Dolnośląskie | 4. Liga | dolnośląska (zachód)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
142
46.41 %
Zwycięstwa gości
107
34.97 %
Remisy
57
18.63 %

Bramki

Gospodarzy
642
średnia: 2.1
Gości
482
średnia: 1.58

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.58%
14 z 306
0.5
95.42%
292 z 306
16.34%
50 z 306
1.5
83.66%
256 z 306
33.01%
101 z 306
2.5
66.99%
205 z 306
54.25%
166 z 306
3.5
45.75%
140 z 306
69.28%
212 z 306
4.5
30.72%
94 z 306
81.37%
249 z 306
5.5
18.63%
57 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 26 8.5 %
1:0 22 7.19 %
2:1 22 7.19 %
1:2 18 5.88 %
0:0 14 4.58 %
0:1 14 4.58 %
3:0 14 4.58 %
0:2 13 4.25 %
2:2 12 3.92 %
2:0 12 3.92 %
3:1 11 3.59 %
0:3 11 3.59 %
4:1 10 3.27 %
0:4 10 3.27 %
1:3 9 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 7 2.29 %
2:3 6 1.96 %
1:4 6 1.96 %
3:3 5 1.63 %
5:1 5 1.63 %
5:0 5 1.63 %
7:1 5 1.63 %
4:2 4 1.31 %
2:4 4 1.31 %
4:0 4 1.31 %
3:4 3 0.98 %
4:5 3 0.98 %
5:2 3 0.98 %
2:5 3 0.98 %
0:5 3 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:1 3 0.98 %
6:0 3 0.98 %
4:3 2 0.65 %
3:5 2 0.65 %
9:0 2 0.65 %
5:4 1 0.33 %
5:3 1 0.33 %
4:6 1 0.33 %
1:6 1 0.33 %
7:2 1 0.33 %
8:1 1 0.33 %
8:0 1 0.33 %
9:1 1 0.33 %
11:1 1 0.33 %
13:2 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    128
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    62
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    32
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    41
    16%
  • 01
    15:00
    Chrobry II Głogów
    4
    0
    :
    Leśnik Osiecznica
  • 01
    15:00
    Orla Wąsosz
    0
    2
    :
    Kuźnia Jawor
  • 01
    17:00
    Odra Ścinawa
    1
    1
    :
    Konfeks Legnica
  • 01
    17:00
    Sparta Grębocice
    1
    3
    :
    Mewa Kunice
  • 01
    17:00
    Górnik Złotoryja
    3
    0
    :
    Stal Chocianów
  • 01
    18:00
    Sparta Rudna
    1
    1
    :
    Prochowiczanka Prochowice
  • 02
    16:00
    Orkan Szczedrzykowice
    2
    2
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 02
    17:00
    KS Legnickie Pole
    2
    1
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 12
    17:00
    Chrobry II Głogów
    3
    0
    :
    Apis Jędrzychowice
  • 12
    17:00
    Odra Ścinawa
    5
    0
    :
    Włókniarz Leśna
  • 12
    17:00
    Sparta Grębocice
    2
    4
    :
    Leśnik Osiecznica
  • 12
    17:00
    Sparta Rudna
    3
    2
    :
    Konfeks Legnica
  • 12
    17:00
    Górnik Złotoryja
    1
    1
    :
    Mewa Kunice
  • 12
    17:00
    Orkan Szczedrzykowice
    1
    0
    :
    Prochowiczanka Prochowice
  • 12
    17:00
    KS Legnickie Pole
    2
    5
    :
    Stal Chocianów
  • 12
    17:00
    Kuźnia Jawor
    1
    4
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 12
    17:00
    Orla Wąsosz
    1
    1
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 15
    15:00
    Mewa Kunice
    0
    1
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 15
    17:00
    Prochowiczanka Prochowice
    5
    1
    :
    KS Legnickie Pole
  • 15
    17:00
    Leśnik Osiecznica
    4
    2
    :
    Sparta Rudna
  • 15
    17:00
    Włókniarz Leśna
    0
    0
    :
    Sparta Grębocice
  • 15
    17:00
    Apis Jędrzychowice
    1
    2
    :
    Odra Ścinawa
  • 15
    17:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    2
    1
    :
    Chrobry II Głogów
  • 16
    17:00
    Stal Chocianów
    2
    0
    :
    Kuźnia Jawor
  • 22
    15:00
    KS Legnickie Pole
    4
    6
    :
    Mewa Kunice
  • 22
    17:00
    Sparta Grębocice
    3
    5
    :
    Apis Jędrzychowice
  • 22
    17:00
    Lotnik Jeżów Sudecki
