
    4
    6
    :
    Zenit Międzybórz
  • 15
    17:00
    Zachód Sobótka
    2
    3
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 15
    17:00
    Wiwa Goszcz
    0
    4
    :
    Burza Godzieszowa
  • 15
    17:00
    KS Żórawina
    4
    3
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 15
    17:00
    WKS Wierzbice
    5
    1
    :
    Barycz Sułów
  • 15
    17:00
    GKS Kobierzyce
    3
    2
    :
    Galakticos Solna
  • 16
    17:00
    Parasol Wrocław
    0
    5
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 26
    19:00
    Kolektyw Radwanice
    3
    2
    :
    Olimpia Podgaj
  • 22
    15:00
    Zenit Międzybórz
    1
    1
    :
    Zachód Sobótka
  • 22
    15:00
    Orzeł Marszowice
    2
    1
    :
    Parasol Wrocław
  • 22
    17:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    3
    1
    :
    WKS Wierzbice
  • 22
    17:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    1
    5
    :
    Wiwa Goszcz
  • 22
    17:00
    Polonia Środa Śląska
    1
    2
    :
    Pogoń Oleśnica
  • 23
    11:00
    Odra Malczyce
    1
    0
    :
    Energetyk Siechnice
  • 23
    17:00
    Barycz Sułów
    4
    1
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 23
    17:00
    Burza Godzieszowa
    1
    0
    :
    KS Żórawina
  • 23
    18:00
    Olimpia Podgaj
    3
    5
    :
    GKS Kobierzyce
  • 29
    15:00
    Wiwa Goszcz
    1
    4
    :
    Zenit Międzybórz
  • 29
    17:00
    Energetyk Siechnice
    1
    5
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 29
    17:00
    KS Żórawina
    1
    3
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 29
    17:00
    WKS Wierzbice
    3
    1
    :
    Burza Godzieszowa
  • 29
    17:00
    Kolektyw Radwanice
    2
    1
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 29
    17:00
    GKS Kobierzyce
    2
    3
    :
    Barycz Sułów
  • 29
    17:00
    Galakticos Solna
    6
    1
    :
    Olimpia Podgaj
  • 30
    17:00
    Zachód Sobótka
    2
    4
    :
    Odra Malczyce
  • 12
    16:00
    Energetyk Siechnice
    2
    6
    :
    Parasol Wrocław
  • 12
    16:00
    Wiwa Goszcz
    2
    2
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 12
    16:00
    KS Żórawina
    2
    1
    :
    Odra Malczyce
  • 12
    16:00
    WKS Wierzbice
    5
    3
    :
    Zenit Międzybórz
  • 12
    16:00
    GKS Kobierzyce
    2
    2
    :
    Burza Godzieszowa
  • 13
    11:00
    Galakticos Solna
    2
    1
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 13
    15:00
    Zachód Sobótka
    1
    4
    :
    Orzeł Marszowice
  • 13
    16:00
    Kolektyw Radwanice
    2
    5
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 13
    16:00
    Olimpia Podgaj
    0
    2
    :
    Barycz Sułów
  • 19
    15:00
    Zenit Międzybórz
    3
    2
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 19
    16:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    1
    2
    :
    GKS Kobierzyce
  • 19
    16:00
    Odra Malczyce
    0
    10
    :
    WKS Wierzbice
  • 19
    16:00
    Polonia Środa Śląska
    3
    2
    :
    KS Żórawina
  • 19
    16:00
    Orzeł Marszowice
    0
    3
    :
    Wiwa Goszcz
  • 20
    11:00
    Parasol Wrocław
    0
    0
    :
    Zachód Sobótka
  • 20
    16:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    2
    1
    :
    Olimpia Podgaj
  • 20
    17:00
    Burza Godzieszowa
    3
    3
    :
    Galakticos Solna
  • 26
    16:00
    Wiwa Goszcz
    2
    2
    :
    Parasol Wrocław
  • 26
    16:00
    KS Żórawina
    3
    3
    :
    Orzeł Marszowice
  • 26
    16:00
    WKS Wierzbice
    2
    3
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 26
    16:00
    Galakticos Solna
    0
    3
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 26
    16:00
    Olimpia Podgaj
    1
    2
    :
    Burza Godzieszowa
  • 27
    12:00
    GKS Kobierzyce
    4
    3
    :
    Zenit Międzybórz
  • 27
    16:00
    Barycz Sułów
    6
    0
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 20
    20:00
