Dolnośląskie | Klasa B | Legnica III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
88
50 %
Zwycięstwa gości
77
43.75 %
Remisy
11
6.25 %

Bramki

Gospodarzy
608
średnia: 3.45
Gości
512
średnia: 2.91

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 176
0.5
100%
176 z 176
1.14%
2 z 176
1.5
98.86%
174 z 176
7.39%
13 z 176
2.5
92.61%
163 z 176
28.41%
50 z 176
3.5
71.59%
126 z 176
39.2%
69 z 176
4.5
60.8%
107 z 176
48.3%
85 z 176
5.5
51.7%
91 z 176

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 16 9.09 %
3:0 12 6.82 %
1:3 8 4.55 %
1:2 6 3.41 %
1:1 5 2.84 %
3:2 5 2.84 %
4:1 5 2.84 %
6:1 5 2.84 %
3:3 4 2.27 %
4:3 4 2.27 %
0:2 4 2.27 %
3:1 4 2.27 %
1:4 4 2.27 %
0:6 4 2.27 %
2:1 3 1.7 %
5:3 3 1.7 %
6:4 3 1.7 %
0:4 3 1.7 %
1:5 3 1.7 %
5:1 3 1.7 %
1:6 3 1.7 %
7:0 3 1.7 %
8:1 3 1.7 %
2:2 2 1.14 %
3:4 2 1.14 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 2 1.14 %
2:0 2 1.14 %
2:5 2 1.14 %
5:2 2 1.14 %
4:0 2 1.14 %
3:7 2 1.14 %
2:8 2 1.14 %
9:1 2 1.14 %
0:9 2 1.14 %
11:0 2 1.14 %
14:0 2 1.14 %
1:0 1 0.57 %
0:1 1 0.57 %
4:5 1 0.57 %
2:4 1 0.57 %
4:2 1 0.57 %
3:5 1 0.57 %
4:6 1 0.57 %
3:6 1 0.57 %
6:3 1 0.57 %
7:4 1 0.57 %
6:2 1 0.57 %
7:3 1 0.57 %
8:4 1 0.57 %
9:5 1 0.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 1 0.57 %
5:0 1 0.57 %
7:2 1 0.57 %
7:1 1 0.57 %
8:2 1 0.57 %
1:8 1 0.57 %
1:9 1 0.57 %
11:3 1 0.57 %
9:0 1 0.57 %
10:1 1 0.57 %
1:10 1 0.57 %
3:12 1 0.57 %
0:10 1 0.57 %
10:0 1 0.57 %
1:11 1 0.57 %
12:2 1 0.57 %
0:11 1 0.57 %
2:13 1 0.57 %
12:0 1 0.57 %
15:0 1 0.57 %
1:16 1 0.57 %
18:2 1 0.57 %
17:0 1 0.57 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    63
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    57
    35%
  • 23
    11:00
    Iskra II Kochlice
    14
    0
    :
    Pogoń Dębice
  • 23
    11:00
    Unia Rosochata
    6
    1
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 23
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    3
    1
    :
    KAM-POS Lusina
  • 23
    14:00
    Orzeł Pichorowice
    8
    1
    :
    Orzeł Konary
  • 23
    14:00
    Gama Ujazd Górny
    8
    1
    :
    Zryw Chełm
  • 23
    14:30
    Korona Kawice
    3
    2
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 23
    17:00
    KS Damianowo
    1
    2
    :
    Ikar Miłogostowice
  • 30
    11:00
    Pogoń Dębice
    0
    3
    :
    KAM-POS Lusina
  • 30
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    6
    4
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 30
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    1
    2
    :
    Korona Kawice
  • 30
    11:00
    Zryw Chełm
    0
    10
    :
    Unia Rosochata
  • 30
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    10
    1
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 30
    11:00
    Iskra II Kochlice
    7
    2
    :
    KS Damianowo
  • 30
    15:00
    Orzeł Konary
    1
    1
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 06
    11:00
    Unia Rosochata
    2
    1
    :
    Orzeł Konary
  • 06
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    8
    1
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 06
    14:00
    Orzeł Pichorowice
    3
    7
    :
    Iskra II Kochlice
  • 06
    14:30
    Korona Kawice
    11
    3
    :
    Zryw Chełm
  • 06
    15:00
    Gama Ujazd Górny
    1
    6
    :
    Ikar Miłogostowice
  • 06
    15:00
    KAM-POS Lusina
    0
    2
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 06
    17:00
    KS Damianowo
    7
    1
    :
    Pogoń Dębice
  • 13
    11:00
    Pogoń Dębice
    1
    11
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 13
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    0
    9
    :
    KAM-POS Lusina
  • 13
    11:00
    Orzeł Konary
    3
    3
    :
    Korona Kawice
  • 13
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    3
    3
    :
    Unia Rosochata
  • 13
    11:00
    Iskra II Kochlice
    9
    5
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 13
    11:00
    KS Damianowo
    3
    0
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 13
    14:00
    Zryw Chełm
    1
    8
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 20
    11:00
    Gama Ujazd Górny
    1
    2
    :
    KS Damianowo
  • 20
    11:00
    Unia Rosochata
    4
    1
    :
    Iskra II Kochlice
  • 20
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    5
    2
    :
    Orzeł Konary
  • 20