    0
    2
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 22
    18:00
    Sparta Rudna
    5
    0
    :
    Włókniarz Leśna
  • 22
    18:00
    Górnik Złotoryja
    2
    2
    :
    Leśnik Osiecznica
  • 23
    11:00
    Orla Wąsosz
    0
    2
    :
    Stal Chocianów
  • 23
    16:00
    Orkan Szczedrzykowice
    1
    0
    :
    Konfeks Legnica
  • 23
    17:00
    Odra Ścinawa
    0
    1
    :
    Karkonosze Jelenia Góra
  • 29
    15:00
    Mewa Kunice
    3
    4
    :
    Kuźnia Jawor
  • 29
    17:00
    Prochowiczanka Prochowice
    0
    2
    :
    Orla Wąsosz
  • 29
    17:00
    Leśnik Osiecznica
    1
    0
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 29
    17:00
    Włókniarz Leśna
    2
    1
    :
    Górnik Złotoryja
  • 29
    17:00
    Apis Jędrzychowice
    0
    0
    :
    Sparta Rudna
  • 29
    17:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    5
    2
    :
    Sparta Grębocice
  • 30
    11:00
    Chrobry II Głogów
    6
    1
    :
    Odra Ścinawa
  • 12
    15:00
    Mewa Kunice
    2
    1
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 12
    15:00
    Chrobry II Głogów
    2
    1
    :
    Sparta Rudna
  • 12
    16:00
    Prochowiczanka Prochowice
    2
    1
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 12
    16:00
    Leśnik Osiecznica
    1
    2
    :
    Kuźnia Jawor
  • 12
    16:00
    Apis Jędrzychowice
    6
    0
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 12
    16:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    4
    0
    :
    Górnik Złotoryja
  • 12
    17:30
    Włókniarz Leśna
    3
    1
    :
    KS Legnickie Pole
  • 13
    16:00
    Odra Ścinawa
    7
    1
    :
    Sparta Grębocice
  • 10
    15:00
    Leśnik Osiecznica
    5
    0
    :
    Stal Chocianów
  • 10
    15:00
    Włókniarz Leśna
    1
    1
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 10
    15:00
    Apis Jędrzychowice
    9
    0
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 10
    15:00
    Sparta Grębocice
    1
    2
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 10
    16:00
    Sparta Rudna
    2
    2
    :
    Górnik Złotoryja
  • 10
    17:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    5
    0
    :
    Orla Wąsosz
  • 11
    11:00
    Chrobry II Głogów
    6
    1
    :
    Kuźnia Jawor
  • 11
    15:00
    Odra Ścinawa
    9
    1
    :
    KS Legnickie Pole
  • 24
    15:00
    Leśnik Osiecznica
    2
    4
    :
    Mewa Kunice
  • 24
    15:00
    Włókniarz Leśna
    0
    4
    :
    Prochowiczanka Prochowice
  • 24
    15:00
    Sparta Grębocice
    5
    1
    :
    Kuźnia Jawor
  • 24
    15:00
    Górnik Złotoryja
    2
    3
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 24
    16:00
    Sparta Rudna
    13
    2
    :
    KS Legnickie Pole
  • 24
    17:00
    Chrobry II Głogów
    2
    1
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 25
    15:00
    Apis Jędrzychowice
    2
    1
    :
    Stal Chocianów
  • 04
    15:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    1
    0
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 07
    13:30
    Włókniarz Leśna
    5
    1
    :
    Konfeks Legnica
  • 07
    13:30
    Apis Jędrzychowice
    2
    0
    :
    Mewa Kunice
  • 07
    13:30
    Chrobry II Głogów
    3
    0
    :
    Stal Chocianów
  • 07
    13:30
    Sparta Grębocice
    3
    1
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 07
    13:30
    Górnik Złotoryja
    1
    1
    :
    Kuźnia Jawor
  • 07
    15:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    2
    2
