Dolnośląskie | Klasa A | Wrocław II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
98
53.85 %
Zwycięstwa gości
67
36.81 %
Remisy
17
9.34 %

Bramki

Gospodarzy
558
średnia: 3.07
Gości
387
średnia: 2.13

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 182
0.5
100%
182 z 182
3.3%
6 z 182
1.5
96.7%
176 z 182
13.19%
24 z 182
2.5
86.81%
158 z 182
28.02%
51 z 182
3.5
71.98%
131 z 182
42.86%
78 z 182
4.5
57.14%
104 z 182
60.99%
111 z 182
5.5
39.01%
71 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 11 6.04 %
4:1 9 4.95 %
3:2 8 4.4 %
3:1 8 4.4 %
1:4 7 3.85 %
1:1 6 3.3 %
2:0 6 3.3 %
0:2 6 3.3 %
1:3 6 3.3 %
4:2 6 3.3 %
3:0 6 3.3 %
2:2 5 2.75 %
2:1 5 2.75 %
0:3 5 2.75 %
5:2 5 2.75 %
3:3 4 2.2 %
2:3 4 2.2 %
4:0 4 2.2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 4 2.2 %
0:1 3 1.65 %
1:0 3 1.65 %
4:3 3 1.65 %
2:4 3 1.65 %
3:5 3 1.65 %
2:5 3 1.65 %
5:1 3 1.65 %
6:2 3 1.65 %
5:0 3 1.65 %
7:0 3 1.65 %
8:1 3 1.65 %
8:0 3 1.65 %
4:4 2 1.1 %
5:3 2 1.1 %
0:5 2 1.1 %
1:6 2 1.1 %
6:1 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:2 2 1.1 %
0:6 2 1.1 %
6:0 2 1.1 %
7:1 2 1.1 %
3:4 1 0.55 %
5:4 1 0.55 %
4:5 1 0.55 %
2:6 1 0.55 %
8:2 1 0.55 %
3:9 1 0.55 %
1:8 1 0.55 %
9:1 1 0.55 %
1:9 1 0.55 %
11:2 1 0.55 %
12:2 1 0.55 %
11:0 1 0.55 %
14:2 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    53
    32%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    50
    30%
  • 15
    17:00
    Victoria Zawonia
    4
    1
    :
    Barycz Milicz
  • 15
    17:00
    Orla Korzeńsko
    0
    4
    :
    KS Łozina
  • 16
    11:00
    Sokół II Wielka Lipa
    2
    2
    :
    Spartan Marszowice
  • 16
    11:00
    Różanka Wrocław
    0
    2
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 16
    11:00
    Plon Gądkowice
    3
    0
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 16
    12:00
    KS Dobroszów
    3
    4
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 16
    17:00
    Sparta Skarszyn
    3
    2
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 22
    17:00
    Dolpasz Skokowa
    4
    2
    :
    Plon Gądkowice
  • 22
    17:00
    Błysk Kuźniczysko
    8
    1
    :
    Sparta Skarszyn
  • 22
    17:00
    Barycz Milicz
    5
    4
    :
    KS Dobroszów
  • 23
    11:00
    Różanka Wrocław
    1
    2
    :
    Spartan Marszowice
  • 23
    12:00
    Iskra Pasikurowice
    5
    2
    :
    Orla Korzeńsko
  • 23
    16:00
    Bór Oborniki Śląskie
    7
    1
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 23
    17:00
    Bresna Brzeźno
    4
    1
    :
    Victoria Zawonia
  • 29
    17:00
    KS Łozina
    3
    1
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 30
    11:00
    Sokół II Wielka Lipa
    0
    2
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 30
    11:00
    Plon Gądkowice
    6
    2
    :
    Spartan Marszowice
  • 30
    12:00
    KS Dobroszów
    1
    9
    :
    Bresna Brzeźno
  • 30
    13:30
    Różanka Wrocław
    1
    2
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 30
    15:00
    Sparta Skarszyn
    3
    2
    :
    Barycz Milicz
  • 30
    16:00
    Orla Korzeńsko
    2
    6
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 05
    15:00
    Dolpasz Skokowa
    3
    1
    :
    KS Łozina
  • 05
    16:00
    Błysk Kuźniczysko
    8
    1
    :
    Różanka Wrocław
  • 05
    16:00
    Barycz Milicz
    4
    2
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 06
    11:00
    Victoria Zawonia
    0
    1
    :
    KS Dobroszów
  • 06
    14:00
    Bresna Brzeźno
    12
    2
    :
    Sparta Skarszyn
  • 06
    16:00
    Bór Oborniki Śląskie
    4
