Dolnośląskie | Klasa B | Legnica IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
95
53.98 %
Zwycięstwa gości
67
38.07 %
Remisy
14
7.95 %

Bramki

Gospodarzy
552
średnia: 3.14
Gości
440
średnia: 2.5

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.14%
2 z 176
0.5
98.86%
174 z 176
3.98%
7 z 176
1.5
96.02%
169 z 176
9.66%
17 z 176
2.5
90.34%
159 z 176
32.95%
58 z 176
3.5
67.05%
118 z 176
43.75%
77 z 176
4.5
56.25%
99 z 176
53.41%
94 z 176
5.5
46.59%
82 z 176

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 16 9.09 %
3:0 14 7.95 %
2:1 8 4.55 %
3:2 6 3.41 %
3:1 6 3.41 %
2:4 6 3.41 %
4:0 6 3.41 %
5:1 5 2.84 %
6:2 5 2.84 %
1:1 4 2.27 %
2:2 4 2.27 %
0:1 4 2.27 %
0:2 4 2.27 %
4:2 4 2.27 %
5:2 4 2.27 %
6:1 4 2.27 %
1:2 3 1.7 %
2:3 3 1.7 %
6:5 3 1.7 %
1:3 3 1.7 %
1:4 3 1.7 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 3 1.7 %
2:7 3 1.7 %
7:0 3 1.7 %
10:1 3 1.7 %
0:0 2 1.14 %
3:3 2 1.14 %
4:3 2 1.14 %
5:4 2 1.14 %
2:0 2 1.14 %
3:5 2 1.14 %
3:6 2 1.14 %
1:6 2 1.14 %
6:0 2 1.14 %
0:6 2 1.14 %
8:0 2 1.14 %
4:4 1 0.57 %
5:5 1 0.57 %
1:0 1 0.57 %
3:4 1 0.57 %
4:5 1 0.57 %
5:3 1 0.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:6 1 0.57 %
4:1 1 0.57 %
2:5 1 0.57 %
6:3 1 0.57 %
7:4 1 0.57 %
1:5 1 0.57 %
4:8 1 0.57 %
8:4 1 0.57 %
5:0 1 0.57 %
7:2 1 0.57 %
3:8 1 0.57 %
1:7 1 0.57 %
8:2 1 0.57 %
8:1 1 0.57 %
9:1 1 0.57 %
10:2 1 0.57 %
11:1 1 0.57 %
2:13 1 0.57 %
12:0 1 0.57 %
1:15 1 0.57 %
0:18 1 0.57 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    64
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    48
    29%
  • 23
    11:00
    Platan Sichów
    4
    3
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 23
    11:00
    LKS Chełmiec
    6
    0
    :
    Olimpia Olszanica
  • 23
    11:00
    Rataj Paszowice
    4
    0
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 23
    11:00
    Lechia Rokitnica
    1
    6
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 23
    11:00
    Tatra Krzeniów
    4
    4
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 23
    11:00
    Orzeł II Zagrodno
    2
    4
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 23
    16:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    6
    2
    :
    Start Osetnica
  • 30
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    3
    4
    :
    Tatra Krzeniów
  • 30
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    3
    2
    :
    Lechia Rokitnica
  • 30
    11:00
    Olimpia Olszanica
    5
    0
    :
    Rataj Paszowice
  • 30
    11:00
    Start Osetnica
    0
    3
    :
    LKS Chełmiec
  • 30
    11:00
    Platan Sichów
    2
    4
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 30
    14:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    7
    4
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 30
    15:00
    Błękitni II Kościelec
    4
    2
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 06
    11:00
    Rataj Paszowice
    3
    1
    :
    Start Osetnica
  • 06
    11:00
    Lechia Rokitnica
    2
    4
    :
    Olimpia Olszanica
  • 06
    11:00
    Orzeł II Zagrodno
    2
    5
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 06
    11:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    2
    4
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 06
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    4
    1
    :
    Tatra Krzeniów
  • 06
    16:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    6
    3
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 06
    16:00
    LKS Chełmiec
    4
    6
    :
    Platan Sichów
  • 13
    11:00
    Błękitni II Kościelec
    0
    1
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 13
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    5
    1
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 13
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    4
    2
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 13
    11:00
    Olimpia Olszanica
    5
    2
    :
    Tatra Krzeniów
  • 13
    13:00
    Start Osetnica
    0
    0
    :
    Lechia Rokitnica
  • 13
    14:00
    Platan Sichów
    2
    2
    :
    Rataj Paszowice
  • 13
    16:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    2
    1
    :
    LKS Chełmiec
  • 19
    16:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    0
    3
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 20
    11:00
    LKS Chełmiec
    8
    4
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 20
    11:00
    Rataj Paszowice
    5
    4
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 20
    11:00
    Lechia Rokitnica
    6
    5
    :
    Platan Sichów
  • 20
    11:00
    Tatra Krzeniów
    4
    0
    :
    Start Osetnica
  • 20
