Dolnośląskie | Klasa C | Środa Śląska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
51
46.79 %
Zwycięstwa gości
43
39.45 %
Remisy
15
13.76 %

Bramki

Gospodarzy
371
średnia: 3.4
Gości
314
średnia: 2.88

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 109
0.5
100%
109 z 109
1.83%
2 z 109
1.5
98.17%
107 z 109
5.5%
6 z 109
2.5
94.5%
103 z 109
15.6%
17 z 109
3.5
84.4%
92 z 109
32.11%
35 z 109
4.5
67.89%
74 z 109
46.79%
51 z 109
5.5
53.21%
58 z 109

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 7 6.42 %
4:4 4 3.67 %
3:2 4 3.67 %
1:3 4 3.67 %
3:1 4 3.67 %
3:0 4 3.67 %
0:3 4 3.67 %
1:2 3 2.75 %
2:3 3 2.75 %
4:3 3 2.75 %
4:1 3 2.75 %
1:4 3 2.75 %
2:5 3 2.75 %
5:2 3 2.75 %
9:2 3 2.75 %
1:1 2 1.83 %
3:3 2 1.83 %
0:1 2 1.83 %
3:4 2 1.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 2 1.83 %
4:2 2 1.83 %
3:6 2 1.83 %
6:3 2 1.83 %
7:4 2 1.83 %
0:4 2 1.83 %
1:5 2 1.83 %
6:2 2 1.83 %
0:5 2 1.83 %
7:1 2 1.83 %
5:4 1 0.92 %
4:5 1 0.92 %
2:4 1 0.92 %
4:7 1 0.92 %
4:0 1 0.92 %
7:3 1 0.92 %
5:0 1 0.92 %
6:1 1 0.92 %
7:2 1 0.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:7 1 0.92 %
8:3 1 0.92 %
6:0 1 0.92 %
0:6 1 0.92 %
1:7 1 0.92 %
8:2 1 0.92 %
2:8 1 0.92 %
3:9 1 0.92 %
7:0 1 0.92 %
8:1 1 0.92 %
2:9 1 0.92 %
8:0 1 0.92 %
0:8 1 0.92 %
9:1 1 0.92 %
11:1 1 0.92 %
12:0 1 0.92 %
0:12 1 0.92 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    25
    27%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    41
    44%
  • 23
    15:00
    KS Rusko
    7
    2
    :
    Piast Przedmoście
  • 23
    15:00
    Iskra Proszków
    1
    5
    :
    Odra Rzeczyca
  • 23
    15:00
    Jeziorka Zakrzów
    5
    4
    :
    Kusy Pogalewo Wielkie
  • 23
    15:00
    Solen Zabłoto
    0
    6
    :
    Huragan Mrozów
  • 23
    15:00
    Czarni Kulin
    6
    2
    :
    Błyskawica II Lenartowice
  • 30
    11:00
    Huragan Mrozów
    0
    1
    :
    Czarni Kulin
  • 30
    15:00
    Piast Przedmoście
    1
    3
    :
    Błyskawica II Lenartowice
  • 30
    15:00
    Kusy Pogalewo Wielkie
    3
    0
    :
    Solen Zabłoto
  • 30
    15:00
    Odra Rzeczyca
    4
    1
    :
    Jeziorka Zakrzów
  • 30
    15:00
    KS Rusko
    4
    4
    :
    OSP Krzydlina Mała
  • 16
    15:00
    Solen Zabłoto
    2
    9
    :
    Odra Rzeczyca
  • 06
    15:00
    OSP Krzydlina Mała
    3
    0
    :
    Piast Przedmoście
  • 06
    15:00
    Iskra Proszków
    0
    5
    :
    KS Rusko
  • 06
    15:00
    Czarni Kulin
    1
    4
    :
    Kusy Pogalewo Wielkie
  • 06
    15:00
    Błyskawica II Lenartowice
    2
    2
    :
    Huragan Mrozów
  • 13
    15:00
    Piast Przedmoście
    2
    7
    :
    Huragan Mrozów
  • 13
    15:00
    Kusy Pogalewo Wielkie
    4
    2
    :
    Błyskawica II Lenartowice
  • 13
    15:00
    Odra Rzeczyca
    4
    4
    :
    Czarni Kulin
  • 13
    15:00
    KS Rusko
    0
    4
    :
    Jeziorka Zakrzów
  • 13
    15:00
    OSP Krzydlina Mała
    7
    1
    :
    Iskra Proszków
  • 20
    11:00
    Huragan Mrozów
    4
    4
    :
    Kusy Pogalewo Wielkie
  • 20
    15:00
    Iskra Proszków
    1
    2
    :
    Piast Przedmoście
  • 20
    15:00
    Jeziorka Zakrzów
    3
    1
    :
    OSP Krzydlina Mała
  • 20
    15:00
    Solen Zabłoto
    4
    7
    :
    KS Rusko