    :
    Prochowiczanka Prochowice
  • 08
    11:00
    Sparta Rudna
    3
    1
    :
    Orla Wąsosz
  • 14
    13:30
    Apis Jędrzychowice
    1
    0
    :
    Leśnik Osiecznica
  • 14
    13:30
    Sparta Grębocice
    1
    1
    :
    Stal Chocianów
  • 14
    13:30
    Sparta Rudna
    3
    1
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 14
    13:30
    Górnik Złotoryja
    3
    1
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 14
    15:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    1
    1
    :
    Konfeks Legnica
  • 15
    11:00
    KS Legnickie Pole
    0
    4
    :
    Kuźnia Jawor
  • 15
    13:00
    Orkan Szczedrzykowice
    3
    0
    :
    Orla Wąsosz
  • 24
    13:30
    Apis Jędrzychowice
    0
    3
    :
    Chrobry II Głogów
  • 24
    15:00
    Mewa Kunice
    3
    2
    :
    Górnik Złotoryja
  • 24
    16:00
    Stal Chocianów
    5
    1
    :
    KS Legnickie Pole
  • 24
    17:00
    Włókniarz Leśna
    1
    1
    :
    Odra Ścinawa
  • 24
    17:00
    Leśnik Osiecznica
    1
    0
    :
    Sparta Grębocice
  • 24
    17:00
    Konfeks Legnica
    0
    5
    :
    Sparta Rudna
  • 24
    17:00
    Prochowiczanka Prochowice
    2
    1
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 24
    17:00
    Gryf Gryfów Śląski
    0
    1
    :
    Kuźnia Jawor
  • 24
    17:00
    Lotnik Jeżów Sudecki
    1
    3
    :
    Orla Wąsosz
  • 01
    15:00
    Kuźnia Jawor
    2
    1
    :
    Stal Chocianów
  • 01
    16:30
    Chrobry II Głogów
    1
    0
    :
    Karkonosze Jelenia Góra
  • 01
    17:00
    Orla Wąsosz
    4
    1
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 01
    17:00
    KS Legnickie Pole
    2
    0
    :
    Prochowiczanka Prochowice
  • 01
    17:00
    Orkan Szczedrzykowice
    1
    2
    :
    Mewa Kunice
  • 01
    17:00
    Górnik Złotoryja
    0
    0
    :
    Konfeks Legnica
  • 01
    17:00
    Sparta Rudna
    5
    3
    :
    Leśnik Osiecznica
  • 01
    17:00
    Sparta Grębocice
    2
    0
    :
    Włókniarz Leśna
  • 01
    17:00
    Odra Ścinawa
    1
    2
    :
    Apis Jędrzychowice
  • 03
    17:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    2
    0
    :
    Odra Ścinawa
  • 03
    17:00
    Apis Jędrzychowice
    4
    2
    :
    Sparta Grębocice
  • 03
    17:00
    Leśnik Osiecznica
    3
    1
    :
    Górnik Złotoryja
  • 03
    17:00
    Konfeks Legnica
    1
    0
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 03
    17:00
    Mewa Kunice
    5
    0
    :
    KS Legnickie Pole
  • 03
    17:00
    Prochowiczanka Prochowice
    0
    1
    :
    Kuźnia Jawor
  • 03
    17:00
    Stal Chocianów
    0
    1
    :
    Orla Wąsosz
  • 03
    17:00
    Gryf Gryfów Śląski
    0
    1
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 12
    17:00
    Włókniarz Leśna
    2
    2
    :
    Sparta Rudna
  • 08
    15:00
    Górnik Złotoryja
    1
    0
    :
    Włókniarz Leśna
  • 08
    15:30
    KS Legnickie Pole
    0
    4
    :
    Konfeks Legnica
  • 08
    17:00
    Lotnik Jeżów Sudecki
    1
    1
    :
    Stal Chocianów
  • 08
    17:00
    Orla Wąsosz
    3
    4
    :
    Prochowiczanka Prochowice
  • 08
    17:00
    Kuźnia Jawor
    1
    0
    :
    Mewa Kunice
  • 08
    17:00
    Sparta Rudna
    11
    1
    :
    Apis Jędrzychowice
  • 08
    17:00
    Sparta Grębocice
    0
    5
    :
    Karkonosze Jelenia Góra
  • 08
    17:00
    Odra Ścinawa
    0
    3
    :
    Chrobry II Głogów
  • 09
    17:00
    Orkan Szczedrzykowice
    2
    0
    :
    Leśnik Osiecznica
  • 15
    15:00
    Mewa Kunice
    1