    Kolektyw Radwanice
    2
    1
    :
    Odra Malczyce
  • 03
    15:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    4
    1
    :
    Olimpia Podgaj
  • 03
    15:00
    Zenit Międzybórz
    0
    4
    :
    Galakticos Solna
  • 03
    15:00
    Odra Malczyce
    3
    2
    :
    GKS Kobierzyce
  • 03
    15:00
    Polonia Środa Śląska
    3
    1
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 03
    15:00
    Orzeł Marszowice
    1
    4
    :
    WKS Wierzbice
  • 03
    15:00
    Energetyk Siechnice
    2
    4
    :
    Zachód Sobótka
  • 04
    11:00
    Parasol Wrocław
    1
    1
    :
    KS Żórawina
  • 21
    17:00
    Burza Godzieszowa
    4
    1
    :
    Barycz Sułów
  • 10
    13:00
    Wiwa Goszcz
    3
    3
    :
    Energetyk Siechnice
  • 10
    15:00
    WKS Wierzbice
    3
    0
    :
    Parasol Wrocław
  • 10
    15:00
    GKS Kobierzyce
    5
    2
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 10
    15:00
    Olimpia Podgaj
    2
    1
    :
    Zenit Międzybórz
  • 10
    15:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    3
    4
    :
    Burza Godzieszowa
  • 10
    16:00
    Kolektyw Radwanice
    0
    6
    :
    Orzeł Marszowice
  • 11
    15:00
    Galakticos Solna
    3
    1
    :
    Odra Malczyce
  • 17
    15:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    3
    2
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 17
    15:00
    Zenit Międzybórz
    1
    5
    :
    Barycz Sułów
  • 17
    15:00
    Odra Malczyce
    2
    0
    :
    Olimpia Podgaj
  • 17
    15:00
    Polonia Środa Śląska
    3
    5
    :
    Galakticos Solna
  • 17
    15:00
    Energetyk Siechnice
    1
    1
    :
    KS Żórawina
  • 18
    12:00
    Parasol Wrocław
    0
    4
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 18
    15:00
    Orzeł Marszowice
    2
    2
    :
    GKS Kobierzyce
  • 28
    15:00
    Zachód Sobótka
    1
    2
    :
    Wiwa Goszcz
  • 24
    15:00
    KS Żórawina
    3
    0
    :
    Zachód Sobótka
  • 24
    15:00
    GKS Kobierzyce
    1
    2
    :
    Parasol Wrocław
  • 24
    15:00
    Olimpia Podgaj
    5
    2
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 24
    15:30
    Burza Godzieszowa
    3
    1
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 25
    12:00
    WKS Wierzbice
    9
    0
    :
    Energetyk Siechnice
  • 25
    15:00
    Galakticos Solna
    0
    6
    :
    Orzeł Marszowice
  • 25
    15:00
    Barycz Sułów
    2
    1
    :
    Odra Malczyce
  • 28
    13:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    2
    3
    :
    Zenit Międzybórz
  • 31
    14:00
    Zenit Międzybórz
    4
    4
    :
    Burza Godzieszowa
  • 31
    14:00
    Odra Malczyce
    2
    4
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 31
    14:00
    Orzeł Marszowice
    1
    0
    :
    Olimpia Podgaj
  • 31
    14:00
    Parasol Wrocław
    1
    4
    :
    Galakticos Solna
  • 31
    14:00
    Energetyk Siechnice
    4
    6
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 31
    14:00
    Zachód Sobótka
    2
    4
    :
    WKS Wierzbice
  • 31
    14:00
    Wiwa Goszcz
    4
    1
    :
    KS Żórawina
  • 07
    13:30
    WKS Wierzbice
    5
    0
    :
    Wiwa Goszcz
  • 07
    13:30
    Olimpia Podgaj
    1
    2
    :
    Parasol Wrocław
  • 07
    13:30
    Czarni Jelcz-Laskowice
    5
    1
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 07
    13:30
    Burza Godzieszowa
    2
    0
    :
    Odra Malczyce
  • 08
    14:00
    Barycz Sułów
    6
    2
    :
    Orzeł Marszowice
  • 08
    14:00
    Zenit Międzybórz
    1
    2
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 25
    19:00
    Kolektyw Radwanice
    0
    5
    :
    Zachód Sobótka
  • 11
    13:30
    Odra Malczyce
    3
    6
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 11
    13:30
    Polonia Środa Śląska
    0
    1
    :
    Burza Godzieszowa
  • 11
    13:30
    Parasol Wrocław
    1
    2
    :
    Barycz Sułów
  • 11
    13:30
    Energetyk Siechnice
    1
    3