    11:00
    Orzeł II Zagrodno
    1
    3
    :
    Olimpia Olszanica
  • 20
    14:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    2
    1
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 27
    11:00
    Błękitni II Kościelec
    1
    1
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 27
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    0
    5
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 27
    11:00
    Platan Sichów
    2
    1
    :
    Tatra Krzeniów
  • 27
    11:00
    LKS Chełmiec
    5
    5
    :
    Rataj Paszowice
  • 27
    14:00
    Start Osetnica
    3
    8
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 27
    14:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    6
    1
    :
    Lechia Rokitnica
  • 27
    16:00
    Olimpia Olszanica
    10
    1
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 04
    11:00
    Rataj Paszowice
    3
    0
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 04
    11:00
    Lechia Rokitnica
    1
    15
    :
    LKS Chełmiec
  • 04
    11:00
    Tatra Krzeniów
    2
    2
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 04
    11:00
    Orzeł II Zagrodno
    4
    8
    :
    Platan Sichów
  • 04
    11:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    1
    2
    :
    Start Osetnica
  • 04
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    9
    1
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 04
    14:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    6
    1
    :
    Olimpia Olszanica
  • 11
    11:00
    Olimpia Olszanica
    0
    5
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 11
    11:00
    Platan Sichów
    8
    2
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 11
    11:00
    LKS Chełmiec
    3
    2
    :
    Tatra Krzeniów
  • 11
    11:00
    Rataj Paszowice
    3
    2
    :
    Lechia Rokitnica
  • 11
    14:00
    Błękitni II Kościelec
    4
    3
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 11
    14:00
    Start Osetnica
    0
    2
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 11
    16:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    10
    1
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 18
    11:00
    Lechia Rokitnica
    1
    1
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 18
    11:00
    Orzeł II Zagrodno
    6
    5
    :
    LKS Chełmiec
  • 18
    11:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    3
    6
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 18
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    4
    0
    :
    Start Osetnica
  • 18
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    0
    1
    :
    Olimpia Olszanica
  • 18
    14:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    3
    0
    :
    Platan Sichów
  • 31
    14:00
    Tatra Krzeniów
    0
    3
    :
    Rataj Paszowice
  • 25
    11:00
    Platan Sichów
    0
    1
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 25
    11:00
    LKS Chełmiec
    10
    1
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 25
    11:00
    Rataj Paszowice
    6
    0
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 25
    11:00
    Lechia Rokitnica
    4
    5
    :
    Tatra Krzeniów
  • 25
    14:00
    Błękitni II Kościelec
    1
    7
    :
    Olimpia Olszanica
  • 25
    14:00
    Start Osetnica
    3
    3
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 25
    15:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    2
    0
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 08
    11:00
    Tatra Krzeniów
    7
    0
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 08
    11:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    1
    4
    :
    Rataj Paszowice
  • 08
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    3
    2
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 08
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    1
    3
    :
    Platan Sichów
  • 08
    11:00
    Olimpia Olszanica
    10
    2
    :
    Start Osetnica
  • 08
    14:00
    Orzeł II Zagrodno
    5
    3
    :
    Lechia Rokitnica
  • 08
    14:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    3
    3
    :
    LKS Chełmiec
  • 11
    11:00
    Błękitni II Kościelec
    6
    1
    :
    Start Osetnica
  • 11
    11:00
    Platan Sichów
    2
    3
    :
    Olimpia Olszanica
  • 11
    11:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    5
    2
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 11
    11:00
    LKS Chełmiec
    2
    1
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 11
    11:00
    Rataj Paszowice
    3
    0
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 11