    11:00
    KAM-POS Lusina
    6
    3
    :
    Zryw Chełm
  • 20
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    15
    0
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 20
    14:00
    Orzeł Pichorowice
    12
    0
    :
    Pogoń Dębice
  • 20
    14:30
    Korona Kawice
    0
    6
    :
    Ikar Miłogostowice
  • 27
    11:00
    Pogoń Dębice
    1
    4
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 27
    11:00
    Orzeł Konary
    0
    3
    :
    KAM-POS Lusina
  • 27
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    4
    1
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 27
    11:00
    Korona Kawice
    2
    13
    :
    Iskra II Kochlice
  • 27
    14:00
    Zryw Chełm
    0
    9
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 27
    14:00
    Orzeł Pichorowice
    7
    0
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 27
    16:00
    KS Damianowo
    3
    2
    :
    Unia Rosochata
  • 04
    11:00
    Gama Ujazd Górny
    6
    4
    :
    Pogoń Dębice
  • 04
    11:00
    Unia Rosochata
    1
    0
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 04
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    9
    1
    :
    Iskra II Kochlice
  • 04
    11:00
    KAM-POS Lusina
    1
    4
    :
    Ikar Miłogostowice
  • 04
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    9
    0
    :
    Orzeł Konary
  • 04
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    3
    2
    :
    Zryw Chełm
  • 04
    14:30
    Korona Kawice
    1
    5
    :
    KS Damianowo
  • 11
    11:00
    Orzeł Konary
    3
    2
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 11
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    1
    2
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 11
    11:00
    Iskra II Kochlice
    6
    2
    :
    KAM-POS Lusina
  • 11
    11:00
    Gama Ujazd Górny
    1
    4
    :
    Unia Rosochata
  • 11
    14:00
    Pogoń Dębice
    0
    3
    :
    Zryw Chełm
  • 11
    14:00
    KS Damianowo
    3
    4
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 11
    14:00
    Orzeł Pichorowice
    1
    4
    :
    Korona Kawice
  • 18
    11:00
    Unia Rosochata
    10
    0
    :
    Pogoń Dębice
  • 18
    11:00
    KAM-POS Lusina
    1
    5
    :
    KS Damianowo
  • 18
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    5
    2
    :
    Iskra II Kochlice
  • 18
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    0
    11
    :
    Ikar Miłogostowice
  • 18
    14:00
    Zryw Chełm
    1
    6
    :
    Orzeł Konary
  • 18
    14:30
    Korona Kawice
    3
    3
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 22
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    0
    4
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 25
    11:00
    Pogoń Dębice
    1
    1
    :
    Orzeł Konary
  • 25
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    11
    0
    :
    Zryw Chełm
  • 25
    11:00
    Iskra II Kochlice
    18
    2
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 25
    11:00
    Gama Ujazd Górny
    3
    5
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 25
    11:00
    Unia Rosochata
    2
    0
    :
    Korona Kawice
  • 25
    14:00
    KS Damianowo
    1
    3
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 25
    14:00
    Orzeł Pichorowice
    5
    3
    :
    KAM-POS Lusina
  • 08
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    4
    3
    :
    Unia Rosochata
  • 08
    11:00
    KAM-POS Lusina
    5
    3
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 08
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    2
    2
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 08
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    1
    16
    :
    KS Damianowo
  • 08
    11:00
    Orzeł Konary
    0
    4
    :
    Ikar Miłogostowice
  • 08
    14:00
    Zryw Chełm
    3
    7
    :
    Iskra II Kochlice
  • 08
    14:30
    Korona Kawice
    12
    2
    :
    Pogoń Dębice
  • 11
    11:00
    Pogoń Dębice
    0
    3
    :
    Ikar Miłogostowice
  • 11
    11:00
    Iskra II Kochlice
    4
    3
    :
    Orzeł Konary
  • 11
    11:00
    KS Damianowo
    6
    1
    :
    Zryw Chełm
  • 11
    11:00
    Orzeł Pichorowice
    3
    0
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 11
    11:00
    Gama Ujazd Górny
    2
    8