    :
    Galakticos Solna
  • 11
    13:30
    Zachód Sobótka
    5
    2
    :
    GKS Kobierzyce
  • 11
    13:30
    Wiwa Goszcz
    6
    1
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 11
    13:30
    KS Żórawina
    1
    4
    :
    WKS Wierzbice
  • 05
    12:00
    Orzeł Marszowice
    2
    2
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 14
    13:30
    Kolektyw Radwanice
    1
    2
    :
    KS Żórawina
  • 14
    13:30
    GKS Kobierzyce
    3
    2
    :
    Wiwa Goszcz
  • 14
    13:30
    Galakticos Solna
    0
    2
    :
    Zachód Sobótka
  • 14
    13:30
    Zenit Międzybórz
    2
    0
    :
    Odra Malczyce
  • 15
    13:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    5
    0
    :
    Parasol Wrocław
  • 15
    13:30
    Olimpia Podgaj
    4
    2
    :
    Energetyk Siechnice
  • 15
    13:30
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    3
    2
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 29
    12:00
    Burza Godzieszowa
    0
    1
    :
    Orzeł Marszowice
  • 21
    13:30
    Polonia Środa Śląska
    4
    1
    :
    Zenit Międzybórz
  • 21
    13:30
    Orzeł Marszowice
    1
    1
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 21
    13:30
    Energetyk Siechnice
    3
    6
    :
    Barycz Sułów
  • 21
    13:30
    Zachód Sobótka
    5
    3
    :
    Olimpia Podgaj
  • 21
    13:30
    Wiwa Goszcz
    3
    0
    :
    Galakticos Solna
  • 21
    13:30
    KS Żórawina
    0
    0
    :
    GKS Kobierzyce
  • 21
    13:30
    WKS Wierzbice
    2
    1
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 21
    14:00
    Parasol Wrocław
    4
    5
    :
    Burza Godzieszowa
  • 06
    15:00
    WKS Wierzbice
    2
    0
    :
    GKS Kobierzyce
  • 06
    15:00
    KS Żórawina
    0
    2
    :
    Galakticos Solna
  • 06
    15:00
    Wiwa Goszcz
    7
    2
    :
    Olimpia Podgaj
  • 06
    15:00
    Zachód Sobótka
    1
    4
    :
    Barycz Sułów
  • 06
    15:00
    Energetyk Siechnice
    0
    5
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 06
    15:00
    Orzeł Marszowice
    0
    0
    :
    Zenit Międzybórz
  • 06
    16:00
    Parasol Wrocław
    3
    0
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 07
    12:00
    Polonia Środa Śląska
    3
    0
    :
    Odra Malczyce
  • 24
    17:00
    Kolektyw Radwanice
    0
    3
    :
    Galakticos Solna
  • 24
    17:00
    WKS Wierzbice
    7
    1
    :
    Olimpia Podgaj
  • 24
    17:00
    KS Żórawina
    2
    3
    :
    Barycz Sułów
  • 24
    17:00
    Wiwa Goszcz
    2
    0
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 24
    17:00
    Zachód Sobótka
    2
    1
    :
    Burza Godzieszowa
  • 24
    17:00
    Parasol Wrocław
    3
    1
    :
    Odra Malczyce
  • 24
    17:00
    Orzeł Marszowice
    0
    0
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 25
    15:00
    Energetyk Siechnice
    1
    2
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 29
    17:30
    Burza Godzieszowa
    3
    2
    :
    Wiwa Goszcz
  • 01
    13:00
    Polonia Środa Śląska
    4
    1
    :
    Parasol Wrocław
  • 01
    14:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    6
    2
    :
    Zachód Sobótka
  • 01
    14:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    2
    4
    :
    KS Żórawina
  • 01
    14:00
    Barycz Sułów
    1
    0
    :
    WKS Wierzbice
  • 01
    14:00
    Olimpia Podgaj
    1
    3
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 01
    14:00
    Galakticos Solna
    1
    2
    :
    GKS Kobierzyce
  • 01
    16:00
    Zenit Międzybórz
    5
    1
    :
    Energetyk Siechnice
  • 08
    15:00
    Polonia Środa Śląska
    11
    1
    :
    Energetyk Siechnice
  • 08
    15:00
    Zenit Międzybórz
    2
    4
    :
    Wiwa Goszcz
  • 08
    17:00
    Odra Malczyce
    3
    2
    :
    Zachód Sobótka
  • 08
    17:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    0
    3
    :
    KS Żórawina
  • 08
    17:00
    Olimpia Podgaj
    3
    4
    :