    3
    :
    Plon Gądkowice
  • 23
    18:00
    Orla Korzeńsko
    5
    3
    :
    Spartan Marszowice
  • 12
    16:00
    Sparta Skarszyn
    1
    4
    :
    Victoria Zawonia
  • 12
    16:00
    Orla Korzeńsko
    1
    4
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 13
    11:00
    Sokół II Wielka Lipa
    1
    3
    :
    Bresna Brzeźno
  • 13
    14:00
    Różanka Wrocław
    3
    2
    :
    Barycz Milicz
  • 13
    14:00
    Plon Gądkowice
    1
    6
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 13
    16:00
    KS Łozina
    7
    0
    :
    Spartan Marszowice
  • 13
    16:00
    Iskra Pasikurowice
    1
    3
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 19
    16:00
    Błysk Kuźniczysko
    4
    1
    :
    Orla Korzeńsko
  • 20
    11:00
    Victoria Zawonia
    0
    2
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 20
    11:00
    KS Dobroszów
    2
    0
    :
    Sparta Skarszyn
  • 20
    12:00
    Iskra Pasikurowice
    5
    1
    :
    Spartan Marszowice
  • 20
    16:00
    Bór Oborniki Śląskie
    4
    1
    :
    KS Łozina
  • 20
    16:00
    Barycz Milicz
    3
    2
    :
    Plon Gądkowice
  • 20
    17:00
    Bresna Brzeźno
    7
    2
    :
    Różanka Wrocław
  • 26
    15:00
    Orla Korzeńsko
    2
    1
    :
    Barycz Milicz
  • 26
    15:00
    Dolpasz Skokowa
    11
    0
    :
    Spartan Marszowice
  • 26
    15:30
    KS Łozina
    0
    5
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 27
    11:00
    Sokół II Wielka Lipa
    2
    4
    :
    KS Dobroszów
  • 27
    11:00
    Różanka Wrocław
    2
    0
    :
    Victoria Zawonia
  • 27
    11:00
    Plon Gądkowice
    3
    5
    :
    Bresna Brzeźno
  • 27
    12:00
    Iskra Pasikurowice
    0
    3
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 03
    15:00
    Błysk Kuźniczysko
    8
    2
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 03
    15:00
    Barycz Milicz
    4
    2
    :
    KS Łozina
  • 04
    11:00
    Victoria Zawonia
    7
    2
    :
    Plon Gądkowice
  • 04
    11:00
    KS Dobroszów
    1
    2
    :
    Różanka Wrocław
  • 04
    15:00
    Bór Oborniki Śląskie
    2
    4
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 04
    15:00
    Sparta Skarszyn
    4
    3
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 04
    16:00
    Bresna Brzeźno
    5
    0
    :
    Orla Korzeńsko
  • 10
    15:00
    Orla Korzeńsko
    3
    5
    :
    Victoria Zawonia
  • 11
    11:00
    Różanka Wrocław
    3
    0
    :
    Sparta Skarszyn
  • 11
    11:00
    Plon Gądkowice
    6
    1
    :
    KS Dobroszów
  • 11
    11:00
    KS Łozina
    2
    4
    :
    Bresna Brzeźno
  • 11
    12:00
    Iskra Pasikurowice
    2
    0
    :
    Barycz Milicz
  • 04
    18:00
    Dolpasz Skokowa
    0
    3
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 22
    11:00
    Bór Oborniki Śląskie
    8
    1
    :
    Spartan Marszowice
  • 17
    15:00
    Błysk Kuźniczysko
    11
    2
    :
    Spartan Marszowice
  • 18
    11:00
    Victoria Zawonia
    4
    0
    :
    KS Łozina
  • 18
    11:00
    KS Dobroszów
    1
    0
    :
    Orla Korzeńsko
  • 18
    11:00
    Sokół II Wielka Lipa
    5
    1
    :
    Różanka Wrocław
  • 18
    14:00
    Bresna Brzeźno
    4
    0
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 21
    13:00
    Barycz Milicz
    1
    1
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 22
    13:00
    Sparta Skarszyn
    1
    2
    :
    Plon Gądkowice
  • 24
    14:00
    Orla Korzeńsko
    2
    5
    :
    Sparta Skarszyn
  • 24
    14:00