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 11
    11:00
    Unia Rosochata
    2
    2
    :
    KAM-POS Lusina
  • 11
    11:00
    Korona Kawice
    1
    1
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 15
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    17
    0
    :
    Pogoń Dębice
  • 15
    11:00
    KAM-POS Lusina
    5
    3
    :
    Korona Kawice
  • 15
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    3
    3
    :
    Unia Rosochata
  • 15
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    4
    6
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 15
    11:00
    Orzeł Konary
    0
    5
    :
    KS Damianowo
  • 15
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    0
    2
    :
    Iskra II Kochlice
  • 15
    14:00
    Zryw Chełm
    1
    3
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 07
    11:00
    Pogoń Dębice
    0
    3
    :
    Iskra II Kochlice
  • 07
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    0
    2
    :
    KS Damianowo
  • 07
    11:00
    Orzeł Konary
    3
    1
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 07
    11:00
    Zryw Chełm
    4
    1
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 07
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    2
    4
    :
    Unia Rosochata
  • 07
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    2
    0
    :
    Korona Kawice
  • 07
    11:00
    KAM-POS Lusina
    1
    1
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 14
    11:00
    KAM-POS Lusina
    3
    0
    :
    Pogoń Dębice
  • 14
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    0
    6
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 14
    11:00
    Unia Rosochata
    3
    0
    :
    Zryw Chełm
  • 14
    11:00
    Gama Ujazd Górny
    1
    3
    :
    Orzeł Konary
  • 14
    11:00
    KS Damianowo
    4
    3
    :
    Iskra II Kochlice
  • 14
    14:00
    Orzeł Pichorowice
    0
    6
    :
    Ikar Miłogostowice
  • 14
    14:30
    Korona Kawice
    2
    1
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 21
    11:00
    Pogoń Dębice
    0
    3
    :
    KS Damianowo
  • 25
    11:00
    Iskra II Kochlice
    8
    2
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 25
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    9
    1
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 25
    11:00
    Orzeł Konary
    1
    2
    :
    Unia Rosochata
  • 25
    11:00
    Zryw Chełm
    1
    3
    :
    Korona Kawice
  • 25
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    5
    4
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 25
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    4
    1
    :
    KAM-POS Lusina
  • 28
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    3
    0
    :
    Pogoń Dębice
  • 01
    11:00
    KAM-POS Lusina
    0
    6
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 01
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    7
    0
    :
    Zryw Chełm
  • 01
    11:00
    Korona Kawice
    6
    1
    :
    Orzeł Konary
  • 01
    11:00
    Unia Rosochata
    1
    5
    :
    Ikar Miłogostowice
  • 01
    11:00
    Gama Ujazd Górny
    0
    3
    :
    Iskra II Kochlice
  • 01
    14:00
    Orzeł Pichorowice
    0
    4
    :
    KS Damianowo
  • 11
    11:00
    Pogoń Dębice
    0
    3
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 09
    11:00
    Iskra II Kochlice
    6
    4
    :
    Unia Rosochata
  • 09
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    3
    1
    :
    Korona Kawice
  • 09
    11:00
    Orzeł Konary
    0
    3
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 09
    11:00
    Zryw Chełm
    1
    3
    :
    KAM-POS Lusina
  • 09
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    1
    3
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 09
    17:00
    KS Damianowo
    7
    0
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 18
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    3
    0
    :
    Pogoń Dębice
  • 16
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    6
    1
    :
    Zryw Chełm
  • 16
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    2
    5
    :
    Ikar Miłogostowice
  • 16
    11:00
    Iskra II Kochlice
    6
    1
    :
    Korona Kawice
  • 16
    11:00
    Unia Rosochata
    5
    1
    :