    Galakticos Solna
  • 09
    17:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    6
    1
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 09
    17:00
    Barycz Sułów
    3
    0
    :
    GKS Kobierzyce
  • 15
    15:00
    WKS Wierzbice
    3
    1
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 15
    17:00
    Galakticos Solna
    0
    1
    :
    Barycz Sułów
  • 15
    17:00
    GKS Kobierzyce
    3
    0
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 15
    17:00
    Kolektyw Radwanice
    3
    0
    :
    Burza Godzieszowa
  • 15
    17:00
    KS Żórawina
    1
    2
    :
    Zenit Międzybórz
  • 15
    17:00
    Wiwa Goszcz
    4
    1
    :
    Odra Malczyce
  • 15
    17:00
    Energetyk Siechnice
    1
    2
    :
    Orzeł Marszowice
  • 16
    17:00
    Zachód Sobótka
    0
    3
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 22
    17:00
    Orzeł Marszowice
    2
    1
    :
    Zachód Sobótka
  • 22
    17:00
    Polonia Środa Śląska
    0
    0
    :
    Wiwa Goszcz
  • 22
    17:00
    Odra Malczyce
    0
    4
    :
    KS Żórawina
  • 22
    17:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    3
    3
    :
    Galakticos Solna
  • 23
    11:00
    Parasol Wrocław
    3
    1
    :
    Energetyk Siechnice
  • 23
    13:00
    Burza Godzieszowa
    0
    3
    :
    GKS Kobierzyce
  • 23
    17:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    4
    2
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 23
    17:00
    Barycz Sułów
    9
    0
    :
    Olimpia Podgaj
  • 29
    15:00
    GKS Kobierzyce
    3
    1
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 29
    15:00
    WKS Wierzbice
    11
    2
    :
    Odra Malczyce
  • 29
    16:00
    Kolektyw Radwanice
    1
    6
    :
    Zenit Międzybórz
  • 29
    17:00
    Olimpia Podgaj
    1
    4
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 29
    17:00
    Galakticos Solna
    3
    0
    :
    Burza Godzieszowa
  • 29
    17:00
    KS Żórawina
    2
    1
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 29
    17:00
    Wiwa Goszcz
    4
    0
    :
    Orzeł Marszowice
  • 29
    17:00
    Zachód Sobótka
    1
    2
    :
    Parasol Wrocław
  • 02
    18:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    2
    1
    :
    Galakticos Solna
  • 03
    11:00
    Orzeł Marszowice
    2
    1
    :
    KS Żórawina
  • 03
    12:00
    Parasol Wrocław
    0
    3
    :
    Wiwa Goszcz
  • 03
    12:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    2
    5
    :
    Barycz Sułów
  • 03
    15:00
    Zenit Międzybórz
    4
    0
    :
    GKS Kobierzyce
  • 03
    17:00
    Polonia Środa Śląska
    3
    0
    :
    WKS Wierzbice
  • 03
    17:00
    Odra Malczyce
    4
    0
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 03
    17:00
    Burza Godzieszowa
    0
    3
    :
    Olimpia Podgaj
  • 06
    15:00
    WKS Wierzbice
    2
    1
    :
    Orzeł Marszowice
  • 06
    17:00
    Barycz Sułów
    3
    0
    :
    Burza Godzieszowa
  • 06
    17:00
    Olimpia Podgaj
    3
    0
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 06
    17:00
    Galakticos Solna
    1
    4
    :
    Zenit Międzybórz
  • 06
    17:00
    GKS Kobierzyce
    0
    0
    :
    Odra Malczyce
  • 06
    17:00
    Kolektyw Radwanice
    0
    2
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 06
    17:00
    KS Żórawina
    3
    0
    :
    Parasol Wrocław
  • 06
    17:00
    Zachód Sobótka
    5
    1
    :
    Energetyk Siechnice
  • 12
    15:00
    Zenit Międzybórz
    4
    3
    :
    Olimpia Podgaj
  • 12
    17:00
    Energetyk Siechnice
    0
    2
    :
    Wiwa Goszcz
  • 12
    17:00
    Parasol Wrocław
    0
    6
    :
    WKS Wierzbice
  • 12
    17:00
    Orzeł Marszowice
    0
    1
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 12
    17:00
    Polonia Środa Śląska
    6
    2
    :
    GKS Kobierzyce
  • 12
    17:00
    Odra Malczyce
    -
    -
    :
    Galakticos Solna
  • 12
    17:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    2