  • 20
    15:00
    Błyskawica II Lenartowice
    3
    2
    :
    Odra Rzeczyca
  • 27
    15:00
    Piast Przedmoście
    1
    7
    :
    Kusy Pogalewo Wielkie
  • 27
    15:00
    Odra Rzeczyca
    3
    2
    :
    Huragan Mrozów
  • 27
    15:00
    KS Rusko
    6
    0
    :
    Czarni Kulin
  • 27
    15:00
    OSP Krzydlina Mała
    2
    0
    :
    Solen Zabłoto
  • 27
    15:00
    Iskra Proszków
    4
    5
    :
    Jeziorka Zakrzów
  • 04
    11:00
    Błyskawica II Lenartowice
    3
    4
    :
    KS Rusko
  • 04
    14:00
    Jeziorka Zakrzów
    12
    0
    :
    Piast Przedmoście
  • 04
    14:00
    Solen Zabłoto
    6
    3
    :
    Iskra Proszków
  • 04
    14:00
    Czarni Kulin
    4
    3
    :
    OSP Krzydlina Mała
  • 04
    14:00
    Kusy Pogalewo Wielkie
    0
    1
    :
    Odra Rzeczyca
  • 11
    14:00
    Piast Przedmoście
    1
    3
    :
    Odra Rzeczyca
  • 11
    14:00
    KS Rusko
    6
    2
    :
    Huragan Mrozów
  • 11
    14:00
    OSP Krzydlina Mała
    2
    5
    :
    Błyskawica II Lenartowice
  • 11
    14:00
    Iskra Proszków
    1
    2
    :
    Czarni Kulin
  • 11
    14:00
    Jeziorka Zakrzów
    7
    1
    :
    Solen Zabłoto
  • 18
    11:00
    Huragan Mrozów
    5
    2
    :
    OSP Krzydlina Mała
  • 18
    14:00
    Solen Zabłoto
    2
    2
    :
    Piast Przedmoście
  • 18
    14:00
    Czarni Kulin
    0
    3
    :
    Jeziorka Zakrzów
  • 18
    14:00
    Błyskawica II Lenartowice
    3
    1
    :
    Iskra Proszków
  • 18
    14:00
    Kusy Pogalewo Wielkie
    4
    4
    :
    KS Rusko
  • 25
    14:00
    KS Rusko
    2
    3
    :
    Odra Rzeczyca
  • 25
    14:00
    OSP Krzydlina Mała
    1
    5
    :
    Kusy Pogalewo Wielkie
  • 25
    14:00
    Iskra Proszków
    1
    1
    :
    Huragan Mrozów
  • 25
    14:00
    Jeziorka Zakrzów
    2
    0
    :
    Błyskawica II Lenartowice
  • 25
    14:00
    Solen Zabłoto
    7
    4
    :
    Czarni Kulin
  • 08
    11:00
    Huragan Mrozów
    3
    6
    :
    Jeziorka Zakrzów
  • 08
    14:00
    Czarni Kulin
    5
    2
    :
    Piast Przedmoście
  • 08
    14:00
    Błyskawica II Lenartowice
    4
    1
    :
    Solen Zabłoto
  • 08
    14:00
    Kusy Pogalewo Wielkie
    7
    3
    :
    Iskra Proszków
  • 08
    14:00
    Odra Rzeczyca
    9
    2
    :
    OSP Krzydlina Mała
  • 01
    11:00
    Huragan Mrozów
    8
    0
    :
    Solen Zabłoto
  • 01
    15:00
    Piast Przedmoście
    1
    1
    :
    KS Rusko
  • 01
    15:00
    Odra Rzeczyca
    2
    2
    :
    Iskra Proszków
  • 01
    15:00
    Kusy Pogalewo Wielkie
    3
    1
    :
    Jeziorka Zakrzów
  • 01
    15:00
    Błyskawica II Lenartowice
    2
    3
    :
    Czarni Kulin
  • 03
    15:00
    Błyskawica II Lenartowice
    2
    3
    :
    Piast Przedmoście
  • 03
    15:00
    Czarni Kulin
    3
    9
    :
    Huragan Mrozów
  • 03
    15:00
    Solen Zabłoto
    0
    8
    :
    Kusy Pogalewo Wielkie
  • 03
    15:00
    Jeziorka Zakrzów
    4
    2
    :
    Odra Rzeczyca
  • 03
    15:00
    OSP Krzydlina Mała
    0
    3
    :
    KS Rusko
  • 03
    15:00
    Piast Przedmoście
    2
    2
    :
    OSP Krzydlina Mała
  • 03
    15:00
    KS Rusko
    5
    0
    :
    Iskra Proszków
  • 03
    15:00