    KS Damianowo
  • 16
    11:00
    Gama Ujazd Górny
    1
    2
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 16
    15:00
    KAM-POS Lusina
    3
    0
    :
    Orzeł Konary
  • 25
    11:00
    Pogoń Dębice
    0
    3
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 23
    11:00
    Iskra II Kochlice
    5
    1
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 23
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    4
    0
    :
    KAM-POS Lusina
  • 23
    11:00
    Orzeł Konary
    0
    2
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 23
    11:00
    Zryw Chełm
    1
    3
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 23
    14:00
    Orzeł Pichorowice
    4
    5
    :
    Unia Rosochata
  • 23
    17:00
    KS Damianowo
    5
    4
    :
    Korona Kawice
  • 09
    11:00
    Zryw Chełm
    3
    0
    :
    Pogoń Dębice
  • 30
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    7
    3
    :
    Orzeł Konary
  • 30
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    1
    1
    :
    Ikar Miłogostowice
  • 30
    11:00
    KAM-POS Lusina
    3
    12
    :
    Iskra II Kochlice
  • 30
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    0
    1
    :
    KS Damianowo
  • 30
    11:00
    Unia Rosochata
    11
    0
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 30
    14:00
    Korona Kawice
    7
    4
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 16
    11:00
    Pogoń Dębice
    0
    3
    :
    Unia Rosochata
  • 03
    11:00
    Gama Ujazd Górny
    1
    10
    :
    Korona Kawice
  • 03
    11:00
    Iskra II Kochlice
    2
    1
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 03
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    3
    2
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 03
    11:00
    Orzeł Konary
    4
    0
    :
    Zryw Chełm
  • 03
    14:00
    Orzeł Pichorowice
    5
    0
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 03
    17:00
    KS Damianowo
    4
    1
    :
    KAM-POS Lusina
  • 23
    11:00
    Orzeł Konary
    3
    0
    :
    Pogoń Dębice
  • 06
    11:00
    Zryw Chełm
    2
    5
    :
    Ikar Miłogostowice
  • 06
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    1
    9
    :
    Iskra II Kochlice
  • 06
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    4
    2
    :
    KS Damianowo
  • 06
    11:00
    KAM-POS Lusina
    4
    3
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 06
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    3
    0
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 06
    14:00
    Korona Kawice
    5
    1
    :
    Unia Rosochata
  • 30
    11:00
    Pogoń Dębice
    0
    3
    :
    Korona Kawice
  • 13
    11:00
    Unia Rosochata
    3
    1
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 13
    11:00
    Gama Ujazd Górny
    0
    3
    :
    KAM-POS Lusina
  • 13
    11:00
    Iskra II Kochlice
    8
    4
    :
    Zryw Chełm
  • 13
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    14
    0
    :
    Orzeł Konary
  • 13
    14:00
    Orzeł Pichorowice
    0
    3
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 13
    17:00
    KS Damianowo
    0
    3
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 06
    11:00
    Ikar Miłogostowice
    3
    0
    :
    Pogoń Dębice
  • 20
    11:00
    Orzeł Konary
    2
    8
    :
    Iskra II Kochlice
  • 20
    11:00
    Zryw Chełm
    3
    4
    :
    KS Damianowo
  • 20
    11:00
    Czarni Golanka Dolna
    3
    6
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 20
    11:00
    Krokus Kwiatkowice
    3
    0
    :
    Gama Ujazd Górny
  • 20
    11:00
    KAM-POS Lusina
    1
    3
    :
    Unia Rosochata
  • 20
    11:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    1
    6
    :
    Korona Kawice
  • 13
    11:00
    Pogoń Dębice
    0
    3
    :
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
  • 26
    16:00
    KS Damianowo
    -
    -
    :
    Orzeł Konary
  • 27
    11:00
    Korona Kawice
    -
    -
    :
    KAM-POS Lusina
  • 27
    11:00
    Unia Rosochata
    -
    -
    :
    Krokus Kwiatkowice
  • 27
    11:00
    Gama Ujazd Górny
    -
    -
    :
    Czarni Golanka Dolna
  • 27
    11:00
    Orzeł Pichorowice
    -
    -
    :
    Zryw Chełm
  • 27
    11:00
    Iskra II Kochlice
    -
    -
    :
    Ikar Miłogostowice