    4
    :
    Barycz Sułów
  • 13
    17:00
    Burza Godzieszowa
    0
    3
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 19
    17:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    6
    3
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 19
    17:00
    Barycz Sułów
    5
    2
    :
    Zenit Międzybórz
  • 19
    17:00
    Olimpia Podgaj
    -
    -
    :
    Odra Malczyce
  • 19
    17:00
    Galakticos Solna
    0
    4
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 19
    17:00
    GKS Kobierzyce
    0
    0
    :
    Orzeł Marszowice
  • 19
    17:00
    Kolektyw Radwanice
    1
    2
    :
    Parasol Wrocław
  • 19
    17:00
    KS Żórawina
    4
    1
    :
    Energetyk Siechnice
  • 19
    17:00
    Wiwa Goszcz
    3
    4
    :
    Zachód Sobótka
  • 29
    17:00
    Burza Godzieszowa
    odwołany
    Zenit Międzybórz
  • 29
    17:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    odwołany
    Odra Malczyce
  • 29
    17:00
    Olimpia Podgaj
    odwołany
    Orzeł Marszowice
  • 29
    17:00
    Galakticos Solna
    odwołany
    Parasol Wrocław
  • 29
    17:00
    GKS Kobierzyce
    odwołany
    Pogoń Oleśnica
  • 29
    17:00
    Kolektyw Radwanice
    odwołany
    Energetyk Siechnice
  • 29
    17:00
    WKS Wierzbice
    odwołany
    Zachód Sobótka
  • 29
    17:00
    KS Żórawina
    odwołany
    Wiwa Goszcz
  • 30
    16:00
    Barycz Sułów
    odwołany
    Polonia Środa Śląska
  • 02
    18:00
    Parasol Wrocław
    odwołany
    Olimpia Podgaj
  • 03
    17:00
    Wiwa Goszcz
    odwołany
    WKS Wierzbice
  • 03
    17:00
    Zachód Sobótka
    odwołany
    Kolektyw Radwanice
  • 03
    17:00
    Energetyk Siechnice
    odwołany
    GKS Kobierzyce
  • 03
    17:00
    Pogoń Oleśnica
    odwołany
    Galakticos Solna
  • 03
    17:00
    Orzeł Marszowice
    odwołany
    Barycz Sułów
  • 03
    17:00
    Polonia Środa Śląska
    odwołany
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 03
    17:00
    Odra Malczyce
    odwołany
    Burza Godzieszowa
  • 03
    17:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    odwołany
    Zenit Międzybórz
  • 05
    17:00
    Burza Godzieszowa
    -
    -
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 05
    17:00
    Czarni Jelcz-Laskowice
    -
    -
    :
    Orzeł Marszowice
  • 05
    17:00
    Galakticos Solna
    -
    -
    :
    Energetyk Siechnice
  • 05
    17:00
    GKS Kobierzyce
    -
    -
    :
    Zachód Sobótka
  • 05
    17:00
    Kolektyw Radwanice
    -
    -
    :
    Wiwa Goszcz
  • 05
    17:00
    WKS Wierzbice
    -
    -
    :
    KS Żórawina
  • 05
    18:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    -
    -
    :
    Odra Malczyce
  • 06
    17:00
    Barycz Sułów
    -
    -
    :
    Parasol Wrocław
  • 12
    17:00
    KS Żórawina
    -
    -
    :
    Kolektyw Radwanice
  • 12
    17:00
    Wiwa Goszcz
    -
    -
    :
    GKS Kobierzyce
  • 12
    17:00
    Zachód Sobótka
    -
    -
    :
    Galakticos Solna
  • 12
    17:00
    Energetyk Siechnice
    -
    -
    :
    Olimpia Podgaj
  • 12
    17:00
    Parasol Wrocław
    -
    -
    :
    Czarni Jelcz-Laskowice
  • 12
    17:00
    Orzeł Marszowice
    -
    -
    :
    Burza Godzieszowa
  • 12
    17:00
    Polonia Środa Śląska
    -
    -
    :
    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • 12
    17:00
    Odra Malczyce
    -
    -
    :
    Zenit Międzybórz
  • 19
    15:00
    Zenit Międzybórz
    -
    -
    :
    Polonia Środa Śląska
  • 19
    17:00
    Orzeł Pawłowice Wrocław
    -
    -
    :
    Orzeł Marszowice
  • 19
    17:00
    Burza Godzieszowa
    -
    -
    :
    Parasol Wrocław
  • 19
    17:00
    Barycz Sułów
    -
    -
    :
    Energetyk Siechnice
  • 19
    17:00
    Olimpia Podgaj
    -
    -
    :
    Zachód Sobótka
  • 19
    17:00
    Galakticos Solna
    -
    -
    :
    Wiwa Goszcz
  • 19
    17:00
    GKS Kobierzyce
    -
    -
    :
    KS Żórawina
  • 19
    17:00
    Kolektyw Radwanice
    -
    -
    :
    WKS Wierzbice