    3
    :
    Orla Wąsosz
  • 15
    16:00
    Włókniarz Leśna
    1
    1
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 15
    17:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    4
    1
    :
    Sparta Rudna
  • 15
    17:00
    Apis Jędrzychowice
    0
    1
    :
    Górnik Złotoryja
  • 15
    17:00
    Leśnik Osiecznica
    3
    0
    :
    KS Legnickie Pole
  • 15
    17:00
    Konfeks Legnica
    1
    2
    :
    Kuźnia Jawor
  • 15
    17:00
    Prochowiczanka Prochowice
    4
    0
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 15
    17:00
    Stal Chocianów
    1
    2
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 16
    11:00
    Chrobry II Głogów
    2
    0
    :
    Sparta Grębocice
  • 19
    17:00
    Lotnik Jeżów Sudecki
    0
    3
    :
    Mewa Kunice
  • 19
    17:00
    Orla Wąsosz
    3
    3
    :
    Konfeks Legnica
  • 19
    17:00
    Kuźnia Jawor
    0
    3
    :
    Leśnik Osiecznica
  • 19
    17:00
    KS Legnickie Pole
    2
    3
    :
    Włókniarz Leśna
  • 19
    17:00
    Orkan Szczedrzykowice
    0
    2
    :
    Apis Jędrzychowice
  • 19
    17:00
    Sparta Rudna
    2
    1
    :
    Chrobry II Głogów
  • 19
    17:00
    Sparta Grębocice
    6
    1
    :
    Odra Ścinawa
  • 19
    18:00
    Gryf Gryfów Śląski
    2
    2
    :
    Prochowiczanka Prochowice
  • 19
    18:00
    Górnik Złotoryja
    1
    3
    :
    Karkonosze Jelenia Góra
  • 22
    15:00
    Chrobry II Głogów
    2
    0
    :
    Górnik Złotoryja
  • 22
    16:00
    Włókniarz Leśna
    2
    0
    :
    Kuźnia Jawor
  • 22
    17:00
    Apis Jędrzychowice
    3
    0
    :
    KS Legnickie Pole
  • 22
    17:00
    Leśnik Osiecznica
    4
    3
    :
    Orla Wąsosz
  • 22
    17:00
    Mewa Kunice
    3
    0
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 22
    17:00
    Prochowiczanka Prochowice
    1
    1
    :
    Stal Chocianów
  • 23
    14:00
    Konfeks Legnica
    5
    2
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 23
    17:00
    Odra Ścinawa
    2
    1
    :
    Sparta Rudna
  • 23
    17:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    6
    0
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 29
    15:00
    Gryf Gryfów Śląski
    3
    2
    :
    Konfeks Legnica
  • 29
    15:00
    Orla Wąsosz
    4
    3
    :
    Włókniarz Leśna
  • 29
    15:00
    Kuźnia Jawor
    1
    2
    :
    Apis Jędrzychowice
  • 29
    15:00
    Sparta Rudna
    1
    2
    :
    Sparta Grębocice
  • 29
    16:00
    Stal Chocianów
    3
    2
    :
    Mewa Kunice
  • 29
    17:00
    Lotnik Jeżów Sudecki
    3
    0
    :
    Leśnik Osiecznica
  • 29
    17:00
    Górnik Złotoryja
    1
    0
    :
    Odra Ścinawa
  • 29
    18:30
    KS Legnickie Pole
    0
    4
    :
    Karkonosze Jelenia Góra
  • 30
    17:00
    Orkan Szczedrzykowice
    0
    0
    :
    Chrobry II Głogów
  • 02
    17:00
    Sparta Grębocice
    2
    1
    :
    Górnik Złotoryja
  • 02
    17:00
    Odra Ścinawa
    2
    2
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 02
    17:00
    Chrobry II Głogów
    8
    0
    :
    KS Legnickie Pole
  • 02
    17:00
    Apis Jędrzychowice
    7
    2
    :
    Orla Wąsosz
  • 02
    17:00
    Włókniarz Leśna
    3
    1
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 02
    17:00
    Leśnik Osiecznica
    1
    1
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 02
    17:00
    Konfeks Legnica
    4
    1
    :
    Stal Chocianów
  • 02
    17:00
    Mewa Kunice
    2
    3
    :
    Prochowiczanka Prochowice
  • 02
