Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Stefańczyk Marcin

    Agricola Klimontów
  • Lis Alex

    Błękitni Przyborów
  • Karoń Mateusz

    Błyskawica Kolbark
  • Urbański Maciej

    Błyskawica Kolbark
  • Błyskawica Kolbark

    Stach Miłosz

  • Borkowianka Borek

    Korbecki Adrian

  • Borkowianka Borek

    Kłuś Bartłomiej

  • Żak Ireneusz

    Bronowicki KS Kraków
  • Mykhalczuk Dmytro

    Bronowicki KS Kraków
  • Antkowiak Tomasz

    Bronowicki KS Kraków
  • Gronie Zagórnik

    Babiński Sebastian

    Burza Roczyny
  • Gronie Zagórnik

    Gondko Karol

    Burza Roczyny
  • Bartosz Rafał

    Chełm Stryszów
  • Worytko Paweł

    Chełm Stryszów
  • Ciężkowianka II Jaworzno

    Jachimczyk Szymon

  • Czarni Smęgorzów

    Ciećko Jacek

  • Dąb Sidzina

    Fidelus Michał

  • Dąb Sidzina

    Kaczmarczyk Tomasz

  • Łysek Łukasz

    Dąb Zabierzów Bocheński
  • Delta Pieniążkowice

    Blańda Dominik

  • Dłubnia Jangrot

    Baranek Kamil

  • Dunajec II Nowy Sącz

    Suchanek Paweł

  • LKS Wietrzychowice

    Opiła Adrian

    Dunajec Ujście Jezuickie
  • Lorek Jakub

    Górzanka Nawojowa Góra
  • Górzanka Nawojowa Góra

    Żak Jakub

  • Gród Grodzisko

    Toporek Krzysztof

  • Gronik Gronków

    Waliczek Jakub

  • Gryf Chronów

    Żak Łukasz

  • Hetman Dłużec

    Broczkowski Grzegorz

  • Tarnawski Bartosz

    Huragan Skawica
  • Zemlik Kamil

    Huragan Skawica
  • Iskra Brzączowice

    Firek Marcin

  • Iskra Brzezinka

    Kwaczała Mateusz

  • Iskra Radwanowice

    Molik Józef

  • Iskra Radwanowice

    Radwanek Jarosław

  • Jastrząb Łoniowa

    Drużkowski Michał

  • Juvenia Prandocin

    Styczeń Michał

  • Korona Brzeźnica

    Kokoszka Dawid

  • Morawka Tomasz

    KS Bystra (k. Wadowic)
  • Pociąg Michał

    KS Bystra (k. Wadowic)
  • KS Bystra (k. Wadowic)

    Kulka Igor

  • Leńczanka Leńcze

    M'bodj Ismailla

  • LKS Palczowice

    Miętka Maciej

  • Powiśle Bolesław

    Pytka Lesław

    LUKS Zalipie
  • LZS Wójcina

    Witaszek Krystian

  • Pozowianka Pozowice

    Kominiak Robert

    Nadwiślanka Brzeźnica
  • Pozowianka Pozowice

    Rzeszótko Michał

    Nadwiślanka Brzeźnica
  • Pozowianka Pozowice

    Seremak Dominik

    Nadwiślanka Brzeźnica
  • Piorun Maciej

    Novi Narama
  • Okocimski KS II Brzesko

    Waśko Michał

  • Olimpia Chocznia

    Grondalczyk Patryk

  • Orzeł II Myślenice

    Jurkiewicz Wojciech

  • Glanowski Jakub

    Orzeł Kwaśniów Górny
  • Langier Paweł

    Orzeł Kwaśniów Górny
  • Ostra Olszówka/Raba Niżna

    Potaczek Tomasz

  • Sęp Droginia

    Dąbrowski Mateusz

  • Sęp Droginia

    Dąbrowski Wojciech

  • Skałka Rogoźnik-Stare Bystre

    Jucha Hubert

  • Skawa Podolsze

    Kajfasz Damian

  • Skawa Podolsze

    Kwadrans Piotr

  • Skawianin Skawa

    Książek Patryk

  • Skawianin Skawa

    Gacek Franciszek

  • Skawianin Skawa

    Bednarczyk Marcin

  • Skawianin Skawa

    Wójciak Bartłomiej

  • Skawianin Skawa

    Bielarczyk Przemysław

  • Spartak Skawce

    Talaga Michał

  • Szczebel Lubień

    Słowiak Adrian

  • Tarnawianka Tarnawa

    Kotlarczyk Przemysław

  • Tęcza Piekary

    Kowalik Adrian

  • Wicher Stróża

    Bondar Bohdan

  • Wikliniarz Woźniki

    Ryszawy Wojciech

  • Wiślanie Wola Przemykowska

    Kuczak Emil

  • Żarek Stronie

    Opyrchał Mariusz

  • Nowak Artur

    Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
  • Zryw Brodła

    Kozak Mateusz

  • Zryw Brodła

    Jakubas Jarosław