    11:00
    Lechia Rokitnica
    6
    5
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 11
    11:00
    Tatra Krzeniów
    6
    1
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 15
    11:00
    Orzeł II Zagrodno
    7
    2
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 15
    11:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    3
    6
    :
    Tatra Krzeniów
  • 15
    11:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    8
    1
    :
    Lechia Rokitnica
  • 15
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    0
    0
    :
    Rataj Paszowice
  • 15
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    2
    3
    :
    LKS Chełmiec
  • 15
    11:00
    Olimpia Olszanica
    2
    1
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 15
    14:00
    Start Osetnica
    2
    2
    :
    Platan Sichów
  • 07
    11:00
    Błękitni II Kościelec
    0
    3
    :
    Platan Sichów
  • 07
    11:00
    Start Osetnica
    0
    2
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 07
    11:00
    Olimpia Olszanica
    2
    0
    :
    LKS Chełmiec
  • 07
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    2
    7
    :
    Rataj Paszowice
  • 07
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    5
    4
    :
    Lechia Rokitnica
  • 07
    11:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    8
    0
    :
    Tatra Krzeniów
  • 07
    11:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    3
    1
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 14
    11:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    3
    0
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 14
    11:00
    Tatra Krzeniów
    1
    6
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 14
    11:00
    Lechia Rokitnica
    3
    1
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 14
    11:00
    Rataj Paszowice
    3
    2
    :
    Olimpia Olszanica
  • 14
    11:00
    LKS Chełmiec
    4
    0
    :
    Start Osetnica
  • 14
    14:00
    Orzeł II Zagrodno
    1
    4
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 14
    15:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    3
    0
    :
    Platan Sichów
  • 21
    11:00
    Błękitni II Kościelec
    0
    3
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 25
    11:00
    Tatra Krzeniów
    5
    1
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 25
    11:00
    Platan Sichów
    3
    1
    :
    LKS Chełmiec
  • 25
    11:00
    Start Osetnica
    0
    18
    :
    Rataj Paszowice
  • 25
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    6
    2
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 25
    14:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    7
    0
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 25
    15:00
    Olimpia Olszanica
    5
    1
    :
    Lechia Rokitnica
  • 28
    11:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    3
    0
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 01
    11:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    0
    5
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 01
    11:00
    Tatra Krzeniów
    3
    5
    :
    Olimpia Olszanica
  • 01
    11:00
    Rataj Paszowice
    1
    1
    :
    Platan Sichów
  • 01
    11:00
    LKS Chełmiec
    2
    2
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 01
    14:00
    Orzeł II Zagrodno
    0
    2
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 01
    14:00
    Lechia Rokitnica
    11
    1
    :
    Start Osetnica
  • 11
    11:00
    Błękitni II Kościelec
    0
    3
    :
    LKS Chełmiec
  • 09
    11:00
    Start Osetnica
    2
    7
    :
    Tatra Krzeniów
  • 09
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    2
    3
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 09
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    0
    1
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 09
    14:00
    Platan Sichów
    4
    0
    :
    Lechia Rokitnica
  • 09
    17:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    1
    2
    :
    Rataj Paszowice
  • 09
    17:00
    Olimpia Olszanica
    0
    3
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 18
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    3
    0
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 16
    11:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    3
    5
    :
    Olimpia Olszanica
  • 16
    11:00
    Orzeł II Zagrodno
    6
    2
    :
    Start Osetnica
  • 16
    11:00
    Tatra Krzeniów
    0
    3
    :
    Platan Sichów
  • 16
    11:00
    Rataj Paszowice
    6
    2
    :
    LKS Chełmiec
  • 16