    Dolpasz Skokowa
    1
    2
    :
    Bresna Brzeźno
  • 24
    14:00
    Barycz Milicz
    7
    0
    :
    Spartan Marszowice
  • 25
    11:00
    Plon Gądkowice
    3
    1
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 25
    13:00
    KS Łozina
    2
    0
    :
    KS Dobroszów
  • 18
    18:00
    Bór Oborniki Śląskie
    2
    3
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 21
    13:30
    Iskra Pasikurowice
    0
    2
    :
    Victoria Zawonia
  • 31
    11:00
    Sokół II Wielka Lipa
    3
    1
    :
    Orla Korzeńsko
  • 31
    13:30
    Barycz Milicz
    1
    1
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 31
    13:30
    Victoria Zawonia
    3
    3
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 31
    15:00
    Różanka Wrocław
    2
    3
    :
    Plon Gądkowice
  • 31
    17:00
    KS Dobroszów
    1
    2
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 17
    19:00
    Bresna Brzeźno
    3
    0
    :
    Spartan Marszowice
  • 18
    18:00
    KS Łozina
    2
    1
    :
    Sparta Skarszyn
  • 07
    13:30
    Orla Korzeńsko
    4
    2
    :
    Różanka Wrocław
  • 07
    13:30
    Błysk Kuźniczysko
    6
    1
    :
    Barycz Milicz
  • 07
    16:00
    KS Łozina
    0
    1
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 08
    10:00
    Dolpasz Skokowa
    7
    0
    :
    KS Dobroszów
  • 08
    11:00
    Victoria Zawonia
    3
    1
    :
    Spartan Marszowice
  • 08
    12:00
    Iskra Pasikurowice
    3
    2
    :
    Sparta Skarszyn
  • 08
    13:30
    Bór Oborniki Śląskie
    5
    2
    :
    Bresna Brzeźno
  • 11
    13:30
    Bresna Brzeźno
    2
    1
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 11
    13:30
    Victoria Zawonia
    0
    3
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 11
    13:30
    Sparta Skarszyn
    2
    0
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 11
    13:30
    Różanka Wrocław
    1
    0
    :
    KS Łozina
  • 11
    13:30
    Plon Gądkowice
    5
    2
    :
    Orla Korzeńsko
  • 24
    20:30
    Iskra Pasikurowice
    1
    1
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 05
    13:30
    KS Dobroszów
    3
    5
    :
    Spartan Marszowice
  • 14
    13:30
    KS Łozina
    0
    1
    :
    Plon Gądkowice
  • 14
    13:30
    Dolpasz Skokowa
    1
    3
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 14
    13:30
    Sparta Skarszyn
    1
    1
    :
    Spartan Marszowice
  • 14
    13:30
    Błysk Kuźniczysko
    5
    0
    :
    Victoria Zawonia
  • 14
    15:00
    Barycz Milicz
    3
    3
    :
    Bresna Brzeźno
  • 15
    11:00
    Bór Oborniki Śląskie
    9
    1
    :
    KS Dobroszów
  • 28
    13:30
    Iskra Pasikurowice
    1
    0
    :
    Różanka Wrocław
  • 24
    16:00
    Barycz Milicz
    2
    2
    :
    Victoria Zawonia
  • 25
    11:00
    Błysk Kuźniczysko
    4
    1
    :
    KS Dobroszów
  • 25
    11:00
    Dolpasz Skokowa
    6
    2
    :
    Różanka Wrocław
  • 25
    11:00
    Iskra Pasikurowice
    1
    2
    :
    Plon Gądkowice
  • 25
    11:00
    KS Łozina
    0
    2
    :
    Orla Korzeńsko
  • 25
    14:00
    Bór Oborniki Śląskie
    6
    0
    :
    Sparta Skarszyn
  • 25
    17:00
    Spartan Marszowice
    4
    5
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 01
    11:00
    Orla Korzeńsko
    1
    1
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 01
    11:00
    Plon Gądkowice
    4
    3
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 01
    11:00
    Sparta Skarszyn
    0
    6
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 01