    18:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    2
    0
    :
    Kuźnia Jawor
  • 05
    15:00
    Orla Wąsosz
    2
    3
    :
    Karkonosze Jelenia Góra
  • 05
    15:00
    KS Legnickie Pole
    1
    3
    :
    Odra Ścinawa
  • 05
    17:00
    Stal Chocianów
    4
    2
    :
    Leśnik Osiecznica
  • 05
    17:00
    Gryf Gryfów Śląski
    1
    0
    :
    Włókniarz Leśna
  • 05
    17:00
    Lotnik Jeżów Sudecki
    4
    5
    :
    Apis Jędrzychowice
  • 05
    17:00
    Kuźnia Jawor
    1
    0
    :
    Chrobry II Głogów
  • 05
    17:00
    Górnik Złotoryja
    1
    2
    :
    Sparta Rudna
  • 06
    17:00
    Prochowiczanka Prochowice
    2
    5
    :
    Konfeks Legnica
  • 06
    17:00
    Orkan Szczedrzykowice
    2
    2
    :
    Sparta Grębocice
  • 16
    17:00
    Mewa Kunice
    2
    0
    :
    Leśnik Osiecznica
  • 16
    17:00
    Prochowiczanka Prochowice
    3
    0
    :
    Włókniarz Leśna
  • 16
    17:00
    Stal Chocianów
    1
    0
    :
    Apis Jędrzychowice
  • 16
    17:00
    Lotnik Jeżów Sudecki
    1
    4
    :
    Chrobry II Głogów
  • 16
    17:00
    Orla Wąsosz
    1
    1
    :
    Odra Ścinawa
  • 16
    17:00
    Kuźnia Jawor
    2
    3
    :
    Sparta Grębocice
  • 16
    17:00
    KS Legnickie Pole
    0
    3
    :
    Sparta Rudna
  • 16
    17:00
    Orkan Szczedrzykowice
    1
    2
    :
    Górnik Złotoryja
  • 16
    18:00
    Gryf Gryfów Śląski
    0
    4
    :
    Karkonosze Jelenia Góra
  • 19
    17:00
    Górnik Złotoryja
    3
    0
    :
    KS Legnickie Pole
  • 19
    17:00
    Sparta Rudna
    5
    2
    :
    Kuźnia Jawor
  • 19
    17:00
    Sparta Grębocice
    1
    1
    :
    Orla Wąsosz
  • 19
    17:00
    Odra Ścinawa
    8
    1
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 19
    17:00
    Chrobry II Głogów
    9
    0
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 19
    17:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    1
    1
    :
    Stal Chocianów
  • 19
    17:00
    Apis Jędrzychowice
    3
    4
    :
    Prochowiczanka Prochowice
  • 19
    17:00
    Włókniarz Leśna
    4
    5
    :
    Mewa Kunice
  • 19
    17:00
    Leśnik Osiecznica
    3
    1
    :
    Konfeks Legnica
  • 19
    17:00
    Górnik Złotoryja
    -
    -
    :
    Orla Wąsosz
  • 19
    17:00
    Sparta Rudna
    -
    -
    :
    Lotnik Jeżów Sudecki
  • 19
    17:00
    Sparta Grębocice
    -
    -
    :
    Gryf Gryfów Śląski
  • 19
    17:00
    Chrobry II Głogów
    -
    -
    :
    Prochowiczanka Prochowice
  • 19
    17:00
    Karkonosze Jelenia Góra
    -
    -
    :
    Mewa Kunice
  • 19
    17:00
    Apis Jędrzychowice
    -
    -
    :
    Konfeks Legnica
  • 19
    17:00
    Włókniarz Leśna
    -
    -
    :
    Leśnik Osiecznica
  • 20
    17:00
    Orkan Szczedrzykowice
    -
    -
    :
    Kuźnia Jawor
  • 20
    17:00
    Odra Ścinawa
    -
    -
    :
    Stal Chocianów
  • 23
    17:00
    Leśnik Osiecznica
    -
    -
    :
    Apis Jędrzychowice
  • 23
    17:00
    Konfeks Legnica
    -
    -
    :
    Karkonosze Jelenia Góra
  • 23
    17:00
    Mewa Kunice
    -
    -
    :
    Chrobry II Głogów
  • 23
    17:00
    Prochowiczanka Prochowice
    -
    -
    :
    Odra Ścinawa
  • 23
    17:00
    Stal Chocianów
    -
    -
    :
    Sparta Grębocice
  • 23
    17:00
    Gryf Gryfów Śląski
    -
    -
    :
    Sparta Rudna
  • 23
    17:00
    Lotnik Jeżów Sudecki
    -
    -
    :
    Górnik Złotoryja
  • 23
    17:00
    Orla Wąsosz
    -
    -
    :
    Orkan Szczedrzykowice
  • 23
    17:00
    Kuźnia Jawor
    -
    -
    :
    KS Legnickie Pole