• 26
    17:00
    Górnik II Polkowice
    2
    0
    :
    Pogoń Góra
  • 01
    17:00
    Błękitni Kościelec
    3
    2
    :
    LZS Lipa
  • 01
    17:00
    Czarni Golanka Dolna
    4
    4
    :
    Rataj Paszowice
  • 01
    17:00
    Bazalt Piotrowice
    2
    4
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 01
    17:00
    Unia Miłoradzice
    6
    0
    :
    Chojnowianka Chojnów
    (walkower)
  • 01
    17:00
    Wilkowianka Wilków
    2
    8
    :
    Iskra Kochlice
  • 01
    17:00
    Korona Kawice
    1
    7
    :
    Orzeł Mikołajowice
  • 01
    17:00
    Park Targoszyn
    4
    0
    :
    Albatros Jaśkowice
  • 01
    17:00
    Gama Ujazd Górny
    2
    5
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 01
    17:00
    Zryw Kotla
    1
    12
    :
    Zawisza Serby
  • 01
    17:00
    Arka Trzebnice
    7
    0
    :
    Sparta Przedmoście
  • 01
    17:00
    Odra Grodziec Mały
    3
    4
    :
    Zadzior Buczyna
  • 01
    17:00
    Kalina Sobin
    0
    4
    :
    Górnik Lubin
  • 01
    17:00
    Łagoszowia Łagoszów
    3
    0
    :
    Viktoria Borek
    (walkower)
  • 01
    17:00
    Sokół Jerzmanowa
    0
    1
    :
    Iskra Księginice
  • 01
    17:00
    Platan Siedlce
    2
    2
    :
    Sparta II Rudna
  • 01
    17:00
    Dragon Jaczów
    3
    0
    :
    Gwardia Białołęka
    (walkower)
  • 01
    17:00
    Relaks Szklary Dolne
    0
    1
    :
    Perła Potoczek
  • 01
    17:00
    Orzeł Czerna
    1
    4
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 02
    11:00
    Unia Rosochata
    2
    1
    :
    Orzeł Pichorowice
  • 02
    12:00
    Cicha Woda Tyniec Legnicki
    2
    5
    :
    Kuźnia II Jawor
  • 02
    14:00
    Victoria Niemstów
    4
    1
    :
    Fortuna Obora
  • 02
    17:00
    Zryw Stary Łom
    2
    9
    :
    Czarni Rokitki
  • 04
    18:00
    Radziechowianka Radziechów
    5
    1
    :
    Płomień Michów
  • 09
    12:30
    Czarni Golanka Dolna
    1
    6
    :
    Unia Rosochata
  • 12
    17:00
    Błękitni Kościelec
    1
    5
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 12
    17:00
    Kuźnia II Jawor
    1
    5
    :
    Czarni Rokitki
  • 12
    17:00
    Orzeł Mikołajowice
    3
    3
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 12
    17:00
    Unia Miłoradzice
    2
    2
    :
    Iskra Kochlice
  • 12
    17:00
    Arka Trzebnice
    8
    1
    :
    Zadzior Buczyna
  • 12
    17:00
    Perła Potoczek
    0
    3
    :
    Górnik Lubin
  • 12
    17:00
    Dragon Jaczów
    3
    2
    :
    Iskra Księginice
  • 12
    17:00
    Łagoszowia Łagoszów
    1
    4
    :
    Zawisza Serby
  • 12
    17:00
    Radziechowianka Radziechów
    1
    7
    :
    Park Targoszyn
  • 12
    18:00
    Górnik II Polkowice
    7
    1
    :
    Victoria Niemstów
  • 19
    18:00
    Sparta II Rudna
    4
    3
    :
    KS Kłopotów-Osiek
  • 26
    17:00
    KS Legnickie Pole
    1
    1
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 26
    17:00
    Górnik II Polkowice
    3
    5
    :
    Sparta Rudna
  • 26
    17:00
    Dragon Jaczów
    6
    2
    :
    Unia Miłoradzice
  • 26
    17:00
    Arka Trzebnice
    2
    3
    :
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • 26
    17:00
    Unia Rosochata
    1
    3
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 26
    17:00
    Górnik Lubin
    3
    2
    :
    Sparta Grębocice
  • 26
    17:00
    Czarni Rokitki
    2
    2
    :
    Stal Chocianów
  • 26
    17:00
    Sparta Rudna
    0
    5
    :
    Kuźnia Jawor
  • 26
    18:00
    Park Targoszyn
    2
    2
    :
    Górnik Złotoryja
  • 26
    18:00
    Zawisza Serby
    3
    2
    :
    Prochowiczanka Prochowice
  • 09
    17:00
    Czarni Rokitki
    0
    3
    :
    Chrobry II Głogów
  • 09
    17:00
    Kuźnia Jawor
    0
    1
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 09
    17:00
    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
    2
    2
    :
    Zryw Kłębanowice
  • 09
    17:00
    Dragon Jaczów
    3
    5
    :
    Zawisza Serby
  • 09
    17:00
    Sparta Rudna
    5
    2
    :
    Odra Ścinawa
  • 09
    17:00
    Górnik Lubin
    4
    1
    :
    Górnik Złotoryja
  • 23
    16:30
    Górnik Lubin
    2
    2
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 23
    16:30
    Zryw Kłębanowice
    1
    3
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 23
    16:30
    Sparta Rudna
    1
    3
    :
    Miedź II Legnica
  • 23
    16:30
    Zawisza Serby
    3
    3
    :
    Chrobry II Głogów
  • 07
    16:00
    Orkan Szczedrzykowice
    1
    1
    :
    Miedź II Legnica
  • 07
    16:00
    Zawisza Serby
    0
    7
    :
    Zagłębie II Lubin
  • 27
    13:00
    Orkan Szczedrzykowice
    0
    3
    :
    Zagłębie II Lubin