    11:00
    Victoria Zawonia
    1
    4
    :
    Bresna Brzeźno
  • 01
    13:30
    KS Dobroszów
    1
    2
    :
    Barycz Milicz
  • 01
    15:00
    Spartan Marszowice
    3
    2
    :
    Różanka Wrocław
  • 01
    15:00
    Sokół II Wielka Lipa
    1
    4
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 03
    14:00
    Bresna Brzeźno
    5
    2
    :
    KS Dobroszów
  • 03
    14:00
    Barycz Milicz
    5
    0
    :
    Sparta Skarszyn
  • 03
    14:00
    Błysk Kuźniczysko
    7
    1
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 03
    14:00
    Dolpasz Skokowa
    4
    2
    :
    Orla Korzeńsko
  • 03
    14:00
    Iskra Pasikurowice
    0
    5
    :
    KS Łozina
  • 03
    15:00
    Bór Oborniki Śląskie
    8
    0
    :
    Różanka Wrocław
  • 03
    17:00
    Spartan Marszowice
    2
    3
    :
    Plon Gądkowice
  • 08
    17:00
    KS Dobroszów
    1
    3
    :
    Victoria Zawonia
  • 09
    11:00
    KS Łozina
    8
    0
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 09
    11:00
    Plon Gądkowice
    3
    0
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 09
    11:00
    Różanka Wrocław
    1
    4
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 09
    11:00
    Sokół II Wielka Lipa
    0
    3
    :
    Barycz Milicz
  • 09
    16:00
    Sparta Skarszyn
    0
    3
    :
    Bresna Brzeźno
    (walkower)
  • 09
    18:00
    Spartan Marszowice
    0
    4
    :
    Orla Korzeńsko
  • 15
    15:00
    Spartan Marszowice
    1
    2
    :
    KS Łozina
  • 15
    16:00
    Victoria Zawonia
    3
    0
    :
    Sparta Skarszyn
  • 15
    16:00
    Błysk Kuźniczysko
    4
    0
    :
    Plon Gądkowice
  • 15
    17:00
    Dolpasz Skokowa
    4
    1
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 16
    11:00
    Barycz Milicz
    3
    0
    :
    Różanka Wrocław
  • 16
    15:00
    Bresna Brzeźno
    5
    3
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 16
    15:00
    Bór Oborniki Śląskie
    5
    1
    :
    Orla Korzeńsko
  • 22
    15:00
    Spartan Marszowice
    2
    2
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 22
    15:00
    Orla Korzeńsko
    3
    9
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 22
    17:00
    Plon Gądkowice
    2
    3
    :
    Barycz Milicz
  • 23
    14:00
    KS Łozina
    3
    2
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 23
    15:00
    Różanka Wrocław
    0
    6
    :
    Bresna Brzeźno
  • 23
    16:00
    Sparta Skarszyn
    8
    0
    :
    KS Dobroszów
  • 23
    17:00
    Sokół II Wielka Lipa
    0
    4
    :
    Victoria Zawonia
  • 29
    15:00
    Victoria Zawonia
    4
    0
    :
    Różanka Wrocław
  • 29
    16:00
    Błysk Kuźniczysko
    6
    0
    :
    KS Łozina
  • 29
    16:00
    Spartan Marszowice
    3
    1
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 29
    17:00
    Barycz Milicz
    4
    2
    :
    Orla Korzeńsko
  • 30
    11:00
    Bresna Brzeźno
    2
    2
    :
    Plon Gądkowice
  • 30
    14:00
    KS Dobroszów
    1
    1
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 30
    15:00
    Bór Oborniki Śląskie
    6
    2
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 02
    18:00
    Dolpasz Skokowa
    4
    4
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 03
    11:00
    Iskra Pasikurowice
    1
    6
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 03
    11:00
    KS Łozina
    2
    5
    :
    Barycz Milicz
  • 03
    11:00
    Orla Korzeńsko
    1
    2
    :
    Bresna Brzeźno
  • 03
    11:00
    Plon Gądkowice