    Odra Rzeczyca
    8
    1
    :
    Solen Zabłoto
  • 03
    15:00
    Kusy Pogalewo Wielkie
    4
    1
    :
    Czarni Kulin
  • 03
    15:00
    Huragan Mrozów
    11
    1
    :
    Błyskawica II Lenartowice
  • 20
    11:00
    Huragan Mrozów
    3
    0
    :
    Piast Przedmoście
    (walkower)
  • 20
    15:00
    Błyskawica II Lenartowice
    1
    3
    :
    Kusy Pogalewo Wielkie
  • 20
    15:00
    Czarni Kulin
    7
    4
    :
    Odra Rzeczyca
  • 20
    15:00
    Jeziorka Zakrzów
    4
    0
    :
    KS Rusko
  • 20
    15:00
    Iskra Proszków
    1
    2
    :
    OSP Krzydlina Mała
  • 25
    15:00
    Piast Przedmoście
    8
    3
    :
    Iskra Proszków
  • 25
    15:00
    OSP Krzydlina Mała
    3
    3
    :
    Jeziorka Zakrzów
  • 25
    15:00
    KS Rusko
    4
    3
    :
    Solen Zabłoto
  • 25
    15:00
    Odra Rzeczyca
    3
    3
    :
    Błyskawica II Lenartowice
  • 25
    15:00
    Kusy Pogalewo Wielkie
    3
    1
    :
    Huragan Mrozów
  • 09
    11:00
    Huragan Mrozów
    9
    1
    :
    Odra Rzeczyca
  • 09
    15:00
    Kusy Pogalewo Wielkie
    5
    2
    :
    Piast Przedmoście
  • 09
    15:00
    Czarni Kulin
    3
    6
    :
    KS Rusko
  • 09
    15:00
    Solen Zabłoto
    3
    2
    :
    OSP Krzydlina Mała
  • 09
    15:00
    Jeziorka Zakrzów
    8
    2
    :
    Iskra Proszków
  • 16
    16:00
    Piast Przedmoście
    0
    5
    :
    Jeziorka Zakrzów
  • 16
    16:00
    Iskra Proszków
    3
    4
    :
    Solen Zabłoto
  • 16
    16:00
    OSP Krzydlina Mała
    3
    0
    :
    Czarni Kulin
  • 16
    16:00
    KS Rusko
    9
    2
    :
    Błyskawica II Lenartowice
  • 16
    16:00
    Odra Rzeczyca
    1
    4
    :
    Kusy Pogalewo Wielkie
  • 23
    11:00
    Huragan Mrozów
    6
    3
    :
    KS Rusko
  • 23
    16:00
    Odra Rzeczyca
    6
    1
    :
    Piast Przedmoście
  • 23
    16:00
    Błyskawica II Lenartowice
    2
    2
    :
    OSP Krzydlina Mała
  • 23
    16:00
    Czarni Kulin
    2
    4
    :
    Iskra Proszków
  • 23
    16:00
    Solen Zabłoto
    2
    5
    :
    Jeziorka Zakrzów
  • 30
    16:00
    Piast Przedmoście
    2
    2
    :
    Solen Zabłoto
  • 30
    16:00
    Jeziorka Zakrzów
    4
    3
    :
    Czarni Kulin
  • 30
    16:00
    Iskra Proszków
    0
    4
    :
    Błyskawica II Lenartowice
  • 30
    16:00
    OSP Krzydlina Mała
    1
    4
    :
    Huragan Mrozów
  • 30
    16:00
    KS Rusko
    0
    3
    :
    Kusy Pogalewo Wielkie
  • 06
    11:00
    Huragan Mrozów
    9
    2
    :
    Iskra Proszków
  • 06
    11:00
    Błyskawica II Lenartowice
    1
    3
    :
    Jeziorka Zakrzów
  • 06
    15:00
    Odra Rzeczyca
    2
    2
    :
    KS Rusko
  • 06
    15:00
    Kusy Pogalewo Wielkie
    7
    0
    :
    OSP Krzydlina Mała
  • 06
    15:00
    Czarni Kulin
    3
    2
    :
    Solen Zabłoto
  • 13
    15:00
    Piast Przedmoście
    2
    8
    :
    Czarni Kulin
  • 13
    15:00
    Solen Zabłoto
    0
    3
    :
    Błyskawica II Lenartowice
  • 13
    15:00
    Jeziorka Zakrzów
    2
    5
    :
    Huragan Mrozów
  • 13
    15:00
    Iskra Proszków
    0
    12
    :
    Kusy Pogalewo Wielkie
  • 13
    15:00
    OSP Krzydlina Mała
    -
    -
    :
    Odra Rzeczyca