    14:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    7
    0
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 16
    14:00
    Lechia Rokitnica
    0
    3
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 25
    11:00
    Błękitni II Kościelec
    0
    3
    :
    Rataj Paszowice
  • 23
    11:00
    LKS Chełmiec
    3
    0
    :
    Lechia Rokitnica
  • 23
    11:00
    Start Osetnica
    5
    1
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 23
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    2
    7
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 23
    14:00
    Platan Sichów
    8
    0
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 23
    17:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    5
    2
    :
    Tatra Krzeniów
  • 23
    17:00
    Olimpia Olszanica
    0
    3
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 09
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    3
    0
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 30
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    5
    1
    :
    Olimpia Olszanica
  • 30
    11:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    2
    4
    :
    Platan Sichów
  • 30
    11:00
    Orzeł II Zagrodno
    1
    3
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 30
    11:00
    Tatra Krzeniów
    1
    1
    :
    LKS Chełmiec
  • 30
    14:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    12
    0
    :
    Start Osetnica
  • 30
    14:00
    Lechia Rokitnica
    1
    0
    :
    Rataj Paszowice
  • 16
    11:00
    Błękitni II Kościelec
    0
    3
    :
    Lechia Rokitnica
  • 03
    11:00
    Rataj Paszowice
    2
    1
    :
    Tatra Krzeniów
  • 03
    11:00
    LKS Chełmiec
    3
    0
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 03
    11:00
    Start Osetnica
    0
    6
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 03
    11:00
    Olimpia Olszanica
    4
    0
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 03
    14:00
    Platan Sichów
    1
    5
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 03
    17:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    4
    2
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 23
    11:00
    Olimpia Olszanica
    3
    0
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 06
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    4
    2
    :
    Start Osetnica
  • 06
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    3
    1
    :
    Platan Sichów
  • 06
    11:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    2
    4
    :
    LKS Chełmiec
  • 06
    11:00
    Orzeł II Zagrodno
    2
    13
    :
    Rataj Paszowice
  • 06
    11:00
    Tatra Krzeniów
    1
    4
    :
    Lechia Rokitnica
  • 06
    14:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    6
    2
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 30
    11:00
    Błękitni II Kościelec
    0
    3
    :
    Tatra Krzeniów
  • 13
    11:00
    Rataj Paszowice
    3
    0
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 13
    11:00
    LKS Chełmiec
    0
    6
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 13
    11:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    1
    2
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 13
    11:00
    Start Osetnica
    0
    3
    :
    Olimpia Olszanica
  • 13
    14:00
    Lechia Rokitnica
    3
    2
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 13
    14:00
    Platan Sichów
    3
    1
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 06
    12:00
    Start Osetnica
    3
    0
    :
    Błękitni II Kościelec
  • 20
    11:00
    Olimpia Olszanica
    0
    3
    :
    Platan Sichów
  • 20
    11:00
    Fenix Pielgrzymka
    2
    1
    :
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • 20
    11:00
    Radziechowianka Radziechów
    5
    2
    :
    LKS Chełmiec
  • 20
    11:00
    Lubiatowianka Lubiatów
    3
    0
    :
    Rataj Paszowice
  • 20
    11:00
    Iskra Jerzmanice Zdrój
    0
    2
    :
    Lechia Rokitnica
  • 20
    11:00
    Orzeł II Zagrodno
    2
    1
    :
    Tatra Krzeniów
  • 13
    11:00
    Błękitni II Kościelec
    0
    3
    :
    Orzeł II Zagrodno
  • 26
    16:00
    Tatra Krzeniów
    -
    -
    :
    Iskra Jerzmanice Zdrój
  • 27
    11:00
    Lechia Rokitnica
    -
    -
    :
    Lubiatowianka Lubiatów
  • 27
    11:00
    Rataj Paszowice
    -
    -
    :
    Radziechowianka Radziechów
  • 27
    11:00
    LKS Chełmiec
    -
    -
    :
    Fenix Pielgrzymka
  • 27
    11:00
    Płomień Nowa Wieś Grodziska
    -
    -
    :
    Olimpia Olszanica
  • 27
    11:00
    Platan Sichów
    -
    -
    :
    Start Osetnica