    0
    2
    :
    Victoria Zawonia
  • 03
    11:00
    Różanka Wrocław
    1
    4
    :
    KS Dobroszów
  • 03
    11:00
    Sokół II Wielka Lipa
    3
    2
    :
    Sparta Skarszyn
  • 05
    16:00
    Victoria Zawonia
    3
    1
    :
    Orla Korzeńsko
  • 05
    16:00
    Błysk Kuźniczysko
    14
    2
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 06
    11:00
    Bresna Brzeźno
    3
    1
    :
    KS Łozina
  • 06
    14:30
    KS Dobroszów
    5
    2
    :
    Plon Gądkowice
  • 06
    15:00
    Barycz Milicz
    2
    0
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 06
    16:00
    Sparta Skarszyn
    3
    3
    :
    Różanka Wrocław
  • 06
    18:00
    Spartan Marszowice
    2
    2
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 12
    15:00
    Spartan Marszowice
    1
    8
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 12
    17:00
    Dolpasz Skokowa
    4
    1
    :
    Barycz Milicz
  • 13
    11:00
    Iskra Pasikurowice
    1
    3
    :
    Bresna Brzeźno
  • 13
    11:00
    KS Łozina
    3
    3
    :
    Victoria Zawonia
  • 13
    11:00
    Orla Korzeńsko
    2
    1
    :
    KS Dobroszów
  • 13
    11:00
    Plon Gądkowice
    4
    1
    :
    Sparta Skarszyn
  • 13
    13:30
    Różanka Wrocław
    4
    4
    :
    Sokół II Wielka Lipa
  • 19
    16:00
    Błysk Kuźniczysko
    4
    1
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 20
    11:00
    Sokół II Wielka Lipa
    1
    2
    :
    Plon Gądkowice
  • 20
    11:00
    Sparta Skarszyn
    1
    3
    :
    Orla Korzeńsko
  • 20
    11:00
    KS Dobroszów
    2
    1
    :
    KS Łozina
  • 20
    11:00
    Victoria Zawonia
    0
    4
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 20
    11:00
    Bresna Brzeźno
    2
    5
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 20
    11:00
    Spartan Marszowice
    1
    4
    :
    Barycz Milicz
  • 06
    17:00
    Różanka Wrocław
    -
    -
    :
    Orla Korzeńsko
  • 06
    17:00
    Sokół II Wielka Lipa
    -
    -
    :
    KS Łozina
  • 06
    17:00
    Sparta Skarszyn
    -
    -
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 06
    17:00
    KS Dobroszów
    -
    -
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 06
    17:00
    Spartan Marszowice
    -
    -
    :
    Victoria Zawonia
  • 06
    17:00
    Bresna Brzeźno
    -
    -
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 06
    17:00
    Barycz Milicz
    -
    -
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 13
    17:00
    Błysk Kuźniczysko
    -
    -
    :
    Bresna Brzeźno
  • 13
    17:00
    Bór Oborniki Śląskie
    -
    -
    :
    Victoria Zawonia
  • 13
    17:00
    Spartan Marszowice
    -
    -
    :
    KS Dobroszów
  • 13
    17:00
    Dolpasz Skokowa
    -
    -
    :
    Sparta Skarszyn
  • 13
    17:00
    Sokół II Wielka Lipa
    -
    -
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 13
    17:00
    KS Łozina
    -
    -
    :
    Różanka Wrocław
  • 13
    17:00
    Orla Korzeńsko
    -
    -
    :
    Plon Gądkowice
  • 20
    17:00
    Plon Gądkowice
    -
    -
    :
    KS Łozina
  • 20
    17:00
    Różanka Wrocław
    -
    -
    :
    Iskra Pasikurowice
  • 20
    17:00
    Sokół II Wielka Lipa
    -
    -
    :
    Dolpasz Skokowa
  • 20
    17:00
    Spartan Marszowice
    -
    -
    :
    Sparta Skarszyn
  • 20
    17:00
    KS Dobroszów
    -
    -
    :
    Bór Oborniki Śląskie
  • 20
    17:00
    Victoria Zawonia
    -
    -
    :
    Błysk Kuźniczysko
  • 20
    17:00
    Bresna Brzeźno
    -
    -
    :
    Barycz Milicz